Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 8)

  • 40 034
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 987
Днес си припомних удоволствието от карането на колело. Ще подновя и това занимание. И докато кротко си карах, си купих ярко червени дънки.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 243
Леле а как мразя да се лакирам, ...влудява ме.
Особено пък на дясната ръка, мъка, мъкааа Smiley Па после чакай да изсъхне,  пък през това време нищо не можеш да свършиш, па на сутринта се събудиш "на чаршафи". И след ден вече се излющило. А мерси, ще си ходя нелакирана! Виж, парфюмите са друга друга работа Heart

# 47
  • Мнения: 2 768
Спрей за бързо изсушаване и бързосъхнещ топ лак решават дребните несгоди с шарките от възглавница и т.н. Иначе, аз също ходя без лак през 50% от времето. Лакът си стои почти седмица без проблем, с миене на чинии.
Моите нокти явно растат доста бързо и след 3-4-ти ден се вижда нов нокът в основата. Дразни ме тази ивичка и трия лака.

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 19:56 от Light Beam

# 48
  • София
  • Мнения: 4 878
Агент, разсмя ме с обективите... Направо си те представих Smile
Понеже питате за пролетните чанти, тази ми е от любимите

По въпроса за парфюмите, доста имам сякаш... Слагам ги за себе си и избирам според настроението. И на мен ми се струва, че нямам две бутилки от един и същ, които да са ми миришели напълно идентично. Може и да си въобразявам.
Хоби свързано със стила е слабостта ми към миниатюрките на парфюми, всъщност. Много са ми симпатични и тях по-скоро колекционирам, отколкото да ползвам. Най-много на сестра си да подаря някое, ако имам парфюма в пълен размер и тя го е харесала много. Последно Либрето и дадох. Ето някои от любимите ми миниатюри

Орхидейката също е мини, между другото Grinning

От парфюмите имам Малката черна рокля на Гарлен и това ми е единственият парфюм.
Имах и още 1, но го дадох на майка ми. Подарък са ми, никога не съм купувала парфюми и почти не ползвам.

# 49
  • Мнения: 15 356
Червените панталони и дънки,май са актуални този сезон.Вчера ми направи впечатление ,че има доста по витрините.
Не се научих да се лакирам сама,имам един единствен лак и той е безцветен.Не мога и да си пиля ноктите,пилата ми седи ,ако нещо се зачекне да го оправя..Ако се лакирам сама,ще имам лак и на ушите сигурно.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 243
И спрей, и топ-лак и пак полудявам от седенето с разперени пръсти.
Вие колко време след лакиране се връщате към обичайния живот? Smile

# 51
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
10-15 минути с бързосъхнещ топ. Обикновено правя нещо на лаптопа, докато се лакирам. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 3 547
30 минути ми отнема да се лакирам. Ползвам гел лакове, не мога да чакам да съхнат.
Змия, чакаме снимка на червените дънки!

# 53
  • Мнения: 28 458
И спрей, и топ-лак и пак полудявам от седенето с разперени пръсти.
Вие колко време след лакиране се връщате към обичайния живот? Smile
Аз едва издържам 15 минути и пак съм полудяла. Ходя почти винаги лакирана, с три нюанса цвят само - бордо, червено, корал, едноцветен без никакви рисунки и шарки отгоре.....но не винаги с изпечен лак, имам мои лакове обикновени и минавам на връщане от работа да ме лакират...докато се шматкам и зяпам витрините той изсъхнал. На почивки, празници, чужбина съм с изпечен лак, за да не си причинявам стреса да го трия с лакочистител и после да се лакирам ...Joy

# 54
  • Бостън
  • Мнения: 13 484
Агент, разсмя ме с обективите... Направо си те представих Smile
То си е за смях Simple Smile Пълна раница е 25 +/- 2 кг стъкло и желязо. 80% от времето се налага да пътувам сама или с децата и честичко  се случва някой да погледне размерите на раницата и да предложи помощ. Направо ми дожалява за горките хора, но определено ме напушва смях когато някой наперен мъжкар се опита небрежно да си я метне на рамото Simple Smile

Вкъщи ММ е фен на цветята и купува непрекъснато; аз мърморя, защото после очаква да се грижа за тях. И градината ще се събуди до няколко седмици, пак мен чака...

Агентче, съгласна!
Но в зависимост от начина на живот. Моят не е от най-стресовите в момента, та за мен е ненужно упражнение да балансирам с "бягство от реалността".
Може би е и до човек и до ниво на тревожност. Пандемията, например, ми разказа играта и проблемът ми нямаше нищо с липсата на социален живот и кръчми. Стресът и чувството на вина като заболя баща ми... уф, извинете ме, това е страшно депресиращо, нямате нужда от него!

Днес си припомних удоволствието от карането на колело. Ще подновя и това занимание.
Карането на колело (за мен ) е религия, Змия! Наслаждавай се!
Мечтата ми е един ден да идем на велотур ваканция. Където и да е! Но ако има и винарни в региона ще е 2 пъти по-хубаво Grinning

Магни, бъркаш ме с някой друг, аз гащеризон не съм обличала много, много отдавна Simple Smile
А филм вс. дигитална е много дълга и хубава тема за няколко бутилки вино поне Grinning
Скрит текст:
... но понеже спомена - да, обожавам както и да конвертирам в ЧБ, както и да хвана нещо скучно, плоско и дигитално и да го напълня със зърно и артефакти, имитирайки класически лента!







Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 21:08 от Agent Provocateur

# 55
  • Мнения: 358
Момичета, как намирате време за всичко...работа, семейство, хобита, спорт, грижи и време за себе си... мноооого ми е труден този баланс

# 56
  • София
  • Мнения: 13 655
Агент, напомни ми за мен, когато си взех dslr в началото мъкнех всички обективи, сакън да не видя нещо и да нямам подходящия с мен. Имам няколкомогромни чанти и фотографски, които сега си седят в гардероба. Мина ми желанието за обработки нещо.
И аз се лакирам сама, но едноцветно.

# 57
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Аз цветята в саксии ги уморявам, те сякаш усещат, че не ги искам. Все повтарям, че искам цветя, които да могат да се насадят в градината, но още не всички са се научили.
Градината ни спаси при пролетния локдаун. Тогава хората откачиха затворени, а ние с децата по цял ден в градината.

# 58
  • Мнения: 5 320
На работа няма как да демонстрирам кой знае какъв стил. Мога единствено чрез парфюми и аксесоари.
и аз съм така, уви.
Онзи ден установих, че съм почнала да се обличам много скучно. Трябва да се променя.
Парфюми имам около 10-15, държа ги в кутиите, не забелязвам да им има нещо.
Обувките са доста повече, ама с тази липса на социален живот, само си ги гледам с умиление.

# 59
  • Мнения: 3 547
Магни, бъркаш ме с някой друг, аз гащеризон не съм обличала много, много отдавна Simple Smile
А филм вс. дигитална е много дълга и хубава тема за няколко бутилки вино поне Grinning
Скрит текст:
... но понеже спомена - да, обожавам както и да конвертирам в ЧБ, както и да хвана нещо скучно, плоско и дигитално и да го напълня със зърно и артефакти, имитирайки класически лента!






С Харпи те обърках, да.
Скрит текст:
първата снимка ми напомни на една моя. Но далеч не толкова хубава.
Ангелова, това ми е най-големия проблем. Балансирам, но е дяволски трудно. И изморително. А аз вече не съм на 40 Sad

Общи условия

Активация на акаунт