С какво ви дразнят мъжете /тема №7/

  • 53 095
  • 798
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 597
Вълшебните реплики „Който не харесва, да си сготви сам“ и „Като знаеш толкова, я вземи да сготвиш ти“ често вършат чудеса с мъжете с манталитет на дърта свекърва. Или млъкват, или готвят.
И двете ви устройват, нали?

# 46
  • Мнения: 299
Какво означава дрехи да "заветреят"?
И аз не знам, това си е някакъв негов лаф. Явно си мисли, че прането не може да изсъхне напълно навън, знам ли... или може би така овлажнява въздуха в хола. 😂 До ден днешен е мистерия за мен.

Купи му една сушилня. Инвестицията е дългосрочна. 😉

# 47
  • София
  • Мнения: 24 839
Какво означава дрехи да "заветреят"?
И аз не знам, това си е някакъв негов лаф. Явно си мисли, че прането не може да изсъхне напълно навън, знам ли... или може би така овлажнява въздуха в хола. 😂 До ден днешен е мистерия за мен.
Ако е роден на морето или в планината, където вечер става влажно, е гледал как майка му внася дрехите, за да дръпне остатъчната влажност.

# 48
  • Мнения: 6 304
Вечер се навират и разни буболечки в прането, за да се топлят.
Аз пък гледам да си създам навик да го прибирам вечер.
Ама при мене с парното няма никаква драма със влагата. Въздухът даже е по сух, и даже и да простра направо в къщи тъкмо се овлажнява. Ама върху подвижен простир де.
Разхвърляно пране по мебелите не бих изтърпяла.

# 49
  • Мнения: 2 638
Имаше едно старо поверие, че лоши сили ще урочасат дрехите нощем, баба ми го е казвала.

# 50
  • Мнения: 173
Имаше едно старо поверие, че лоши сили ще урочасат дрехите нощем, баба ми го е казвала.

Аз знам че важи до 40дни на детето.
Наплашиха ме и до ден днешен дрехи на детето не оставям отвън,дори и да не са сухи.
Пък за другите глупости за вилици,гости,изпращане на хора ,варено яйце в краката на бебето няма да говоря и споменавам... Направо шарлатански глупости

# 51
  • Мнения: 2 638
Ааа, незнам, аз за баба казах Grinning

# 52
  • Мнения: 616
Ох, чудна темичка.😀
ММ страшно ме дразни с навика си да отваря гардероби и чекмеджета и нищо да не затваря. Всичко зее. Аз минавам след него като Завеждащ по затварянето на врати и чекмеджета.
Друго, цопне си чехлите за баня на средата на хола-мокри. Всеки път е така. Постоянно се спъвам.
И е страшно гъзорък, горкия. Един път му дадох да пръска с една белина против мухъл. Пръснал веднъж, и успял очите си да напръска. Та,Пирогов,та промивки на очите..💀

# 53
  • Мнения: 6 304
Охх, моят е същия с врати и шкафове. Само като се изкъпи, оставя баната плътно затворена от всякъде. Та хубавичко да мухляса...
Дразни ме че докато си върши сутрешната малка нужда, отваря прозореца на банята и зяпа през него. Съответно след него е да миеш с маркуча, а прозореца се зарязва широко отворен посред зима.
Заканих се няколко пъти да го закова, ама... Само си говоря и аз...

# 54
  • Мнения: 4 007
Един от бившите пикаеше така, тъкмо изнесен от тях, аз приходяща само на гости  -  изчистих два пъти, предупредих, че повече няма - да си чисти сам. Реши, че това е над неговото кралско височество. Оставих няколко дни да се натрупа и викнах негови познати на гости. Стабилно го гавриха, та му дойде акъла и после чистеше сам.

# 55
  • Мнения: 6 304
Аз няма как да я отавя така, че ще трябва да ползвам храстите по двора Joy
Увиквам го редовно обаче. Внимава няколко дена, и айде пак на автопилот.
С тази мода да п*ят прави... Абе и на тях не им е лесно Joy

# 56
  • Мнения: 17 407
Добре бе, как може досега да не си го научила седнал. Ще ми пикаят прави, хайде холан!

# 57
  • Швейцария
  • Мнения: 1 810
Ох, ММ пък вечно отваря прозорци, все му е горещо. Но пък като влезе в банята се затваря плътно да не изстине, и банята хубаво да мухляса. Добре, че има вентилация.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
С моя мъж ползваме различни бани / тоалетни. Аз до неговата не се доближавам. Ако знаете вътре какво е... Но грам не ми пука – като не иска, да не си чисти редовно. Лошото е, че е завистлив и все обяснява колко уютна била моята баничка, та когато го изпусна от контрол, влетява там да си върши малката нужда. Направо полудявам, като разбера!

# 59
  • Мнения: 2 467
Чета ви, отделни дистанционни, отделни бани...ние пък вече сме с отделни гардероби, доскоро дрехите ни бяха заедно.

Общи условия

Активация на акаунт