Спечелете опаковка Имунотрофина – за здравословно израстване на децата

  • 7 023
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 090
Страдат ли децата Ви често от сезонни заболявания и как ги предпазвате от болести и вируси?
- Да, едното дете е за първа година в ясла и изкарва по седмица. Другото е по-голямо и вече по-рядко боледува. Приемат витамин С понякога.
Как поддържате имунитета на детето си?
- Чрез излизане и сезонни плодове и зеленчуци

# 76
  • Мнения: 4 606
Като беше по-малък, се разболяваше по-често от сега. Опитвам се да го предпазя с витамини, пълноценна храна, повече плодове и зеленчуци.

# 77
  • Мнения: 7 305
Като малки боледуваха много, много често. Към 10-11год. понамалиха и сега е по-поносимо.Давала съм имуностимулатори, пробиотици, а сега предимно витамини.

# 78
  • Мнения: 216
Давам витамини, мед, повече супи, плодове и зеленчуци. Повече разходи из гората. По принцип не се разболява често, но се случва да хване нещо от градината.

# 79
  • Мнения: 137
Откакто е ясла , малката ми сладурана честичко боледува. Подсилвам имунитета й с имуностимулатор, редувам с витамини , инхалации и домашни сиропчета . Страя се да се разхождаме всеки ден на вън , да се храни разнообразно и да приема достатъчно плодове и зеленчуци всеки ден.

# 80
  • Мнения: 2 559
Не страда често, давам ежегодно профилактично имуностимулатор.

# 81
  • Мнения: 2 673
Предпазвам ги с витамини,имуностимулатори ,разнообразна храна и много разходки.

# 82
  • Мнения: 966
Консимираме повече плодове и зеленчуци. Използаме сиропчета за засилване на имунитета

# 83
  • Мнения: 142
 С израстването си, детето ми боледува все по-рядко. Иначе го подкрепям с витамини, имуностимуланти и много плодове и билкови чайове.

# 84
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Страдаме много, но с времето понамаля. И да, ползвам всичко възможно от природата с молба към висшата сила да сработи, защото универсална рецепта няма.

# 85
  • Мнения: 1 928
Дъщеря ми боледува рядко. Поддържаме имунитета с много плодове, витамини и пробиотици. Старая се да подсигуря достатъчно разходки на открито.

# 86
  • Мнения: 2 673
Предпазвам ги с витамини,имуностимулатори ,разнообразна храна и много разходки.

# 87
  • Мнения: 1 333
Страдат ли децата Ви често от сезонни заболявания и как ги предпазвате от болести и вируси? Зависи, някои години-да, други-не.
Как поддържате имунитета на детето си?-старая се да го храня с достатъчно витамини и полезни вещества.

# 88
  • Мнения: 166
Залагаме на добрата храна-многото плодове и зеленчуци. Ако се наложи медикаменти, използваме хомеопатия.

# 89
  • Мнения: 327
Страдат, да. Помага добра храна,  спорт, достатъчно сън, смях, спокойствие и витамини,  хранителни добавки.

Общи условия

Активация на акаунт