Коя оферта бихте избрали на Теленор

  • 846
  • 13
  •   1
Отговори
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
За преподписване на нов договор за 36.99 лв.?

12 000 МБ.  за Евро съюза
20 000 МБ  за България
400 минути безплатни разговори към мобилни тел в Евро съюз
Неограничени минути към всички в Бг.
3 тв. позиции  за смартфон - лаптоп - смарт телевизор до 4 приемника  за НВО ГО - ДИЕМА СПОРТ и Дийзър безплатни за 1 година и за втората на промо цена.

70 000  мб.  
Неограничени минути към всички в България
300 минути към ЕС
2 ТВ.  ПОЗИЦИИ  НВО ГО и Диема Спорт безплатни за 1 г. и втората на промо цена с по два лева надолу на месец

Много съм озадачен коя оферта да избера от двете????

# 1
  • Мнения: 12 011
Втората оферта, защото няма ограничение да се ползват всички МВ в България. При първата оферта и да не използвате всичко за ЕС не може да го ползвате и у нас.

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ами не е съвсем е така....
Втората оферта е за -  58 000 мб. за България и 12 000 мб. за ЕС е....доколкото чета офертата....но на място в офис все още не съм проверил....в чуденка съм от двете оферти....

# 3
  • Мнения: 12 011
В първия пост не е уточнено, затова така коментирах. В такъв случай трябва да си прецените кое Ви е по-важно - мегабайти или телевизии. Аз имах нужда от повече мегабайти, ползвам само в България и на практика такова делене не ме устройваше. В същото време и цената ми беше фактор за разлика от телевизиите.

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Уффффф -  Много объркващо е за втората оферта -

Звъннах на оператор и -   офертата ми е за -  

 12 000 мб. в Роуминг ЕС и България + подарък при подписване на дотовор за две години до 31 март 2021 г.
 за  24 месеца -всичките 24 месеца по   58 000 мб. месечно....които могат да се позват в България и роуминг ЕС зона.....изтрещяло объркване

# 5
  • Мнения: 12 011
Доколкото разбирам офертата получавате 12000МВ общо за ЕС и България + 58 000 за следващите две години. Т.е след края на договора или ще предложат друга, или ще стане безсрочна на 12 000МВ.

# 6
  • Мнения: 13
И аз никоя. Преди време имах 10 хил МБ и неограничени разговори за 20 лв мес. такса. Но от тези МБ дори 2 хил не можех да изхарча. Нали всеки има wi-fi вкъщи, за какво са нужни толкова много МБ. А за неограниченото говорене - рядко говоря по телефон. По-скоро ползвам видео чат приложенията.

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ти само в къщи ли си ползваш телефона и интернета? 

На вилата - на  почивка - на работа нощна смяна не ползваш нет и да гледаш НВО ГО Теленор на тези места?

Точно за две вечери гледане тази места и ти ги няма много над 10 000 мб.

# 8
  • Мнения: 5 249
За тези пари Теленор имат скрита оферта за неограничени мегабайти на макс. скорост, неограничени национални минути, 200мин. международни + 2 позиции за дигитални услуги.
Щом интернета ти е по-важен, тази е най-добра.
Ако не я виждаш в приложението, поискай си я в магазин или се обади на оператор.

Последна редакция: вт, 16 мар 2021, 01:27 от ЧревоУгодник

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Не виждаш ли първата оферта която съм написал?

Това ми е личната оферта през приложението до 31 март за 37 лв.   -  неограничени минути към всички в БГ.
400 мин към ЕС
  11 700 мб. в ЕС
20 000 мб.  в България
3 тв. позиции  НВО и Диема спорт - Дизиир -  Капитал

Като цяло дори и от тази не съм доволен  защото в момента на изтичащияя договор април  съм за 30.99 лв.

неограничени мин в Бг.
със  9 700 мб. към ЕС
12 000 мб. в БГ
300 мин към ЕС
2 тв.  позиции НВО ГО и Диема спорт

обаче има едно обаче както и в бъдещия и сегашния  договор тв. позиците са за 12 месеца вкл. в месечната такса и от 13 мсец на преференциални цени с по 2 лв. за Диема спорт/ 7 лв. диема  и 3 лева по-ниска цена за НВО - 5 лв. месечно плащаш.

Та и в момента си плащам 36 лв.  с НВО-то...а от диема се отказах на 13-тия месец.

Тая с 20 000 мб. за Бг и 11 700 за ЕС ми дават и в офиса за 36.99 лв.....като мъдро отсичат че и сега сметките ми са по 36 и 37 лева последните месеци.

 

# 10
  • Мнения: 5 249
Аз виждам, но ти дали виждаш? Това, което пиша, е за НЕОГРАНИЧЕНИ мегабайти на МАКС. скорост, а не 20 000MB, 30 000MB, 40 000MB и т.н. + неогр. минути, но от снимката не се вижда. Тази оферта е подобна на тази от Vivacom https://vivacom.bg/online/bg/shop/services/tariff-plan-category- … 10211170917670136
Вече какви са ти приоритетите само ти си знаеш.

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Е пиши че ти предлагаш да се отърва от Теленор де.

При мен офертите за 36.99 са за 58 000 мб
и за 43.99 за 70 000 мб.

нямам такава за неограничени мб. в Теленор

Последна редакция: вт, 16 мар 2021, 13:01 от Варненец

# 12
  • Мнения: 5 249
нямам такава за неограничени мб. в Теленор
Както казах, ако я нямаш отиваш да си я просиш в магазин или се обаждаш на оператор.
Ако телевизиите не са ти важни, офертата на Vivacom е най-добрата за тези пари + 1лв. отстъпка, ако си плащаш абонамента през приложението им. Е, предлагат някакви ТВ с абонамента, но не и HBO GO или Диемите.

# 13
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ще се ходи до Теленор. Важни са ми НВО ГО и Диема спорт 1 и 2 за супер ниската цена само при Теленор.

Общи условия

Активация на акаунт