Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Здравейте, Grinning
Когато вчера писах за визията на Ханде, имах предвид какво ли е преживяла - неприятности, трагедията с майка й, диети и т.н.
Надявам се, че никой не е приел лично и негативно възхищението ми от промяната. В моите очи, промяната е голяма и защото все правя нещо за килограмите си. Предполагам, че при нея е въпрос на повече воля и постоянство, за да ги свали!
За първи път се срещам с нея като актриса. Бях чела някои клюкини, но с нищо не ме беше впечатлила. Сега пред мен има един супер красив лебед! Може би тази химия и това приятелство с Керем извличат от Ханде най-доброто? Изглежда много щастлива и освободена!



Слънчев и усмихнат ден!

# 721
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бърборанке, вярно, в поста на Кукличка го имаше Smile









Тони, всъщност нищо лошо не казваш... ТукА никой нищо не приема за лична обида или поне не съм забелязала. И аз се възхищавам на визията ѝ, тази актуалната, постига се с постоянство.

Ако сте пропуснали да споделите нещо, снимка, видео - сега е момента, да си запълним оставащото пространство.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 722
  • Мнения: 5 563
Идвам и аз с един въпрос:
Ханде как издържа и запазва спокойствие, когато Керем направо я изпива с поглед? Например:

# 723
  • Мнения: 10 516
Керем на млади години Simple Smile

# 724
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Идвам и аз с един въпрос:
Ханде как издържа и запазва спокойствие, когато Керем направо я изпива с поглед? Например:

На мен ми стана горещо, за нея не знам

# 725
  • Мнения: 12 009
Професионализъм е на Ханде. Пък може Керем да не е нейния тип мъж, знам ли.

# 726
  • Мнения: 10 516
И на двамата не им е лесно .... Stuck Out Tongue Winking Eye
Добре, че вечер наваксват Revolving Hearts

Идвам и аз с един въпрос:
Ханде как издържа и запазва спокойствие, когато Керем направо я изпива с поглед? Например:

# 727
  • Мнения: 12 009
Тук разни  госпоИЦи си конаткуват с Керем Бурсин на едно по високо ниво, я си признайте на коя е?  Нали сме едно голямо семейство и тайни нямаме, така че споделете, я колко е доволен Керем бей

Скрит текст:

Траите си...Хм...

Последна редакция: чт, 11 мар 2021, 13:03 от Slawena

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Привет от мен с 65-я ми пост.



Престраших се да се регистрирам във форума благодарение на вас и общата ни страст.
Тук е толкова топло, уютно и разтоварващо, че станахте ежедневната ми необходимост.
Чувствам ви като семейство.
Марги, blue`, hopexx, Ninika, nrgmama, druon, благодаря за подкрепата!
Бладодаря на всички ви!
Усмихнат и успешен ден!

s...v,
Скрит текст:
Запаси се с търпение, миличка и кураж! Нека всичко минава по-бързо и по-леко! От мен, силно ГУШ!

# 729
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Миси, те са просто приятели.... но последния път когато Серкан го каза на Еда завършиха в спалнята му Joy Мда, и приятелствата не са това, което бяха Joy

Магия, преоблякла си се Stuck Out Tongue Winking Eye

# 730
  • Мнения: 10 516
Марги, те по приятелски Wink


Миси, те са просто приятели.... но последния път когато Серкан го каза на Еда завършиха в спалнята му Joy Мда, и приятелствата не са това, което бяха Joy

# 731
# 732
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301





Четирите сезона Wink

# 733
# 734
  • Мнения: 4 838
Какво стана с озета , май пак се загуби по пътя ? Joy

Общи условия

Активация на акаунт