Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 8)

  • 40 053
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 419
Купих си тази, но така и не мога да побера нищо, и само си стои..Как да свикна от торба, в която имам цяла покъщнина с това малко бижу?

# 721
  • Бостън
  • Мнения: 13 516
Малките "бижута" ги съчетавам с раница, в която събирам всичко необходимо. Но пък аз съм 99% с кола, та раницата си стои в колата, а чантите ги съчетавам с дрехите.

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 1 761
По късно ще снимам и моите, които нося най-често, че сега тръгвам за фитнес.

Vesana, аз пък раница съм имала последно през 1996, май тогава имаше световно по футбол, спомням си я една кафява и я носех с дълга дънкова рокля.Боже сега си давам сметка, че последните 25+ години нося едни и същи неща. Ще трябва да се поправя и да си купя раница!
Сиска, и аз допреди 4-5 години, последно имах кожена раница през 1996-1997-1998 някъде. После раница само за спорт или в планината. Обаче поумнях навреме и си пазя гръбнака 😆

# 723
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Купих си тази, но така и не мога да побера нищо, и само си стои..Как да свикна от торба, в която имам цяла покъщнина с това малко бижу?
Никак.

# 724
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Хепи, жестока е!От мен да знаеш с всичко се свиква.
Както казва мъжа ми, че не се развеждам с него, защото мразя промени, но ето днес отидох в нова зала, в друг град, тегаво е, но залата ми хареса, уредите също и съм убедена, че след още три ходения ще свикна и там.Естествено, че никога няма да сменя "моята" си зала, но за момента така ме устройва.

# 725
  • Мнения: 7 419
Сиска,  залите не са ли затворени?

# 726
  • Мнения: 7 898
Аууу напомнихте ми че имам раница и нямам нужда да купувам нова. Смятах да вземам една за бебешки нужди, но тази ще ми свърши идеална работа.

Сега установявам, че съм много обрана откъм чанти. Ще трябва да запълвам липсите.

# 727
  • Мнения: 28 533
И аз харесах бижуто на Хепи. С какви размери е.
Раница и аз съм нямала, като не броя мини раничката с която карам колело, но тя е платнена и в нея слагам вода, очила, слънцизащитен и т.н.  Сега са пуснали едни мини кожени красоти-ранички, които се носят отпред и са адски шик.
Сиси, в другия град фитнесите да разбирам, че са отворени? И чакам да ми снимаш и Пинкото и да кажеш от къде е!  Purple Heart
Многото чанти са си разправия, първо къде да ги държим, после да сменяме всеки ден...ще се старая да остана с бройка макс 10, като и това считам за много. Постепенно им минава модата и няма смисъл от толкова, макар че тренда най малко ме притеснява.

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 18:03 от mimi.7299

# 728
  • Мнения: 7 419
Аз като бях дебела, купувах предимно чанти и обувки,  та съм зарината, но ме мързи да сменям, прехвърлям и си ходя с една кожена торба.

# 729
  • Мнения: 28 533
Ето тази на Пинко съм харесала, сърбят ме ръцете да я кликна. Ама ще огледам още...
https://modivo.bg/p/pinko-damska-chanta-jolie-credit-card-holder … 6c74c5669742f8a28

# 730
  • Мнения: 7 419
Мими, много ми харесва, но като че ли не е съвсем ежедневна.

# 731
  • Мнения: 2 777
И аз съм от тези, на които им е трудничко с малка чанта. Намират ми се по някоя и друга и нося понякога, основно в свободното време.
Хепи, хубаво е бижуто ти.

Момичета, понеже страниците отлитат неусетно, да ви поканя в новата тема
https://www.bg-mamma.com/?topic=1319696.new#new

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 18:36 от Light Beam

# 732
  • Мнения: 7 898
Ето тази на Пинко съм харесала, сърбят ме ръцете да я кликна. Ама ще огледам още...
https://modivo.bg/p/pinko-damska-chanta-jolie-credit-card-holder … 6c74c5669742f8a28
Много е малка и от там адски непрактична.
Имам малко по- голяма и ако сложа вътре телефона, нищо друго не влиза вътре.

# 733
  • Мнения: 6 311
Ето тази на Пинко съм харесала, сърбят ме ръцете да я кликна. Ама ще огледам още...
https://modivo.bg/p/pinko-damska-chanta-jolie-credit-card-holder … 6c74c5669742f8a28
Имай предвид, че това не е малка чанта, а по-скоро портмоне на верижка. Hands V
Виж размерите и си ги начертай на лист може би...

# 734
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Аз като бях дебела, купувах предимно чанти и обувки,  та съм зарината, но ме мързи да сменям, прехвърлям и си ходя с една кожена торба.

А аз единствено парфюми, защото на анцуга ми не му ходеха ни чанти, ни обувки!

Общи условия

Активация на акаунт