Кукър: рецепти и програми - Тема 3

  • 27 694
  • 249
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 781
Един въпрос имам , не знам дали е за тук. 3,8л достатъчен ли е за 1 човек?

# 241
  • Мнения: 1 700
В 3 литра се побира 1 пилешко бутче спокойно. За други манджи е предостатъчно.

# 242
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ако е мултикукър под налягане, то максималната течност е на половината.

# 243
  • Мнения: 1 574
Суров карфиол накъсан на розички на коя програма се бланшира най-добре за паниране?

# 244
  • Мнения: 470
Според мен най-добре на пара за 3-4 мин

# 245
  • Мнения: 1 779
Здравейте видях този мултикукър на Тефал, който ми изглежда нов модел. За него необходим ли е запичащ капак или за пържене и печене ще върши работа и сам?
Интелигентен мултикукър с готвене под налягане Tefal Cook4Me Touch CY912831, С WiFi връзка

# 246
  • Мнения: 12 009
От мен едно голямо не за този Тефал. Много орязан от към функции, рецептите са безполезни. Няма бавно готвене, на функция къкрене, нищо не къкри, излиза постоянно по малко пара от вентила при готвене под налягане. Моят го прибрах и ползвам все още предшественика му Тефал One Pot. Имам и запичащия капак, ползвам го основно ако готвя нещо със заливка, да се запече. Пробвах да "изпържа" точно два картофа, отне 30 мин.

# 247
  • Мнения: 2 087
Аз дълго го обмислях, но накрая цената ме отказа. Не видях смисъл да давам 700лв заради едни рецепти (които и на други места четох,че са смотани) ,а  реално това му е единственият плюс. Спрях се на one pot с идеята,че за 500лв ще взема кукър+ запичащ капак ,но тогава в магазина нямаше налични и вече няколко месеца си го ползвам ежедневно без  този капак  и пак съм напълно доволна от кукъра.

# 248
  • Мнения: 14 079
Аз пък никога не съм ползвала рецептите към уредите. И към инстант пота имам книжка с рецепти подарък. Че какво има да гледам в нея, готвя си, каквото съм готвила и във фурната. В кукъра също. Сякаш с покупката на кукър съм забравила как да готвя супи и подобни. Това е просто рекламен трик, уж ти подаряват нещо страшно ценно и полезно. Съобразяваш, че водата си остава толкова, колкото си сложила, защото не се изпарява и другото е както досега.

# 249
  • Мнения: 541
Аз съм използвала рецептите и някои от тях са доста сполучливи. Не всички обаче са точни като пропорции и като време за готвене. За мен също това не беше водещото при избора на мултикукър. Приложението на Тефал ми е по-скоро за идеи, защото след толкова години готвене това ми е най-трудното.

Общи условия

Активация на акаунт