Отчаяна самотница с надежда за любов и още много

  • 11 056
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 526
Здравей, мило момиче. Simple Smile
Ако темата е пързалка, ти позволявам да ме ,, изпързаляш”. Май прозвучах като йога- чичака. А сега сериозно:
Симпатяга си. И умна, и интелигентна. Пишеш добре- изказ и грамотност- за което адмирации. Но! Прави ми впечатление, че споделяш твърде много, буквално нямаш филтър. Неслучайно назад те посъветваха да изтриеш някои детайли, ако темата не е майтап, то някои лични неща са си индийд лични. Това ме кара да мисля, че си самотна, че няма на кого да кажеш мислите си и те растат лавинообразно. Може би затова приятелките ти се чувстват натоварени, когато общуват с теб, ти искаш да кажеш всичко, което е недоизказано вътре. А за тях време остава ли? За техните проблеми и емоции? Общуването е взаимно, не може да дава само единият. Относно излизанията - това, което казваш за парите, че те ограничават си е абсолютно разумен довод, който да те притеснява. Разбирам те- най- малкото когато момичетата излезнат на кафе, трябва да имаш пари за да си вземеш нещо, иначе ти става неудобно. Защо не провериш за сезонна работа сега, лятото? На 17 можеш да раздаваш брошури, листовки, предполагам без проблем. Не харчи парите излишно и ги пази за социални общувания - инвестиция в социалното ти развитие, така да се каже Simple Smile . За момчето- тук според мен трябва да натиснеш малко повече ти- знам, по- хубаво е мъжът да направи първата крачка, да те иска повече, но в тази възраст често не става. Не проявява видим интерес към теб, за съжаление, не е и груб, което означава, че с това никакво поведение, емоционално може да те държи на кукичка с години. По- добре е да си по- настоятелна, да опиташ по- активно да се видите, и ако ясно видиш, че не става, да се откажеш веднъж завинаги. Сякаш си оставяш вратичка, защото сама не си толкова смела да го загубиш. Но така би се научила на самоуважение, на положителна себеоценка. Ще разбереш кога един мъж не те иска достатъчно и няма да се унижаваш, раната ще заздравее- на тази възраст е ключово да се научиш на това.
И… чичака, дето си гъвкава за него- не му се впечатлявай, мазен и гнусен е, и други такива ще ти се лепят. Не припадай по такова внимание, а по това, което е подходящото- това на връстниците ти г/д. Така ще разбереш почнала ли си да се справяш.
Успех! Simple Smile

# 136
  • Мнения: 1 804
Темата си е за "тийн проблем" В момента навсякъде търсят сезонни работници.Спокойно може да се хване на работа лятото.За другото,не знам много незряло ми се вижда.

# 137
  • Мнения: 51
Темата си е за "тийн проблем" В момента навсякъде търсят сезонни работници.Спокойно може да се хване на работа лятото.За другото,не знам много незряло ми се вижда.
не мога да повярвам, че темата получава отговори след близо година и половина от първоначалното си публикуване
както се предполага много съм се променила, имам си сериозен приятел от вече повече от година, имам си и лятна работа като практикант в голяма хранителна верига, отговорно си събирам паричките и се радвам, че съм достатъчно порастнала, че да знам със сигурност, че поне 80% от емоциите изказани тук вече не резонират със сегашното ми аз.

# 138
  • Мнения: 1 804
Ами пиши на модератор да заключи темата.

# 139
  • Мнения: 3 727
Хей, хепи енд❣️
Сериозният приятел онази, детската  любов ли е?

Общи условия

Активация на акаунт