ОСМИ клас 2020/2021 - И с цензура, и без - осмокласни майки се готвят за протест!

  • 39 584
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
  • софия
  • Мнения: 25 943
То е като командировка, не е като почивка (по "С деца на море") Simple Smile

# 676
  • sofia
  • Мнения: 8 957
Момичета, в немския Амазон има вански на добри цени.  Всички сделки. Взех тези класики на мрън. Покрай този Ковид не съм пазарувала отдавна.

Доня, била съм в Софията. Не е нищо особено, така кажи на Стивън Simple Smile
Шегата настрана. Ако идваш и не се притесняваш, с удоволствие може да пием нещо навън.
Не знам защо реших,че просто коректора нещо е поправил и това трябва да са бански.... та отварям линка и си мисля "нали трябваше да са бански, кви са тия кецове сега" Joy

Аз онзи ден се разходих по магазини "на живо" и веднага се обзаведох с дънки и един елек.... не че ми трябват Smiley

# 677
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Вански, Конвърски, худита и какво ли още не, влязох в час с тийн облеклото и жаргона, някой път ми се кефи София като кажа и аз някой лаф на,, техния,, език 😉 нагаждам се, какво да правя...
Днес най - после си подаде носа навън, че то и времето беше гадно последните седмици, пък и ние карантирирани бяхме... Колкото е бяла в лице, хептен на вампир замяза - бледа и с кървясали от компютъра очи 😉

# 678
  • Мнения: 6 957
Доня, за националните състезания и олимпиади се взе решение да се провеждат по места (не съм фен на решението, но с оглед обстановката го приемам без да мрънкам, мрънкам само, че отмениха ЕК за 5-12 клас). Състезанието на Стивън не е под егидата на МОН, но е възможно ако не са се подобрили нещата да се възприеме същата схема.

# 679
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Здравето е преди всичко. Много исках лятото с баща му да го пратя в Щатите,  но предвид обстановката, едва ли.
Моето вампирче  отиде до Горна Оряховица с баща си,  не може само затворен и да учи.

# 680
  • Мнения: 3 491
Vanillа, подадох заявка за присъединяване към групата. Благодаря!
Редактирам, защото напоследък само няколко човека разказваме за училище и си давам сметка, че не е редно.

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 09:45 от Amanda.D

# 681
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
Да кажа и аз за коприната - избягвам вече да купувам дрехи, които изискват специално пране, сушене и гладене. Преди бях голям фен на Масимо Дути, обаче голямо робуване на тия тъкани - сума ти дрехи прецаках в пералнята. И без това зимните пуловери все на ръка ги пера, някои якета също...

Онези дни през юни покрай НВО, остават ли си неучебни?

# 682
  • София
  • Мнения: 3 576
Наборът идеално успя сам да си прецака оценката по БЕЛ. От петица свали на четворка след като се сдоби с 0т на тезата, която копнал от нета... Надявам се най-накрая да му увре главата, че и едно изречение да напише сам е по-добре от преписано...
Колкото до самия тест, аз мисля да питам на нашата РС каква е целта на въпросите "Кое не е вярно от няколко увъртени твърдения". Какво точно проверяват с тези въпроси? Всичките му грешки да на такъв тип въпроси...

# 683
  • Мнения: 3 926
Точно с тези увъртяни въпроси се проверява не само дали е научен, но и дали е разбран материала. Така и да имат всичко пред себе си ако не са разбрали материала, няма измъкване
Вашта Синеочка по Нова!

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 08:58 от скаридка

# 684
  • Мнения: 6 639
Кастрева в момента по Нова.

# 685
  • Мнения: 3 491
Blush

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 09:46 от Amanda.D

# 686
  • софия
  • Мнения: 25 943
Предваканционно, другата седмица мрън ще имат 4 контролни - мат, бел, science и още нещо.
Лесна версия на това по science. Ще могат да ползват каквито източници поискат 🙂
Скрит текст:

Тази седмица представяха общ проект по изкуства за Древна Гърция. Хареса ми. Бях вкъщи и слушах. Говориха за боговете и архитектурата, учителката им обръщаше внимание върху произношение и произнасяне на имената. Не знам как мрън не припадна. Представя архитектурата, ръцете ѝ трепереха като лист през цялото време. А сама си подготви нещата, знаеше ги. Не знам, ако бяха присъствено, как щеше да бъде. Дано до края на гимназията започне да се преодолява.

# 687
  • София
  • Мнения: 7 212
Момичета, 1-ви и 2-ри другата седмица в крайна сметка учебни ли са за София? Нещо не проследих какво финално се реши.

# 688
  • у дома
  • Мнения: 7 175
Момичета, 1-ви и 2-ри другата седмица в крайна сметка учебни ли са за София? Нещо не проследих какво финално се реши.
За София се говореше,че със сигурност ще са онлайн,а не че са неучебни...

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 18:38 от svetlaem

# 689
  • Мнения: 7 473
Наборът идеално успя сам да си прецака оценката по БЕЛ. От петица свали на четворка след като се сдоби с 0т на тезата, която копнал от нета... Надявам се най-накрая да му увре главата, че и едно изречение да напише сам е по-добре от преписано....
                  В случая с БЕ аз вече не виня децата.Неда каза,че каквото и да прави ,колкото и да учи все 4-ка и се пише.Вече не поглеждам какво точно е правила,защото с тази учителка детето намрази собствения си език.Отдавна при нея "ученето" по БЕ е със зор и нежелание.Даже пита не може ли да не влиза в часовете,а да се яви на изпит с комисия.При това твърди,че ако застане друг на нейното място госпожата няма да разбера ,че не е тя.До колко е права също не искам да задълбавам.Знам със сигурност ,че вече БЕ не е любим предмет.Знам и как можеш да убиеш желанието и интереса на децата при това с блага усмивка.Да свършва вече този филм,че ни съсипа децата.

Общи условия

Активация на акаунт