Big Brother III - 5 част

  • 21 701
  • 655
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 495
Мариолка да си ходи  Naughty
няма все кошмари да сънувам - егати страшното същество, горгона  Crazy   #Silly

# 17
  • Мнения: 2 013
Който гледа наживо, да каже какво става.

# 18
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Да и аз разбрах, че Мариола говори с ББ и иска да напусне newsm78

Къде го видяхте това  newsm78

За секунди на он-лайн канала дадоха Панайот и се чу гласа на Мариола, която обясняваше, че няма да издържи, че много й дошло....... и после се усетиха и го спряха!!

# 19
  • Мнения: 490
Мариолка да си ходи  Naughty
няма все кошмари да сънувам - егати страшното същество, горгона  Crazy   #Silly


Изгониха двата  Гаргамела ,ся що ги връщат пак  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 2 356
запис

# 21
  • Мнения: 13 512
Гаро очаква след няколко дена, като включат телевизора да гледат как Мариола съобщава прогнозата за времето, въй.
копнах го от другия форум Joy Joy

# 22
  • Мнения: 13 512
Пацко в тайната стая. Малка стаичка с легло, мивка, хладилник и 2-3 шкафчета. отваря хладилника и всички шкафове. Има вода. Пи. Има лютеница, сирене, кренвирши. Не се вижда стол. Яде прав на мивката.
Има и голям плосък монитор.

За момент объркаха звуците и на фона на Панайот слушахме как Мариола разговаря с Биг Брадър. мариола иска да напусне. Брадърът се опитваше да я накара да размисли до утре - и прекъснаха.

и това е от форума на ББ

# 23
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Пацата ся ко ша праи?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Егати и дивата мисия  Shocked #Crazy

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Пацко в тайната стая. Малка стаичка с легло, мивка, хладилник и 2-3 шкафчета. отваря хладилника и всички шкафове. Има вода. Пи. Има лютеница, сирене, кренвирши. Не се вижда стол. Яде прав на мивката.
Има и голям плосък монитор.

За момент объркаха звуците и на фона на Панайот слушахме как Мариола разговаря с Биг Брадър. мариола иска да напусне. Брадърът се опитваше да я накара да размисли до утре - и прекъснаха.

и това е от форума на ББ


Там е много готино, в този форум, защото постоянно някой репортерства какво става. Flutter

# 25
  • София
  • Мнения: 2 356
Особено ако го съблекат гол  Joy

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Особено ако го съблекат гол  Joy
Направо ще се влюбя Wink

# 27
  • Мнения: 17
 smile3532  Седя и си мисля:ако Пацо в бърэината се обърка и вэеме да обуе долните гащи на Пепи?!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo    С таэи тайна мисия    smile3532 smile3532

Последна редакция: вт, 03 окт 2006, 23:49 от Roxi

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Много ми се иска Мариола да се съгласи на мисията, тя е по-емоционална и ще действа импулсивно за цигари и ядене хора убива  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 216
Брадьра направо надмина себе си с тази мисия. Голям сеир ще има. Хич не ми се ще Мариола да се маха. Но за здравето на Пацо е по-добре да си ходи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт