"Бременна ли си съм?" - тема бързи въпроси и отговори 53

  • 33 745
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Здравейте , закъснява ми вече 12 дни първият тест беше отрицателен а пък вторият има втора черта , която е много бледа . Имам болки в корема  и главата , все ми се почива хапва ми се и ми се гади всяка сутрин и вечер . Какво мислите ?

# 31
  • Мнения: 4 839
Здравейте , закъснява ми вече 12 дни първият тест беше отрицателен а пък вторият има втора черта , която е много бледа . Имам болки в корема  и главата , все ми се почива хапва ми се и ми се гади всяка сутрин и вечер . Какво мислите ?

Имате ли снимка на положителния тест, за да кажем какво мислим? Ако сте бременна, е възможно вече да имате някакви симптоми. Направете още един тест и ще знаете със сигурност при такова закъснение. Даже след няколко дни може да идете на лекар и би трябвало да се види нещо.

# 32
  • Мнения: 304
Здравейте, моля за съвет!

Със съпруга ми отдавна правим опити за бебе.  Първият ден на последния ми цикъл беше на 10 февруари. Впоследствие бях на лекар, следихме овулацията, имах хубава яйцеклетка, която се е спукала на 24 февруари. Правили сме опити на 24 и 25 февруари. Понеже цикъла ми е на около 25 дни и очаквах следващ цикъл на 7 март, доктора ми даде дуфастон, който пия 2х1 табл. Все още нямам цикъл. Чувствам се много неприятно от няколко дни, все едно всеки момент ще ми дойде, боли ме много кръста, ниско долу яйчниците, но цикъл няма. Днес направих тест и е абсолютно отрицателен.
Проблем с хормоните нямам, освен нисък АМХ (0.66), заради който ни насочват към инвитро. Съпругът ми е с нормална сперморгама, на долна граница, но все пак сравнително в норма. Щяхме да направим първи опит инсеминация този месец, но аз имах бета хемолитичен стрептокок на Микробиологията и пих малко АБ.

Въпросът ми е, рано ли е за тест все още? Да се надявам ли на нещо или по-скоро дуфастона леко забавя цикъла и ако го спра, ще ми дойде? Принципно цикълът ми е като по часовник, нямам закъснения, редовен ми е.

Благодаря предварително!

Последна редакция: вт, 09 мар 2021, 19:41 от beach_please

# 33
  • Мнения: 2
Опитах се да го снимам но не се вижда на снимката нищо , бледа е но е розова не е сива , защото четох че сивата е избелваща линия но моята си е розова . Реших утре да отида да си направя кръвен тест да видим какво ще стане .  🙂🙂🙂

# 34
  • Мнения: 6
Ето ви ситуация
На 4.02 последен сексуален контакт
На 7.02 ми прекапа
На 8 .02 потече кафяво
А от средата на февруари почна да ми става лошо от миризми
На 8.03 не ми дойде
Днес 9.03 с два теста но е една черта
Изтеглих приложение и ми показва 5 седмица
🤔🤔🤔🤔🤔🤔
Давайте съвети момичета ,утре мисле да повторя теста но Сутринта а не да ги правя вечер
Лека вечер

# 35
  • Мнения: 7
Здравейте. Нова съм тук и не знам дали тази е точната тема, но съм с доста нередовен цикъл, опитваме от година вече за бебенце, редовно след ову си правя тестове и до сега никога не ми е излизало нищо на тестовете, но напоследък имам замаяност и болезнени гърди, които при ПМС ги нямам.
Днес направих пак два теста, след 4 дни закъснение и това са резултатите.. виждат ми се някакви бледи черти които до сега никога не са излизали.. Какво мислите?

[/img]

# 36
  • Мнения: 4 839
Здравейте. Нова съм тук и не знам дали тази е точната тема, но съм с доста нередовен цикъл, опитваме от година вече за бебенце, редовно след ову си правя тестове и до сега никога не ми е излизало нищо на тестовете, но напоследък имам замаяност и болезнени гърди, които при ПМС ги нямам.
Днес направих пак два теста, след 4 дни закъснение и това са резултатите.. виждат ми се някакви бледи черти които до сега никога не са излизали.. Какво мислите?

[/img]

На мен ми изглеждат положителни, но са прекалено бледи за 4 дена закъснение, според мен. Изглеждат сякаш още няма закъснение.

