Били ли сте на астрологична консултация? Препоръчайте астролог - 4 тема

  • 81 962
  • 778
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 267
За пола и броя на децата не може да се каже със сигурност. Дори при използване на по-прецизни техники има вероятност да не се познае. А според модерната астрология, ако се гледа картата на майка ми, трябваше да съм момче.

# 541
  • Мнения: 1 099
Здравейте! Поля от Варна, квартал Чайка - някой има ли отзиви и контакти? Доколкото знам вече не прави прогнози, но може да звънна да я попитам.

# 542
  • Мнения: 17
За пола и броя на децата не може да се каже със сигурност. Дори при използване на по-прецизни техники има вероятност да не се познае. А според модерната астрология, ако се гледа картата на майка ми, трябваше да съм момче.
А можете ли да препоръчате все пак някой, който би направил такава прогноза?

# 543
  • Мнения: 3 267
За пола и броя на децата дълбоко се съмнявам някой със сигурност да може да прогнозира.
Репродуктивни прогнози и аз правя, но ако са свързани с медицински манипулации, обикновено препращам при специализиран медицински астролог с лекарски компетенции.

# 544
  • Мнения: 17
За пола и броя на децата дълбоко се съмнявам някой със сигурност да може да прогнозира.
Репродуктивни прогнози и аз правя, но ако са свързани с медицински манипулации, обикновено препращам при специализиран медицински астролог с лекарски компетенции.
Не, не са свързани с медицински манипулации.

# 545
  • Мнения: 4 773
За пола и броя на децата дълбоко се съмнявам някой със сигурност да може да прогнозира.
Репродуктивни прогнози и аз правя, но ако са свързани с медицински манипулации, обикновено препращам при специализиран медицински астролог с лекарски компетенции.
Не, не са свързани с медицински манипулации.

Недейте, ще си дадете парите напразно!

# 546
  • Мнения: 3 267
Не, не са свързани с медицински манипулации.

Можете да се обърнете към някой практикуващ астролог с хорарен въпрос, така ще има повече конкретика.
Но както Ви казах, и в двата случая - натална/предиктивна или хорарна астрология - няма 100% гаранция за познаване на пола на детето.

# 547
  • Мнения: 494
Препоръчайте  ми,моля,астролог за Пловдив или от където и да е,да прави консултация по телефон.

# 548
  • Мнения: 769
Здравейте,
При Марияна Петрова някой правил ли е хороскоп?

# 549
  • Мнения: 76
Здравейте! Дали някой е използвал услугите на Мирела Лазарова - астролог? Бихте ли споделили впечатления? Благодаря предварително!

# 550
  • Мнения: 2
Бях при нея тази година през май. Останах доволна, но аз не съм голям критерий, защото за първи път бях на астролог.

# 551
  • Мнения: 265
Била съм. Твърдо не

# 552
  • Мнения: 369
Сега чета темата от началото до края, и по повод написаното от Mari eta72: преди около три години се обърнах към Титания за консултация по определена тема, консултацията протече по телефона, даде ми определени периоди с определени тенденции. От позицията на времето мога да кажа, че в набелязаните периоди наистина се наблюдават промени, но точно обратните на описаните от нея - нещата тръгват "надолу", вместо "нагоре". Нищо лично и с уважение към труда й, може просто да не е "моят" астролог.
Преди 4 години се консултирах с Димитър Кожухаров относно намерение да сменя работата, бях убедена, че трябва и ще ми донесе финансови ползи. Каза ми да не го правя. Послушах го. Беше прав.

Благодаря за изразеното мнение, истината и преди всичко истината.

# 553
  • Мнения: 1 695
Колко струва избор на дата при Мира Кунева ?

# 554
  • Мнения: 485
Колко струва избор на дата при Мира Кунева ?
Какво значи избор на дата? 160 лв е консултацията с нея и трае около час

Общи условия

Активация на акаунт