Моля Ви помогнете малтретират психически детето ми

  • 5 875
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 133
Кварталният е длъжен да се намеси! Ако имаш някакви роднини мъже, може да и тях да използваш. По принцип съм за цивилизованото разрешаване на проблемите, но в случая някой трябва здраво да я сплаши!!!!
Ерика, направо съм в потрес от твоята комшийка  Sick Не мога да да повярвам!!!!  Confused

# 46
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте и благодаря за подкрепата. Бабето си има син и дъщеря. Синът и не я поглежда и се срамува от нея. А дъщеря и е "стара мома". И по мислене е същата , като майка си. Аз си обяснявам злобата и с това, че дъщеря и няма деца. Както вие ме посъветвахте, аз още вчера при скандала я сплаших , че ще подам жалба в полицията, но тя не се стресна и продължи да се кара с мен. Тази сутрин говорих с едната майка на едното от другите дечица и утре сме при кварталния. Дано да успеем. Стискайте ми палци. Просто искам детето ми спокойно да се прибира в дома ми, без да се оглежда плахо към нейната врата Sad
БРАВО!Утре ще стискаме палци!!!

# 47
  • Мнения: 1 866
Ети, скъпа, явно бабката е луда. Но ти не оставяй така нещата. Аз също бих те посъветвала да подадеш жалба в полицията. Аз лично не бих могла да се саморазправям, просто ще ми е трудно да отвърна на такава голяма агресия.
Тези съвети ми се струват добре :
Какво ще направиш ти не знам, знам аз какво бих направил:
1. Ще каза на детето си, ако бабата се ДОБЛИЖИ на по-малко от 1 метър (един бастун разстояние) да пищи колкото му глас държи;
2. Ще подам жалба до кварталния/полицията за системен психически тормоз + заплахи;
3. Ще "обясня" на "дамата", че ако каже още една дума на което и да е от децата ми, ще се самоубие падайки от прозореца си, и да му мисли, "щото мен закон ме не лови". И за "доказателство" на улицата "случайно" ще й "поговори" някой "младеж" (естествено без свидетели).

Успех, и се надявам да има добри новини. Ще следя темата.

# 48
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Очевидно тази жена не е с всичкия си.  Confused
Желая ти да се справиш възможно по най-добрия начин (дано да има някакво решение) с проблема.   Hug

# 49
  • Мнения: 417
Спомням си,че една мама имаше подобен проблем само че беше със старец.И аз като другите ще те посъветвам да се обърнеш към властите-районното или кварталния.Може и съпругът ти да я сплаши.Успех Hug

# 50
  • Мнения: 2 751
Обръщам се към Вас с огромна молба. Ако може да ми дадете съвет как да постъпя. Комшийката до нас, която е на около 70 години редовно се кара, меко казано. Направо озверена, както лудите скача за щяло и нещяло срещу големия ми син. За това, че играе с другите деца пред входа, за това, че го чакат пред нашата входна врата и тем подобни.
Днес на обяд бях изумена, случи се следното: понеже въпреки че сина ми е 4 клас се принуждавам заради тази жена да го посрещам от училище, тя го вижда, че излиза от асансьора и в атака скача отгоре му и срещу мен и започва да бълва някакви си глупости заради "дъртия ЗАЗ" - колата, която има. За доуточнение от 14 години живея на този адрес и никога не към виждала ЗАЗ-а в движение. Гумите от толкова стоене са станали меки и упреква сина ми за това. До тук дори и да приема, че той или другарчетата му да са посмели да направят това. Мисля, че тя няма никакво право да посяга на детето ми и да ни обижда от рода на това: Че отглеждам престъпник и че пикае на образованията ми- явно завижда че ги имам. Другата комшийка, която може да ми е свидетел чак се е уплашила от начина по който тази старица ми говори. Но аз нямах избор - трябваше да защитя голямото си дете. С едната ръка криех количката с малкото си бебе, а с другата детето ми - голямото. Моля Ви помогнете ми, къде мога да отида и какво бих постигнала ако подам жалба. Днес ходих в Агенцията за закрила на детето, но не можаха да ми помогнат. Онази освен, че скача и се саморазправя публично е запралиша всички деца, че ще им потроши ръцете и краката и че ще им хвърли киселина в очите , та да ослепеят. Това ме потресе  Sad - притеснена съм за децата си.

В полицията!
Би трябвало да ти помогнат!

# 51
  • Мнения: 8 769
Ети, тази жена наистина е луда. Не знам защо след определена възраст хората изперкват, а може и тая да си е била хахава по рождение. Каквото и да е, тя няма право да заплашва и да тормози така семейството ти.
Харесва ми идеята на klisurov, такива образи по този начин биват озаптявани.
Стискам палци с полицията утре! fingerscrossed

# 52
  • Мнения: 2 653
newsm10 newsm10 newsm10
Това наитина ми харесва като решение  Laughing
Ети, хубаво е че предприемате мерки!Продължавайте и ще има упех! В никой случай не се отавяй да живеете   притенение и страх  от някаква ДЪРТА  кукумявка.Най-доброто решение на проблемите е да се изправиш рещу тях, а не да ги приемаш за даденост.
Успех!

# 53
  • Мнения: 508
Ети, как  мина при кварталния????

# 54
  • Мнения: 6 390
Какво ще направиш ти не знам, знам аз какво бих направил:
1. Ще каза на детето си, ако бабата се ДОБЛИЖИ на по-малко от 1 метър (един бастун разстояние) да пищи колкото му глас държи;
2. Ще подам жалба до кварталния/полицията за системен психически тормоз + заплахи;
3. Ще "обясня" на "дамата", че ако каже още една дума на което и да е от децата ми, ще се самоубие падайки от прозореца си, и да му мисли, "щото мен закон ме не лови". И за "доказателство" на улицата "случайно" ще й "поговори" някой "младеж" (естествено без свидетели).
да, и да допълня, че ако се съберете повече родители за жалба в полицията, още по добре  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 3 679
Ей всякакви луди има! Като им е крив техния свят се чудят на кой да си го изкарат! Кофтие когато потърпевшите са деца и немогат сами да се защитят. Какво стана с кварталния?
Според мен е най-добре ако кварталния не помогне да я сплаши някой комшия! А дъщерята на въпросната бабичка при нея ли живее като е стара мома? Пробвайте да заплашите "нейното дете" или и кажете на нея, че ще си изпати дъщеря и? може пък да и е останало някакво майчино чуство  newsm78 или да се пробуди нещо newsm78
Чакам развитието и стискам палци!

# 56
  • Мнения: 1 517
Стискам палци всичко да си дойде на мястото. Всички май сме на една вълна горе-долу.
Ега си бабището!!!  #Crazy
Ама хич да не ти пука. Една съседка - МЛАДА- изкара сина ми потенциален сексуален маниак(беше на 4 год.)   hahaha

# 57
  • Мнения: 1 001
Ети, как  мина при кварталния????
И аз чакам добри новини  Praynig

# 58
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Praynig

# 59
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ети, какво става ходи ли до полицията ?

Общи условия

Активация на акаунт