Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 8)

  • 40 050
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 13 716
Събуди се де, шегувам се за бутилката олио. Останалите неща няма как да побера в малка чанта.

# 691
  • София
  • Мнения: 38 528
Всичко зависи от стила на живот. И аз като ходех преди на работа с учебниците, носех голяма чанта, несесер с гримове, химикалки и там каквото Реюниън е изброила...

# 692
  • Мнения: 28 532
Събуди се де, шегувам се за бутилката олио. Останалите неща няма как да побера в малка чанта.
Simple Smile
Събудила съм се Wink
Не го казвам заради теб, имам колежки, които го правят...

# 693
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 764
И аз си търся хубава ежедневна малка чанта от естествена кожа, но засега не успявам да харесам. Вашите какви / от къде са?

# 694
  • Мнения: 7 898
Добре че върна роклята. Сега като ти гледам снимките изобщо не е твоята рокля

Големи чанти носех, но също така нося и малки кросбоди. Не понасям големи и твърди чанти. Обикновено нося и торба от плат ако ще ходя до магазина. От доста време не съм носила абсолютно никаква чанта и слагам всичко по джобовете.

# 695
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 287
Аз съм от мъкнещите всичко в дамската си чанта, затова ги предпочитам големи и здрави. Доскоро бях с по-малка, винаги имах допълнителна торбичка с мен, еми не ми е удобно. Не обичам да сменям чанти, лятото повече го правя, зимата абсурд. Сега съм с тази:
Скрит текст:

# 696
  • Мнения: 2 575
Добре, че сте вие,  да се ограмотя откъм термини Joy Пуснах търсачка да видя какво е кросбоди. И аз отдавна им хвърлям поглед, но са ми малки. Въпреки че и големите ми чанти често са полупразни, обичам да знам, че имам място.

# 697
  • Мнения: 7 898
Аз съм от мъкнещите всичко в дамската си чанта, затова ги предпочитам големи и здрави. Доскоро бях с по-малка, винаги имах допълнителна торбичка с мен, еми не ми е удобно. Не обичам да сменям чанти, лятото повече го правя, зимата абсурд. Сега съм с тази:
Скрит текст:
Хубава е но дръжките не ми допадат. Не харесвам големи твърди чанти с дълга дръжка, или пък много къси дръжки. За мен дръжките трябва да позволяват да я метна на рамо, без да ми виси до коленете. Simple Smile

# 698
  • Мнения: 28 532
Ей това са моите по цветни... луд на шарено се радва Joy

Пинк, много ми харесва кросбоди чантата ти!

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 16:12 от mimi.7299

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 1 759
Откакто открих раниците и кросбоди чантите(от по-големият размер), няма сила, която да ме накара да сложа голяма тежка чанта на едно рамо - така си щадя и гърба.

# 700
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
По късно ще снимам и моите, които нося най-често, че сега тръгвам за фитнес.

Vesana, аз пък раница съм имала последно през 1996, май тогава имаше световно по футбол, спомням си я една кафява и я носех с дълга дънкова рокля.Боже сега си давам сметка, че последните 25+ години нося едни и същи неща. Ще трябва да се поправя и да си купя раница!

# 701
  • Мнения: 7 284
Не обичам раница, единствено я ползвам като ръчен багаж при полет.

# 702
  • Виена
  • Мнения: 902
Има чанти, които лесно се трансформират от чанта за рамо в раница. Аз имам две такива, едната е на Мандарина Дук, модел МД 20, свръх лека и многофункционална. И една на Bree Nola 10,  c джобове отстрани, кожена, пълно съвършенство.

# 703
  • Мнения: 2 340
Пинк, на първата снимка косата ти е страхотен цвят. Обожавам го, но на мен не ми отива. За бриджитките- така си го знам, сега и аз се ограмотих Joy Имаше нещо в роклята, , което куцаше, но пък десена беше супер. Сякаш не беше за твоята фигура. Стилът ти на снимките е много спортен и свежарски. И аз последните години май все така се нося Grinning
Мими, синята чанта с пискюлчето е много хубава.
Харесвам малки чантета, но на хората. Аз все си купувам големи, да има място. Все са в бежово- кафявата гама. Тъпо е, че накрая имам сто чанти в една разцветка, но пък и аз съм по монохромна в обличането.

# 704
  • Мнения: 1 306
Скрит текст:
]
Аз съм с такава в момента, но е сравнително зимен цвят. Кросбоди мога да нося само в свободното си време.
На сърце ми лежат големите кожени тип пазарски чанти. Трябва да открия как се слага в скрит текст. По точно да преоткрия, защото съм забравила.

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 14:08 от Desi.67

Общи условия

Активация на акаунт