Пролет се задава, ДЕСЕТОКЛАСНИК на училище с приятели се надява

  • 40 627
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 004
Ъ?! Изчезнал ми е поста, в който питах Марулета дали кара ски. Flushed Откога са забранени шегите по наборните теми? Наистина много неприятно взе да става тук...

А, и потстът, в който дадох линк към ковидните теми изчезнал!

# 46
  • Мнения: 21 455
Както е тръгнало, на път съм и аз да изчезна.
Четете бързо. Joy

# 47
  • София
  • Мнения: 7 061
Предлагам да възстановим комуникацията във ФБ групата и да спрем да генерираме трафик към форума.
Санака, направи ли регистрация там?

Прочетохте ли? Joy

# 48
  • Мнения: 8 767
Аз във фейс групата ли съм?Искам и аз!!!!Предполагам, че ще ме заличат след малко.Дидева не я прочетох.   



        Руми, държи се като хлапак в 4ти клас,според мен.Аз нямам  нищо против него , коя съм аз,че да подлагам на съмнение ценза му?!Но ако искаш да те вземат  на сериозно,дръж се  сериозно.Аз,обикновен зрител, сменям канала като го видя по тв.Не вярвам в конспирации,смятам,че за жалост ковид съществува и взема истински жертви.Имах близка среща с него,моя близка,син на лекар белодробни,едва оживя.Имаме сред близките си починал млад мъж на 37 г , след усложнение ,така че колкото и да е конспирация взема реални жертви.
    Моето лично мнение е,че най-вероятно е неволно изтървано биологично оръжие,или проект за такова,без да са предвидили реалните последици.Но това само на база размисли.
   Ако с ваксините ще спре това чудо на природата и ще се върнем към нормален живот,За ваксините съм. Сега се страхувам да си отида в Плевен при нашите, дядо ми не е много добре, искам да го видя и не смея. Баща ми живее втори живот след белодробна емболия, най-вероятно след прекаран ковид.
    От близък лекар в Плевенската клиника знам,че там е някакъв ад. В белодробната болница имам предвид. Цялата е ковид отделение , не се прибира, почти не спи.Дава дежурства и там, и в кабинети .Почти не е виждал новородената си по Коледа дъщеричка.Ако има 10 часа свободни гледа да поспи.
   Така че, няма нужда от ехидни усмивки и неспазване на правилата.Искам детето ми да се върне на училище,да им се преподава и да учат, да си върнем работата, доходите.
    Начиии, нещо ми е черно днес.

# 49
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
Минавам да споделя, че има раздвижване след вчерашното интервю по БНР.
Не съм сигурна къде да споделя. Тук явно не става. Идеи?

# 50
  • София
  • Мнения: 7 061
Е, сподели го де, някъде публична реакция?
Аа, дописала си се. Пиши на някое от момичетата от осмокласната на лични, и те имат фб група. И тук можеш да го пуснеш на лични. Аз ще го кача във ФБ. Ще пишем и на Санака на ЛС. Joy

# 51
  • Мнения: 8 767
За какво раздвижване става въпрос и за какво интервю?
   Санака,и на ски ходих,и на ледена пързалка предстои да ходя тази нощ и утре сутрин.
И за да съм по темата,наборът очаква 6 по НЕ ,ама да видим.

# 52
  • София
  • Мнения: 12 004
Става въпрос за подписката, която организираха осмокласните майки и интервюто, което даде по Хоризонт една от тях /тук/  https://bnr.bg/horizont/post/101434306/fandakova-predlaga-onlain … e-ot-5-do-12-klas

# 53
  • Мнения: 11 674
.
Единственото, което за мен съм си извадила като извод е, че вируса е изкуствено създаден и е на късмет твоят организъм как ще реагира.

Последна редакция: пт, 12 мар 2021, 10:36 от rummi_pl

# 54
  • София
  • Мнения: 7 061
На Санака ли? Може би не се разбрахме, но ще очаквам Санака да го препрати, за да го кача в групата във ФБ.

Редактирам се, получих.

# 55
  • Мнения: 292
Аз може ли да се присъединя към групата във Фейсбук?Като стана въпрос за корона вируса при вас има ли някакви оттечки след него 😁

# 56
  • София
  • Мнения: 12 004
Ние нямаме ковид, бе. Нас ни чипираха.

# 57
  • София
  • Мнения: 7 061
И аз съм чипирана, ама още не напълно. Joy
Не знам какви оттечки имаш предвид, но детето, което се оказа с антитела, ходи на фитнес, има сериозно физ.натоварване и няма оплаквания.

# 58
  • София
  • Мнения: 12 004
Слънчева, чипирали са те. Сега просто си чакаш ъпгрейдите.

# 59
  • Мнения: 292
Ами мен нещо ме чална в главата не знам обаче от ковида ли е от егн-то ли е или нещо друго 😁

Общи условия

Активация на акаунт