Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 39

  • 63 161
  • 745
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Добре дошли, Красавици!

Поредна тема споделяме опит, копнежи и предизвикателства
във виждането си за естетика и помощта отвън,
за да постигнем желаната визия.




Моля, вместо запис - споделете - правите ли мезотерапия? Споделете опита си Simple Smile
 


Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
, 38[/size]

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 552
Благодаря за новата тема! Simple Smile

Не съм правила мезотерапия досега, но имам голямо желание да опитам.

# 2
  • Мнения: 1 195
Правила съм, не е нещо особено за мен, но като грижа за хидратацията и подхранване на кожата съм за.
Относно ваксините - въпрос в предишната тема, по съвет на доктор, 30 дни преди и след иглите не се препоръчват манипулации.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 982
И аз не съм правила мезотерапия.

Във вторник се ваксинирах. Ботокс сложих последно на 4 февруари с ретуш на 18 февруари.

# 4
# 5
  • Мнения: 758
Благодаря за темата, правила съм мезотерапия, но не съм видяла кой знае какъв ефект и по-скоро търся нещо друго за освежаване на вида на кожата

# 6
  • София
  • Мнения: 554
Правила съм си Redensity I два пъти.

Първия път при Ванеска, като правих 3мл-овата терапия. Нанесе ми я с около 15 убождания сумарно по цялото лице. Не видях ефект.

Втория път я правих при Денчева в Reverse, като правих 1мл-овата. Нанесе ми я с доста повече убождания по цялото лице. Бях много доволна като ефект след това.

Задължително трябва да добавя, че поставянето при Ванеска ми беше първата инжекционна процедура по принцип. Нейната препоръка беше да направим още една след месец, тъй като каза че лицето ми я е изпило и явно има нужда. Аз обаче поставих скин бустер след това (за който съм разказвала преди). Около 8-9 месеца след него поставих и Redensity I при Денчева.

Всичко това го казвам, защото въобще не изключвам възможността резултата от поставянето при Денчева да се дължи и от наслагването на останалите процедури преди това.

# 7
  • Мнения: 15
Здравейте ,мезотерапия съм правила под очите ,коктейл от витамини на теосиал
Доволна съм ,само добре си проучете доктора да не ви посини много 🙂

# 8
  • Мнения: 3 118
Аленка, благодаря за новата тема! bouquet
Правила съм преди време при Михайлов prp,  обогатена с витамини и т.н. Не знам дали може да спадне към мезотерапията. Бях доста доволна, но беше серия от три броя през месец.
Сега ще пробвам мезотерапия за зоната под очите, пак три броя. Ще споделя резултат след време.

Имам въпрос - каква е разликата междо ботокс и бейби ботокс?

Последна редакция: нд, 07 мар 2021, 18:41 от Пит

# 9
  • София
  • Мнения: 2 434
Благодаря за темата!
Правила съм веднъж мезотерапия, преди около 5 години, не видях особена разлика преди и след.

# 10
  • Мнения: 1 165
Здравейте. Присъединявам се и аз във вашата тема.
В предходната имаше въпрос за ботокс във Варна. Аз препоръчвам д-р Костова от Скин лайн. Аз си поставям ботокс и филъри при нея. В момента изчаквам , тъй като ми предстои ваксинация на 22-ри.
В момента обмислям криолиполиза на брича. По никакъв начин не се маха тази зона. Прочетох мненията ви за процедурата, но ще се радвав, ако някой има препоръки.Надявам се да има резултат, тъй като съм слаба, но с бричове, не много големи, но в бански не изглежда добре

# 11
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Аленка, благодаря за новата тема! bouquet
Правила съм преди време при Михайлов prp,  обогатена с витамини и т.н. Не знам дали може да спадне към мезотерапията. Бях доста доволна, но беше серия от три броя през месец.
Сега ще пробвам мезотерапия за зоната под очите, пак три броя. Ще споделя резултат след време.

Имам въпрос - каква е разликата междо ботокс и бейби ботокс?

Бейби ботоксът е доста по-разреден и се слага на зона с фини мимически бръчици, за да я релаксира и изглади.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 355
Благодаря за новата тема. Придвижвам питането си от предишната.
Има ли дами с ботокс, които са се ваксинирали вече? Някои знае ли колко време е добре да се изчака между поставянето на ботокс и самото ваксиниране? Четох, че е добре да се вземат някакви антихистаминови препарати, но информацията не е официална...
И дали това се отнася и за конците?

# 13
  • Мнения: 3 576
Аз питах мойта докторка и ми каза, че ботокса няма проблем по отношение на ваксините.
С филърите поне месец преди и след, но не спомена нищо за антихистамини.

Какви са ви препоръчали на вас?

Записала съм се за ваксинация средата на другата седмица, а последно слагах филъри на 8 февруари.

# 14
  • Мнения: 7 258
Не съм правила мезотерапия.

Общи условия

Активация на акаунт