Big Brother III - 5 част

  • 21 699
  • 655
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 617
Особено ако го съблекат гол  Joy
Направо ще се влюбя Wink
Въй въй, нИдейте, че сън няма да ме хване.  Joy

Дано успеят. Мисията ще ми е много интересна. Те сега се изпономинираха предимно заради яденето, не ми се мисли другата седмица какво ще е, като почнат да се подозират взаимно.  hahaha
И толкова ли не разбраха, че трябва да са готови за всичко и че правилата не са това, което са.

# 31
  • Мнения: 6 417
ББ сега ще бутне и на Мариола някой лев за да остане Mr. Green

# 32
  • Мнения: 13 512
Много ще е готино,като започне да изчезва алкохол и цигари..има да се чудят,да се подозират,да философстват....Може и  някоя засада да им устроят.Хахахах

# 33
  • Мнения: 165
Tiq i dvamata ne moga da gi di6am-dano ne uspeqt s misiite si Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 2 759
     Сега като излезе Мариола разбрах, че бих дала голямата награда точно на нея.. И без това досега нямах фаворит, а ако се откаже - съвсем няма да се вържа на интриганти...  Rage Като изключим външността и, ми се вижда много точен и свестен човек... Абе фен съм и!!!  Hug

# 35
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мисля, че ще успеят Peace. Също така, че Мариола няма да си тръгне.

# 36
  • Мнения: 1 813
Ааааа неееее,Мариола да си седи там,какво и има сега,не съм го очаквала от нея. Ми то естествено,че предимно цигари ще изчезват когато тя напада  hahaha
И първите,които ще дежурят са Павел и още някой  Joy

# 37
  • Мнения: 982
Не искам Пацата да успее!Не мога да го гледам!

# 38
  • София
  • Мнения: 6 743
Toку що казаха, че МАРИОЛА СИ ТРЪГВА в "Голямата уста"  - ще гледаме  Hug

# 39
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Е, не познах, Мариола си тръгна, жалко ще ми липсва Cry.

# 40
  • Мнения: 1 232
Биги изби рибата с тая мисия определено,жалко,че мариола се отказва без нея Пацо определено няма да успее.Щяхме да наблюдаваме голям купон и изобретателност от нейна страна

# 41
  • Мнения: 1 813
Ще направят нещо за да остане.Не вярвам да се примирят,че Мариола им отказва  newsm78

# 42
  • Мнения: 2 897
Абе какво са я нападнали тази Мариола,жалко,че се отказа no

# 43
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Абе тоз Иван от Голямата уста, по принцип ли е толкова злобен, или сега влиза в някаква роля newsm78?!

# 44
  • Мнения: 2 897
Абе тоз Иван от Голямата уста, по принцип ли е толкова злобен, или сега влиза в някаква роля newsm78?!

Май се опитва да подражава на Андрей и Руслана,но не му се отдава,смешен ми е Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт