Били ли сте на астрологична консултация? Препоръчайте астролог - 4 тема

  • 84 164
  • 778
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 371
Аз също препоръчвам Сотис с чисто сърце!

# 691
  • Мнения: 508
Здравейте,може ли малко повече инфо за сотис и каква в цената?Simple Smile))

# 692
  • Мнения: 1 575
Някой с нови отзиви за вирджиния петрова от младост ,the hall

# 693
  • Мнения: 4 829
Здравейте,може ли малко повече инфо за сотис и каква в цената?Simple Smile))

Писах на лични.

# 694
  • Мнения: 3 307
Здравейте,може ли малко повече инфо за сотис и каква в цената?Simple Smile))

Можете да ме питате и на лични, защото някои не си плащат за свършена работа, а после клеветят.

# 695
  • Мнения: 1 575
Някой да е бил при ради и звездите
Някакви отзиви?

https://www.radyandthestars.com/

# 696
  • Мнения: 35
Здравейте случайно някой да знае актуален телефон на Рени Филипова която гледаше на Нишава

# 697
  • Мнения: 3 307
Ради е астропсихолог, ако търсите такъв поглед върху хороскопа.

# 698
  • Мнения: 1 575
Не знаех, благодаря.
Прочетох малко, но не ми стана ясно, реално каква е разликата с прости думи

# 699
  • Мнения: 3 307
Пробвайте, сигурно общи формулировки по хороскопа ще са, но така се избира астролог – по метода "проба-грешка". Ако се търси за общ прочит на хороскопа, без конкретика и без прогностика, може и от това направление да се окаже подходящ.

# 700
  • Мнения: 1 575
По-скоро искам конкретика, та може би ще се насоча към друг. Ходила съм само при вирджиния от младост преди години и ми позна доста неща, но сега май е много заета и доста скъпо, та ще видим

# 701
  • Мнения: 3 307
Ако държите да е прочит със съвременна астрология, потърсете някой друг, който не е с психологическа.
Има съвременни направления, които също са по-конкретни.

# 702
  • SF
  • Мнения: 21 564
Сред астропсихолозите също има много, много добри и точни прогностици. Както и сред тези, които се занимават с обща астрология, има общо бръщолевене и неточни прогнози.

Това, че някой е астропсихолог, не го прави крадец на време и пари и не бива да се възприема като клеймо. Аз пък нарочно избрах да специализирам астропсихология и продължавам до ден-днешен да си я изучавам и практикувам  с удоволствие.

# 703
  • Мнения: 3 307
Не съм чула за добър прогностик астропсихолог, тъй като липсват достатъчно методи в това направление.
Но при колеги, които практикуват съвременна астрология (без психология), има добра познаваемост, сред тях има добри практици и преподаватели.

Това направление е предпочитано, тъй като има много ниска бариера за навлизане. Не са нужни никакви научни и задълбочени аналитични способности. Единствено при тези, които професионално комбинират психология с астрология, т.е. имат ценз на психолози, можем да говорим за по-развит аналитичен капацитет, над средностатистическото ниво. В повечето случаи астропсихолози с опит се дънят още на ниво определяне и оценка на важни тематични сигнификатори в хороскопа.

# 704
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 194
Здравейте,

Пиша информация за астролозите, при които съм си правила консултации.
- Мира Кунева - преди години ми подариха хороскоп и останах доволна, но като прогностика не беше точен.
- Димитър Кожухаров - правих си общ и годишен и съм доволна как обяснява - изключително разбираемо и отговори на всички мои въпроси след това.
- Силва Дончева - един познах ме изпрати при нея - общи приказки относно наталната карта и разположението на планетите, които ги има и в интернет.
- Даниела БАН - първият път изключително точни прогнози, но при следващи консултации малко отскачаше от тема в тема с общи неща, но останах доволна.
- Орфей - профил от тук, който е изключително обстоятелствен и точен и доста от прогнозите също - на 85 %.
- Веселина Стойчева - скоро я пробвах и консултацията беше много приятна и научих неща за себе си, които ми бяха полезни. За прогнозите - рано е да кажа.

Имам въпрос - искам да подаря хороскоп на баща ми - д-р Димитър Колев само медицински хороскоп ли прави? Как се случва консултацията, на каква цена е и бихте ли споделили мнения?
На мен пък ми е интересен този профил ОРФЕЙ. Може ли да ни пратите данни и да споделите онлайн ли е консултацията, запис , и какви са цените?

Общи условия

Активация на акаунт