Търси се татко герой. Споделете най-скъпите родителски моменти! Спечелете комплект LIPIKAR!

  • 6 185
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 411
Имам късмет със съпруг, който от ден първи се грижи всеотдайно за нашите близнаци. За него мръсните пелени, оповръщаните дрехи и млякото в шише не са били мистерия или тема табу. Отделно, че помага и на мен в домакинството. Има ясно отношение към възпитанието, избора на играчки и контрол над филмите, които гледат. Дори вече е имал възможност сам да се грижи за тях, когато съм била командировка. Разбира се най-хубавите моменти са, когато играят заедно и той им "се връзва на акъла". И тъй като ние сме с момчета превес взимат спорта и физическите предизвикателства.
Футбол за трима

Морето ни е до колене

Бейзбол от каменната ера

# 31
  • Мнения: 2 942
Съпругът ми ми помага за всичко в отглеждането на децата - няма нещо, което да каже не мога и не искам да го правя. Къпането, преобличането и игрите по пижама, четене на книжки и майсторенето на нещо с децата са неща, които му доставят голямо удоволствие!

# 32
  • Мнения: 686
Нашият татко се грижи за двете ни момчета, помага у дома, разчитам за всичко на него.

# 33
  • Мнения: 5 246
Не веднъж, не два пъти, а цели три пъти таткото присъства на раждането на децата ни. Видя ги как поемат първата си глътка въздух, как започна техния живот извън моя корем Heart От там нататък е най-грижовния, внимателен и добър баща. Ако машина на времето ни върне назад, пак бих избрала него да бъде техния тати Heart

# 34
  • Мнения: 66
Имам партньор и той е най- добрия! Познавахме се едва от 5 месеца, когато забременях, но за секунда не ме остави! Момента, в който се роди дъщеря ни, разбрах, че съм избрала правилният баща за моето дете! Прави и дава всичко за нас, работи по над 12 часа на ден, няма събота и неделя, но за него е важно ние да се чувстваме добре! Беше до нас дори в операционната, за миг не се поколеба! Той я храни, извежда, гледа, къпе, прави всичко, може да ме замести във всичко с гледането и не само! Дъщеря ни е на 2 г и 4 месеца и от 2 години се борим с АД, през толкова лекари и мазила преминахме за тези 2 години... Единсвеното нещо, което ни спасява последните 4 месеца е точно този крем.

# 35
  • Мнения: 13 528
MM е перфектният татко.

Последна редакция: чт, 18 мар 2021, 08:05 от Пролетно цвете

# 36
  • Мнения: 1 931
Нашият помага у дома, с грижата за децата, с уроците, в игрите.

# 37
  • Мнения: 1 202
Нашият татко много помага в отглеждането на децата, за бебето помага с къпане и хранене, а на баткото помага с уроците и възпитанието.

# 38
  • София
  • Мнения: 10 835
Няма нещо, в което таткото да не се е включил да помага - домакински задължения, родителски грижи, занимания.

# 39
  • Мнения: 1 555
С нашият татко игрите и ремонтите нямат край. Чакат само хубавото време и излизат на двора да строят дървена къщичка, пейки, люлки и всякакви щуротии. А когато не могат навън се вихрят в кухнята да готвят и играят с играчките.

# 40
  • Мнения: 851
Помага с абсолютно всичко вкъщи - готвене, чистене, пране. Включително забавления от всякакъв тип. Трудно е в днешно време при натовареното ежедневие и всички допълнителни задачи

# 41
  • Елхово
  • Мнения: 1 393
Моят съпруг ми помага в домакинската работа, в отглеждането на децата и във всичко

# 42
  • Мнения: 116
И аз съм една от щастливките, която може да разчита на всякаква помощ от съпруга си. Той е много грижовен баща и помага в абсолютно всичко.

Последна редакция: чт, 18 мар 2021, 07:03 от Agi82

# 43
  • Мнения: 2 836
Таткото присъстваше от самото начало при раждането (12часа стоя плътно до мен). За него и за мен това беше най-ценния момент : да вземе детето в ръце от акушерката, да отреже пъпната връв.
Помага постоянно (преди, след работа и в почивните дни). Сменя памперси, грижи се, къпе,играе си с детето. Много помага и в домакинството ☺️
Има си ритуал с детенцето _да танцуват заедно всяка вечер 😊
Определено съм късметлийка с такъв страхотен приятел, съпруг и баща на детето ни !

# 44
  • софия
  • Мнения: 2 908
Съпругът ми е най-добрия баща. Винаги готов за игри със сина ни и разкрасителни процедури от дъщеря ни.

Общи условия

Активация на акаунт