Американски колеж - двадесет и втора тема

  • 49 348
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 150
То и аз се чудя за кво вися още тук.
Нито имам дете в АК, нито ще имам. Но това е една от темите, в която влизам с удоволствие.
Успех на изпита.

# 16
  • софия
  • Мнения: 25 437
Споделеният личен опит е безценен. Висете си Heart

# 17
  • Мнения: 2 046
И аз ви следя, но не пиша , защото и моят син , който кандидаства тази година, не е с големи шансове. Първо късно се усети , че иска да учи там , направила е 5-6 теста , още толкова есета и до там. Като му гледам резултатите от тестовете - не го виждам много да успее , ама и аз се надявам , че като види как АК отпада като вариант поне може  да се стегне за НВО Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 15
Здравейте, аз съм също със седмокласник с надежди за АК. Чакам изпита с нетърпение и се надявам труда на детето да се увенчае с успех. На мен кандидатите ми се струват много, очаквах по-малко предвид пандемията. Моля се също и да не отменят изпита, това ще бъде много мъчително, предвид нарастващото напрежение...

# 19
  • софия
  • Мнения: 4 985
Добре дошли, момичета!
Стискам палци на децата ви и дано ви хареса при нас и останете след  щастливи резултати!

# 20
  • София
  • Мнения: 742
Аз тръгнах да пиша и изтрих като видях, че gadamer пита за кандидат-студентите. Майките на кандидат-колежани повече четем и по-малко пишем, дано по-нататък да има какво да споделим повече. Моето дете си е наумило, че иска АК още от 5 клас и се готви старателно, надявам се да споделя добри новини като дойде моментът Simple Smile

# 21
  • софия
  • Мнения: 4 985
според мен тя имапе предвид кандидат - гимназисти, но признавам, че и на мен ми идва наум първо израза кандидат-студенти Simple Smile

# 22
  • в белята
  • Мнения: 536
И моята дъщеря кандидатства, но по скоро ще е чудо някакво ако влезе 🙄. Но каквото такова, глава не е отрязана.

# 23
  • Мнения: 1 454
Туп, една кандидат-студентка! Маастрихт е целта, нооооо, изпити трябва да държиш, та ще видим.

# 24
  • София
  • Мнения: 16 193
Kassii, стискаме палци!

# 25
  • Мнения: 5
Записвам се и аз. Тази година много малко кандидат-студентски майки пишат в темата, не знаем за кой да стискаме палци.

И аз благодаря за новата тема. Както писах с кандидат колежанка съм, на рождения й ден се пада изпита (ако не го отменят) и си казваме: На изпит като на празник! Нека да е прекрасно настроението на всички кандидати в деня на изпита и им пожелавам от сърце - успех! И да отидат на изпита със самочувствие - без значение колко теста и есета са направили. Формата на изпита го позволява. Simple Smile Девойката ми е с нагласата от доста време, че отива да покаже реалното си ниво на знания и мислене, а не да мисли какви резултати ще изкара. Така е и по-спокойна и по-свободна в мисленето.  И пак - успех на всички кандидати!

# 26
  • София
  • Мнения: 140
Искрено се надявам датата за изпита да не бъде отменена, защото е почти сигурно, че този кошмар свързан с умишленото сриване на образователната система в цялост, няма скоро да приключи.
Написах имейл до Колежа споделяйки мнението си. Може би ако повече родители го направим е възможно да повлияем на бъдещо решение.

# 27
  • софия
  • Мнения: 25 437
Колежът няма да наруши правилата и ще съобрази решението си с тях, колкото и писма да получи.

# 28
  • софия
  • Мнения: 4 985
Туп, една кандидат-студентка! Маастрихт е целта, нооооо, изпити трябва да държиш, та ще видим.
Успех,  Кassii! стискам палци на девойката!

# 29
  • София
  • Мнения: 140
Колежът няма да наруши правилата и ще съобрази решението си с тях, колкото и писма да получи.
Вероятно, но не пречи да опитаме. Още повече, че все още отлагането на състезания и олимпиади е само предложение адресирано до министъра на образованието.

Общи условия

Активация на акаунт