Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 8)

  • 40 051
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 287
Ако си от телефона, пишеш [/spoiler] СЛЕД снимката и spoiler] ПРЕДИ снимката. Една скоба махнах, че излиза скрит текст, а не написаното с думи от мен, т.е. и пред и след снимката скобите трябва да са затворени.

# 706
  • На острова
  • Мнения: 1 275
И аз нося кросбоди, обаче за жалост последният ми телефон не ми влиза във Фурлите. Аз щях да го съобразя с тях, но ми беше подарък 😄. Тези са ми любимите. Третата по размер ми е най-добре и удобна. По-често вместо преметнати, ги нося на рамо.

Скрит текст:

Като ходя на работа винаги имам и една голяма shopper bag, в която има лаптоп, тефтер, гримове, дезодорант, парфюм, кутия с обяд и какво ли още не. Обичам да имам всичко в офиса, в случай че нещо ми притрябва. Често в обедната пазарувам нещо за вечеря и я ползвам за това също. Чантата ми е на издихания и ще търся нова.

Mimi Rose, благодаря за разяснението и аз сега така го направих скрития текст. Само наклонената чертичка не е преди, а след. Тоест на вторите скоби.

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 14:08 от ~Миа~

# 707
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 287
Чертата е след, да, аз написах първо след и второ преди с надеждата да излезе написаното, а не самия спойлер, ама не стана.

# 708
  • София
  • Мнения: 22 783
Ето част от комплектите, които имам и нося с удоволствие:

Скрит текст:














-  тези не съм ги носила от младежките си години. С какво да по чистя мадоната?   Използвах сода за хляб, но не се изчисти добре.[\spoier]

# 709
  • Мнения: 1 306
Ако е сребро опитай да я сложиш в кока кола, паста за зъби и последен вариант- в златарските ателиета имат специална паста, с която полират. Не вярвам да откажат.

# 710
  • Мнения: 28 532
Малките не съм ги снимала, защото са в оборот и са по закачалки и не ми се събират от тях. Тези ги нося понякога, в ежедневието с малка.
Миа мини чантите ти са страхотни, точно този модел на фурла първия искам, но го дават 12 см, а моя телефон е 15 см. Не я намирам и в подходящ цвят, само златисто розов. Flushed Третата ти като размер е най удобния и за мен.

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 14:35 от mimi.7299

# 711
  • Мнения: 1 306
Аз чакам да порасна ментално и финансово за Фурла. Дай Боже, да ми се случи.

# 712
  • Мнения: 7 898
Аз чакам да порасна ментално и финансово за Фурла. Дай Боже, да ми се случи.

По- добре недей, че тогава човек като се отприщи и почва да купува още по- скъпи. Kissing Heart
Моите чанти съм ги разчистила и съм оставила само няколко базови чанти. Другото заминава при сестра ми.

# 713
  • Мнения: 1 306
Като се сетя на колко години съм надали ще успея да се отприщя. Но и тото не играя, така че почти е ясен изходът.

# 714
  • Мнения: 7 898
Не се заричай, защото никога не е късно да станеш за резил Joy.
Чанти и обувки са голяма краста.

# 715
  • Мнения: 28 532
Фурла бих могла да си позволя не повече от 1-2, те се носят повечко време, няма как да се отприщя за повече, защото портмонето няма да ми позволи.

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
Откакто имам проблеми с гърба ходя с раници, ставащи на чанти от типа на тази, която е показала Деси.Нито големи, нито много малки.Поне един хляб да побират ако се наложи.

# 717
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Когато са с малко по-дълги дръжки, че да могат да се сложат на рамо, са удобни, защото като си ги метна, тежестта отива повече към гърба и така не тежат.

# 718
  • Мнения: 15 356
Оф,както много често става,харесвам крос боди,банани ,клъчове и други малки чантета,но не на мен.Жените със среден ръст могат да си позволят доста размери и форми чанти .Аз не мога.Най-малкото което съм имала е плик размер А4 ,не мисля че на моя ръст ще е ок малка чанта.Днес точно си мислих за някаква цветна чанта за лятото,но да са ми свободни ръцете,все пак бутам количка.Почти година не съм носила чанта и ми липсва.

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 1 760
Скрит текст:
]
Аз съм с такава в момента, но е сравнително зимен цвят. Кросбоди мога да нося само в свободното си време.
На сърце ми лежат големите кожени тип пазарски чанти. Трябва да открия как се слага в скрит текст. По точно да преоткрия, защото съм забравила.
Моля, моля, сподели на ЛС откъде е тази раница, от година издирвам точно този модел, след като изхвърлих предната с мъка🤗

Общи условия

Активация на акаунт