За или против чакането за секс в нова връзка?(опит за петъчна)

  • 29 539
  • 920
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Какво мислите за изчакването на първия секс в нова връзка,за да е сигурно че ще стане сериозна връзка?
Да си поговорим петъчно! Simple Smile

(Темата е вдъхновена от мненията на Мамасита в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=857868.msg31196878#new

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 17:02 от Ms Smarty Pants

# 1
  • Мнения: 15 070
Ако имам желание, не чакам, ако нямам желание за секс, го правя, когато се появи, ако не се появи, няма и връзка Simple Smile

# 2
  • Мнения: 46 572
На мен ми е абсурдно към една нова връзка да се подхожда с идеята за "сериозно". Сериозно може да стане с течение на времето, в началото е просто забавление.

# 3
  • Мнения: 466
Чака се в чакалнята.

В спалнята се правят други неща.  Laughing

# 4
  • Мнения: 940
забелязал съм,че всяко момиче е различно Simple Smile Има някои на 1-та среща и хоп,всичко е до човека и възпитанието му!Като гледам днешната младеж каква е,че още на 13 и хоп.

# 5
  • Мнения: 934
На мен ми е абсурдно към една нова връзка да се подхожда с идеята за "сериозно". Сериозно може да стане с течение на времето, в началото е просто забавление.
И аз съм на това мнение - то иначе си е като интервю за работа.На среща с автобиография,списък на жените,с които е спал,мотивационно писмо за връзка... Laughing и като издържи изпитателният срок,му се пуска секс за награда!

# 6
  • Мнения: 30 802
На мен пък въобще не ми е забавно да съм с някой, за да пробвам дали ще излезе. Това е като Дамоклев меч. Дори да излизаме и да се забавляваме, ако непрекъснато се прави преоценка и още не е ясно какво става, е стресово.

Както е казал Йода, правиш или не правиш, няма пробване.

В тоя ред на мисли, ако насоката е вярна и се знае, че секс ще има, то е лесно да се изчака. Нещо като да не ядеш Макдоналдс, защото знаеш, че те чака филе миньон.

# 7
  • Мнения: 934
Е ама не стоиш гладен 6 месеца Wink В един момент озверяваш от глад и ядеш каквото ти падне Wink

# 8
  • Мнения: 2 052
По принцип, докато все още ходех по срещи, предпочитах да знам дали отсрещната страна случайно не е във фаза "не търся нищо сериозно" и без да се задълбочавам това по принцип ли е или някак си лично към мен, дисквалифицирах.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 337
забелязал съм,че всяко момиче е различно Simple Smile Има някои на 1-та среща и хоп,всичко е до човека и възпитанието му!Като гледам днешната младеж каква е,че още на 13 и хоп.
Любимото ми обобщение за тази толкова лоша днешна младеж, ах! Stop

# 10
  • Мнения: 629
Всичко е строго индивидуално. С мъжът ми не сме чакали Grinning

# 11
  • Мнения: 2 052
Eх, so far so good, бива ли така?  ooooh!
То е същото като ти се приработи - сядаш и чакаш да ти мине.  Naughty

# 12
  • Мнения: 934
По принцип, докато все още ходех по срещи, предпочитах да знам дали отсрещната страна случайно не е във фаза "не търся нищо сериозно" и без да се задълбочавам това по принцип ли е или някак си лично към мен, дисквалифицирах.  Simple Smile


Това се усеща от отношението на острещната страна след 1вата среща и последвалите срещи.Самото внимание и начинът,по който говори,показват дали мъжът те харесва като цяло или харесва определени физически части от теб (за мен показателно е след 1ва среща да се опитва да вкарва сексът в разговорите и това да бъде важна тема,вместо да се опитва да те опознае).
При мен е работело,но не съм срещала изпечени лъжци или психопати,които дори и при наложен целибат,си стоят и чакат,докато се олабват с някоя друга,за плячката...и после се вижда кой какъв е.

# 13
  • Мнения: 46 572
И да иска отсрещната страна нещо сериозно, няма гаранция, че ще е възможно конкретно с тази жена. Това няма как да се предвиди, само времето показва.

# 14
  • Мнения: 629
Eх, so far so good, бива ли така?  ooooh!
То е същото като ти се приработи - сядаш и чакаш да ти мине.  Naughty

Всичко е химия!

Общи условия

Активация на акаунт