# 37
  • Мнения: 7
Здравейте. Нова съм тук и не знам дали тази е точната тема, но съм с доста нередовен цикъл, опитваме от година вече за бебенце, редовно след ову си правя тестове и до сега никога не ми е излизало нищо на тестовете, но напоследък имам замаяност и болезнени гърди, които при ПМС ги нямам.
Днес направих пак два теста, след 4 дни закъснение и това са резултатите.. виждат ми се някакви бледи черти които до сега никога не са излизали.. Какво мислите?

[/img]

На мен ми изглеждат положителни, но са прекалено бледи за 4 дена закъснение, според мен. Изглеждат сякаш още няма закъснение.

Благодаря за отговора. Имам някаква надежда 🤞
Мисля че трябва да е станало някъде покрай 27/02.. но все пак ще повторя тестовете след някой ден.

# 38
  • Мнения: 1 333
  Надя Василева 690536 ако овулацията е била около 27.02, значи все още няма закъснение и е нормално чертите да са бледи. Успех и дано да се наситят!

# 39
  • Мнения: 1 751
Inlove, може би трябва да изследваш пролактин. Не разбрах дали още кърмиш. Направи ми впечатление основно коластрата от гърдите - признак на висок пролактин, което пречи на овулацията. При бременност доктор ми е казвал, че физиологично се покачва след 12 седмица, т.е. на този етап вероятно е рано.

# 40
  • Мнения: 7
  Надя Василева 690536 ако овулацията е била около 27.02, значи все още няма закъснение и е нормално чертите да са бледи. Успех и дано да се наситят!

Теоретично трябва да е била около 16ти, но на мен не ми в редовно, та може и да е по-късно, но просто в тази дата го правихме по-често.
Тази сутрин пак си направих тест престо, първо изглеждаше отрицателен,сега се вижда като сянка а още минават само 5 минути. Ще пробвам и други марки и да видим.
Благодаря ♥️

# 41
  • Мнения: 23
Опитах се да го снимам но не се вижда на снимката нищо , бледа е но е розова не е сива , защото четох че сивата е избелваща линия но моята си е розова . Реших утре да отида да си направя кръвен тест да видим какво ще стане .  🙂🙂🙂

Със закъснение от 12 дни мисля че вече би трябвало да ти покаже 2 ясни чертички . Направи си още един тест ,

# 42
  • Мнения: 1 101
  Надя Василева 690536 ако овулацията е била около 27.02, значи все още няма закъснение и е нормално чертите да са бледи. Успех и дано да се наситят!

Теоретично трябва да е била около 16ти, но на мен не ми в редовно, та може и да е по-късно, но просто в тази дата го правихме по-често.
Тази сутрин пак си направих тест престо, първо изглеждаше отрицателен,сега се вижда като сянка а още минават само 5 минути. Ще пробвам и други марки и да видим.
Благодаря ♥️

A кога ви започна последният цикъл - около 2-3 февруари?

# 43
  • Мнения: 67
Здравейте, и аз имам нужда от мнение. Цикълът ми беше редовен(на 30-32 дни). През октомври бях на профилактичен преглед, всичко беше наред, нямах оплаквания, веднага след това изкарах Ковид, но в първия месец след него (ноември) нямаше промяна в цикъла. Междувременно преживях и силен стрес, който вероятно беше причина за промени които настъпиха- декември 38ми ден, януари-38ми ден (от25ти до 31ви януари бях в цикъл). На 5ти февруари с приятеля ми правихме секс без да се пазим, както и на 9ти. Все още нямам цикъл. Правих 2 теста-отрицателни са Sad Преди 3-4 дни се появи кафяво течение, в началото помислих, че ми идва, но сгреших, имаше леко кафяво зацапване и толкова. Днес вече няма. Запазих си час за преглед, но е чак следващата седмица. Едва ли има шанс и двата теста да са грешни, имайки предвид, че са правени и в различни дни, но все пак..

# 44
  • Мнения: 4 839
Вие реално сте имали един опит през този месец, защото при вашия цикъл, 5 февруари ще е доста преди овулация. А и при 38 дни цикъл през последните месеци, е възможно и 9 февруари да е бил доста преди овулацията. А вие кога правихте тестовете, да не са били прекалено рано?

Общи условия

Активация на акаунт