С какво ви дразнят мъжете /тема №7/

  • 53 092
  • 798
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 353
Като Ви чета много дразнещи мъже има...
  И аз това си помислих, но добре, че сме приспособими, иначе да сме се избили един-друг за някакъв си чорап.

# 31
  • Мнения: 166
Моя приятел става доста рано за работа и обикновено към края на седмицата е скапан, само мрънка как няма търпение уикенда да се наспи и да си почине. Съответно уикенда се събужда още толкова рано /навик на организма / и уж почива, но около обяд вече му писва да лежи на дивана и по негова инициатива  излизаме на разходка, шопинг, кафе. Вечерта мрънка как видиш ли пореден уикенд не се е наспал и не си е починал. Такова противоречие има в него....

# 32
  • Швейцария
  • Мнения: 1 809
ММ не че много ме дразни, по-скоро ми е смешен. На всяка манджа мерудия е. Всеки път подробно дава инструкции как да сготвя. Все едно не съм готвила манджата 100 пъти. Пък защо пера, какво пера, как пера.

# 33
  • Мнения: X
Съпругът ми крещи, обижда и ругае прахосмукачката робот:) От всички стаи в къщата, където можела да иде да чисти, все се навирала в офиса му да му пречи. Понякога ме стряска и се чудя на кого се кара. Мисля, че му харесва, че последната дума е винаги негова и ответната страна мълчи като пукал и не се защитава:)
Едно е сигурно, не бих го изтърпяла, ако ми се меси в домакинските ми работи, затова от сърце съчувствам на Джени.

# 34
  • Мнения: 3 032
Моят винаги има работа, винаги е много спешна и винаги е на компютъра. Не играе игри, но все си човърка нещо там, все учи някакви работи. С часове откарва там. Няма делник, няма празник. Нищо друго не е интересно.

# 35
  • Мнения: 3 720
Adamsa, купи му Мелатонин, за сън, и му предложи да пие по едно хапче петък/събота вечер, та да се наспива като хората и да не мрънка.
Аерин, за момент помислих, че си си кръстила прахосмукачката Джени......😂

# 36
  • Мнения: 1 459
Моят има следния странен и дразнещ навик - пране, простряно сутринта, вечер влизам в хола и той го наредил върху холната гарнитура, фотьойлите... Пипам прането - повече от влажно, навън хубаво, топло време. Питам го: "Защо си прибрал дрехите мокри?, а той:"Наредил съм ги да заветрят." Open Mouth И всеки път така покрива мебелите с мокро пране, вместо да го изчака да изсъхне на терасата.

# 37
  • Мнения: 91
А моят! досадник и неговите опаковки!
Взима си кроасан или каквото и друго да е и никога не изхвърля опаковката в кошчето. Оставя се на масата, на бюрото, навсякъде, но не и в кошчето. Така ме влудява Хахаха
И друго, което прави е, че винаги иска да му се сипе най-голямата порция, ако може и двойна 😀😀 и никога не си я изяжда  и трябва да хвърлям храна заради него

# 38
  • Швейцария
  • Мнения: 1 809
Господата от последните два поста биха ме вбесили и не знам какво би последвало. Нищо добро за тях...

# 39
  • Мнения: 39 305
Какво означава дрехи да "заветреят"?

# 40
  • Мнения: 25 596
ММ не че много ме дразни, по-скоро ми е смешен. На всяка манджа мерудия е. Всеки път подробно дава инструкции как да сготвя. Все едно не съм готвила манджата 100 пъти. Пък защо пера, какво пера, как пера.

И още е жив???

# 41
  • София
  • Мнения: 38 476
И моят така ми дава акъл като готвя....
Вчера си сготвих едно шкембе сама и му пратих снимка да го дразня!😈

# 42
  • София
  • Мнения: 13 652
Моят се изнася като сготвя шкембе.

# 43
  • Мнения: 1 459
Какво означава дрехи да "заветреят"?
И аз не знам, това си е някакъв негов лаф. Явно си мисли, че прането не може да изсъхне напълно навън, знам ли... или може би така овлажнява въздуха в хола. 😂 До ден днешен е мистерия за мен.

# 44
  • София
  • Мнения: 38 476
Обясни му, че влажният въздух е вреден за вас, за къщата, а най-вече за децата.

Общи условия

Активация на акаунт