Продажба в ОЛХ

  • 2 440
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 610
Продавам прахосмукачка. Закупена за 200 лева, ползвана 10 пъти общо.  Сложих цена 50 лева, получих около 10 събощения дали може за 10 или 15 лева.🙄🙄🙄🙄 Написах им,че Коледа мина.
За невзети пратки ш аз имам 200 истории, с 200 претенции и накрая даже не ходят да ги вземат.
А въпросния господин с обувките също имаше претенции да е точно със спиди и искаше точен ден. Питах го , дали не може еконт ,че съм с малко дете и спиди е далече,  а той ми отказа, понеже имал много проблеми с Еконт и за момента не можел да получава пратки. Какви ли са тези проблеми🤔

# 31
  • София
  • Мнения: 30 171
Сега има някаква нова мода- търгове от Х лв., наддават, лъжат се, пращат си пратки, а пък не си ги вземат. Пълна каша.

# 32
  • Мнения: 610
Така... мислих, че съм го блокирала въпросния господин , но се оказа, че не съм 🙄🙄🙄 и си седя и получавам писмо от него, че от прокуратурата в Русе, са се свързали с него , да го питат дали проблемът е решен. Избеснях аз и му написах да ми праща всичко с транспортни за негова сметка и да не ме занимава повече за някакви си 20.00 лева. Това се развива преди 5 дни. До момента даже не ми е отворил съобщенията, което ме изнервя още повече.

Общи условия

Активация на акаунт