Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 8)

  • 40 038
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 400
Light Beam, от къде е тази разкошотия във вид на чанта?

# 31
  • Мнения: 28 467
За жалост мен работата ми ми изгради стила...по официален...хващам се,че и в свободното време ходя така.
Хоби - колелото. Карам го от 20 години!
Днес тръгнах за лайт блу, а се прибрах с някакъв летен, свеж. .. много ми хареса. Блуто установих вече не е моя!

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 18:16 от mimi.7299

# 32
  • Мнения: 2 768
Donna Italiana от Punto. На няколко години е моята, но и в момента предлагат модела в други цветове и с малко по-малък размер.
Сега съм си харесала една в светлозелено, но още се чудя трябва ли ми Grinning
Стилът за работа си е за там при мен. В свободното време нося небрежни неща. Последната година дори на работа си позволявам да отида неглиже понякога.

# 33
  • Мнения: 19 848
С тези хобита ме хвърлихте в джаза.
Няма да забравя един разговор с бизнес партньор. Говорим си за проекти и такива неща, той ме пита какво мисля за вложение в еди каква си идея. И изведнъж ме пита – а какво е твоето хоби? Направо ме изненада и изстрелях скорострелно: Нямам хобита.
И като се почна едно ожалване, оуу ама защо така, трябва да си намериш нещо да правиш, дава смисъл, много е полезно за психика нам кво. Така де, изслушах го възпитано, усмихвах се любезно. Познайте дали после работихме заедно? Не. Simple Smile
Та на въпроса – не, нямам хобита. Животът ми е хоби. Изборите, които правя всеки ден, общуването с различни или определени хора.
Оппа, забравих стила. Понеже съм променлива в интересите, то и стила ми е такъв – миксиран.

Не считам за хоби козметика, парфюми, по-скоро може би да сменям често завеси може да мине за хоби. Мине се не мине 3-4 месеца и поръчвам нови, променят тотално атмосферата на стаите. Simple Smile

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 18:26 от Босилка

# 34
  • София
  • Мнения: 22 735
Преди години ходех много елегантно облечена, защото работата ми го изискваше.
Ог 7-8 години го давам  дънки, маратонки, хубава блуза или пуловер. Обичам лек грим. И задължително хубав парфюм. Обичам и нося хубави гердани от минерални камъни. Много обичам да нося шалове и хубави слънчеви очила. В дамската си чанта задължително имам няколко химикалки и поне една от тях трябва да е цветна. Напринер: да пише лилаво, зелено или някакъв друг цвят.
Но този хоум офис ми действа много подтискащо.

# 35
  • Мнения: 12 473
Босилка, много хубаво казано!

Сменям често интересите си и не смятам, че съм привързана трайно към нещо, освен към йогата. Но тя не ми е хоби, начин на живот, мислене и светоусещане ми е.

# 36
  • Мнения: 11 004
На мен хобитата ми се отразяват на стила. Няма как да съм елегантна на две гуми.
има как Simple Smile само с прическите е малко по-сложно, но зависи от косата.

# 37
  • София
  • Мнения: 22 735
Забравих да споделя за червилата. Януари и февруари купих може би 10-на червила. И според мен това си е направо лудост. В ежедневието си слагам червило. Лакове за нокти също доста купих. Дали съм в офиса или работя хоум офис, лакирам се с удоволствие.

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 18:44 от Amiamo

# 38
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
И като се почна едно ожалване, оуу ама защо така, трябва да си намериш нещо да правиш, дава смисъл, много е полезно за психика нам кво.

Много съм съгласна с "много е полезно за психиката!", ама много!

Или поне е полезно за моята психика - успокояват ме, убиват ми стреса, независимо дали си лакирам (късите) нокти, снимам, обработвам снимки, карам си колелото, бръмча си на скутера, чета за закътан италиански регион, вися в някой музей, правя си тренировката - това си е "моето" време!

Напоследък се изхитрявам да греба и да слушам книга или да гледам филм/сериал едновременно! На фамилията и е забранено да припарва в мазето!

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 18:46 от Agent Provocateur

# 39
  • Мнения: 19 848
Агентче, съгласна!
Но в зависимост от начина на живот. Моят не е от най-стресовите в момента, та за мен е ненужно упражнение да балансирам с "бягство от реалността".

# 40
  • Мнения: 2 768
Значиии, като яхна здраво метлата, отивам да си ровя в оридеите Joy Намествам си чакрите за нула време с тях - не се сърдят, не философстват...     малко грижа и цъфтят щастливо.... И ми създават красота и уют. В офиса пък любителите се оказахме повече от една, пък и гостите често ги отбелязват.
Завеси и аз обичам да сменям често. Някак цялата стая се променя.
Обичам да ми е спретнато, уютно и комфортно, както в облеклото, така и около мен. На лукс не държа.
Ако пък съм имала щастието "да хвана гората" или пътя нанякъде, нов човек ставам в следващите седмици. Много ми е ценно времето за "изключване" от рутината и много добре ми се отразява.

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 18:50 от Light Beam

# 41
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
И аз чета за разни затънтени кътчета и много обичам да пътешествам с човечето от Гугъл мапс. Къде ли не ходя с него.

# 42
  • Мнения: 28 467
Леле а как мразя да се лакирам, ...влудява ме. Обичам да се мажа с червило, много. Но нямам много червила, 2-3 само!
Обожавам парфюмите и вкъщи ходя с парфюм! Wink

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 19:32 от mimi.7299

# 43
  • Мнения: 7 263
Не съм постоянна в хобитата си, на моменти и настроения съм. Стилът ми е елегантен. Имам два - три парфюма, или по- малко. Обаче са скъпи.

# 44
  • Мнения: 3 549
Ако домашно направеният маникюр и цветята са хоби, значи и аз имам такова. За мен си е чисто разтоварване. Имам над 120 цвята, ползвам десетина, но все искам нови и нови. С цветята съм по-скромна, защото не съм от добрите цветарки и ми е мъчно като ми загине цветенце. Но имам повече саксийки, отколкото обувки. В неделя рано сутрин да човъркам, подрязвам и "прекопавам" ми е много повече от приятно.
Агент, фотографията ми беше професия повече от 10 години. И съвсем те разбрах за чантите, обективите и стативите. Уви с дигиталната фотография, загубих интерес. Преди 20 години на една изложба докато всички цъкаха с удивление на обработените фотоси, разбрах че ще си остана заклет фен на добрата черно-бяла снимка. Между другото онази дето качи с гащеризона ми намекна за подобно увлечние. Не знам кой те е снимал, но беше добра извън контекста на темата за стил.

Общи условия

Активация на акаунт