НОЕМВРИЙСКИ мами сладки чакат бебчета - наградки

  • 10 862
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 325
Стискаме палци на Фастъчка-тя милата вчера много се притесни и гледай какво стана ignore2на всички лоши мисли и кажете на роднини и близки да не ви безпокоят по-никакъв начин smile3513

# 61
  • Мнения: 325
Лучия-мила добре че всичко е наред от тия строежи вече ми писна -пази се че трябва скоро да заформим среща и трябва да си на линия

# 62
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Стискаме палци на Фъстъчка!  Hug
Никой по никакъв повод да не ни ядасва или притеснява, че ще си има работа с цяла тълпа разбеснели се мами  Whistling
Малко остана, да му се насладим подобаващо!!!   bouquet

# 63
  • Мнения: 325
Хипо-ноемврийки изпратих sms на Фастъчка от името на всички нас дано  и подеиства добре

# 64
  • Мнения: 2 274
   Фъстъчка, стискам ти палци, мила да се оправиш по бързо  Praynig!
  Аз вчера така и не разбрах, какво стана и защо се изнесе така бързо  newsm78, само видях че много се притесни! Оххх, ама много съм любопитна  Embarassed!
   Лучия, и на тебе стискам палци  Peace! Много страшно ми се вижда да паднеш както си с корем  ooooh!! Аз бих си изкарала акъла и сигурно до вечерта ще съм родила!
   ZLATNA, радвам се че проблемът ви с вратата се е решил! В крайна сметка производителите ли изпратиха хора да я разблокират?
   Sofkobofko, чакам инфо за бодито  Wink! Ама на подписването сте много добре облечени  Mr. Green! И ние с мъжо искахме така, ама пуста рода... Май трябваше тайно да го направим  Mr. Green!

# 65
  • Мнения: 247
Kljuki, мерси за куража!
Днес влязох в една църква и просто благодарих на Господ от цялото си сърце и душа. Така ме изби на рев, че попа и лелите там се ошашка с мен  #Crazy

Стискам палци на всички да няма отрицателни емоции и непредвидени случки до края!!!  Praynig

# 66
  • Мнения: 3 034
Фъстъчка, силно стискам палци всичко да е наред  fingerscrossed
И ти пращам позитивна енергия   bouquet

# 67
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
     ZLATNA, радвам се че проблемът ви с вратата се е решил! В крайна сметка производителите ли изпратиха хора да я разблокират?
  
Да, производителите изпратиха ключар и той отключи! Ние си влязохме и той ни заключи отвътре и се пошегува, че е било веднъж завинаги  Mr. Green , но да Ви кажа едвам ги изживях тези 3 дни - събота, неделя и понеделника ..... в очакване, на чуждо легло и в тревожност какво точно ще стане - а мнения имаше всякакви! Но най-се втрещих от едни майстори, които казаха: Ще я оправиме, ама ако не ще да се отключва я режем с флекса през пантите и после през средата, ще сложите нова  #Crazy
А най-смешната ситуация беше - моят мъж с една стълба се прекачва през балкона / ние сме на 1-ви етаж/ да събира прането от простора, за щастие предишният ден бяхме изпрали само мои дрешки - и много хубаво сме направили, че каквото съм хипопотамче, нито дрешките на майка ми ми стават, нито пък имахме парички, защото си ги бяхме заключили вътре  Crazy
Добре че батко ни отключи в понеделник вечерта! Голям майстор ей!  Hug
От София е и му имам телефоните - отключва всичко и не взема скъпо! Ако някой се нуждае / дано не се налага/ мога да дам телефона му!   bouquet

# 68
  • Мнения: 247
benighted, мерси и на теб!

Апропо - чета една книга със заглавие от рода на "Какво да очакваме, когато очакваме" или нещо такова и там разглеждат темата за обрязването при момченцата.
Мами с опит, бихте ли споделили мнение?!

Говорим не за религиозни съображения, естествено. Оказва се, че по статистика много немюсюлмански бебета-момченца биват обрязвани, защото се смята за здравословно, хигиенично и пр.
Да, ама аз изобщо не мога да вдяна въпреки, че чета по темата. Трябва или не трябва и защо?!  Thinking Звучи ми много варварско и страшничко...  Shocked

# 69
  • Мнения: 198
Стискам палци за Фъстъчка, дано всичко бъде наред   Hug!
Лучия, пази се бе човек, давай бавно , славно , както подобава на хипо-ноемврийка  Wink

# 70
  • Мнения: 325
последни новини:
 Фъстичка ви позравява сега е по-добре но на системи заради контракциитепо-в една стая е с ЕСМА-маиката с близначетата spokoще се подкрепят взаимно newsm06

# 71
  • Мнения: 325
Да кажа за обрязването-чувала съм ооще много отдавна ,че е много хигиянично и не съм против ама много плаках след филма на Карбовски-за това пък заплаших бебчо,че ако продалжава да ме удря по-пикочния мехур ще му направя СюНЕТ newsm62И МАЙ ИМАшЕ ЕФЕКТ

# 72
  • Мнения: 1 328
темата за обрязването при момченцата.
Мами с опит, бихте ли споделили мнение?!

Аз не съм мама с опит, но НЕ БИХ го направила това ей така, на своя глава. АКО той иска като стане голям и си има свое виждане било на религиозна основа (  newsm20 )или от хигиенна гледна точка да прави каквото иска. Обаче аз...съзнателно..да му причиня нещо подобно... НЕЕЕЕЕ
 smile3514


последни новини:
 Фъстичка ви позравява сега е по-добре но на системи заради контракциитепо-в една стая е с ЕСМА-маиката с близначетата spokoще се подкрепят взаимно newsm06

Браво на Фъстъчка, че е ОК, ама да излиза, компания ще има и навън! А ние ще стискаме палци и на двете в такъв случай Simple Smile

# 73
  • Мнения: 73
Да! Стискаме палци! newsm44 Дано всичко е наред. И на другите ноемврийки леко - леко ще стигнем финала. Дано се родят повечето навреме. Искам да видя вече моето бебче , но ще почакам. Момичета и моето коремче е ниско но избагвам резки движения и други натоварвания за да не го родя....Направо му е тясно вече preggo..А къде ходите на лекции?

# 74
  • София
  • Мнения: 38
Фъстъче, да се оправяш, че е рано още!
Лучия - внимавай бе човек! Добре, че всичко ОК!
Между другото - за обрязването - много го практикуват например в щатите (показателен е филма Секса и града) предимно от хигиенна гледна точка.

Общи условия

Активация на акаунт