Отговори
  • Мнения: 350
Здравейте , след преглед при гинеколог се установи ПЗР на матка 54  и ЕДМ 17 мм (на 22-ти ден от цикъла ) . Няма миомни възли . Цитонамазка през август -група Б. Възможно ли е да е някакво възпаление ? Трябва да изчакам 10-Тина дни до следващия преглед ,за да се види каква е ситуацията . Прочетох ,че нормалните оптимални размери са до 44мм (преднизадния размер). Или рак на матката ?
Благодаря!

Последна редакция: ср, 10 мар 2021, 20:28 от Slowlymotion

# 1
  • Мнения: 468
Цикълът ви нормално ли дойде след аборта?

# 2
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте , след преглед при гинеколог се установи ПЗР на матка 54  и ЕДМ 17 мм (на 22-ти ден от цикъла ) . Няма миомни възли . Цитонамазка през август -група Б. Възможно ли е да е някакво възпаление ? Трябва да изчакам 10-Тина дни до следващия преглед ,за да се види каква е ситуацията . Прочетох ,че нормалните оптимални размери са до 44мм (преднизадния размер). Или рак на матката ?
Благодаря!

По-скоро I, II или III група си? Говоря за цитонамазката Simple Smile Виж хубаво какво ти пише. И не рови в Интернет да гледаш какво пише има си лекари те ще ти кажат най-добре. Оплаквания имаш ли някакви?

# 3
  • Мнения: 350
Здравейте
Цикълът ми дойде нормално на 34-тия ден.продължи около 5 дни.
Имам болки в стомаха , парене високо при гръдната кост,оригвания, но все мисля ,ме това са гастроентеорологични проблеми .
2-ра група ,задоволителна . Но това е било лятото .... докторът каза,че и ОВ е минала

Последна редакция: чт, 11 мар 2021, 13:19 от Slowlymotion

# 4
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте
Цикълът ми дойде нормално на 20-тия ден.продължи около 5 дни.
Имам болки в стомаха , парене високо при гръдната кост,оригвания, но все мисля ,ме това са гастроентеорологични проблеми .
2-ра група ,задоволителна . Но това е било лятото ....

Ми тя се взима веднъж в годината Simple Smile Не мисля, че имате гинекологичен проблем. Обсъдете с лекаря си ако нещо ви притеснявя. Горе посочените симптоми са си точно за гастро

# 5
  • Мнения: 350
Глупост съм написала ,на 34-тия ден ми дойде цикъла.
Като докторът каза,че е уголемена ,ме попита в по-късна седмица ли е бил абортът,а той беше в 6-та. Имам две раждания . Не знам преди колко е била ,за първи път ми казват,че е малко по -голяма досега са казвали в норма .чудя СЕ дали не е нещо хормонално. Имах един полов контакт с кондом ,бях се уплашила да не е станала нова бременност,но беше здрав ,единствено беше разлята семенната течност вътре и все мисля,че е невъзможно да излезе и да попадне в мен . Актът беше на 7 -ми ден вечерта От цикъла . Не знам вече ....откакто започна притеснението започнаха и проблемите със стомаха вече 10 дни

# 6
  • София
  • Мнения: 6 726
Глупост съм написала ,на 34-тия ден ми дойде цикъла.
Като докторът каза,че е уголемена ,ме попита в по-късна седмица ли е бил абортът,а той беше в 6-та. Имам две раждания . Не знам преди колко е била ,за първи път ми казват,че е малко по -голяма досега са казвали в норма .чудя СЕ дали не е нещо хормонално. Имах един полов контакт с кондом ,бях се уплашила да не е станала нова бременност,но беше здрав ,единствено беше разлята семенната течност вътре и все мисля,че е невъзможно да излезе и да попадне в мен . Актът беше на 7 -ми ден вечерта От цикъла . Не знам вече ....откакто започна притеснението започнаха и проблемите със стомаха вече 10 дни

Добре просто се консултирайте с лекар това е.. Ако той има притеснения за уголемената матка или прецени да направи цитонамазка ще предприеме действия. Седите и се притеснявате и така нищо не правите...

Общи условия

Активация на акаунт