За или против чакането за секс в нова връзка?(опит за петъчна)

  • 29 581
  • 920
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 505
И не стой много в Клюкарника, щото често ще ти се случва.
Grinning Whistling Laughing

ПП Аз не съм трол, определено не съм, виж Мамаситката се скъсва от напън, ама ние си я знаем, знаем си я.

Аз пък колкото повече я чета, повече смисъл намирам. Не съм съгласна с всичко, но намирам логика и мисъл. И аз да ида на психолог освен, може да помогне и с драйфането, а? Grinning

# 916
  • Мнения: 3 096
На финален етап от развитието на темата сме. Последен рунд и вдигаме котва към бреговете на забравата.

# 917
  • Мнения: 30 802
Фафла, хайде да не се докладваме, защото в момента напълно имам право да хвърлям първия камък. Ама така дискусията става безинтересна.

Интересно ми е обаче, ако сексът е бил готин, а човекът се е оказал в последствие неприятен и не може да се гледате, как разделяш хубавите от лошите спомени? Защото като във филмчето на Дисни-Пиксар един спомен може да си смени качествата и от хубав да стане отвратителен. Тоест едно време е било романтично да ти шепне сладки глупости, ама като осъзнаеш, че са лъжа, сладкото си отива и остават само глупостите.

# 918
  • Мнения: 934
Фафла, хайде да не се докладваме, защото в момента напълно имам право да хвърлям първия камък. Ама така дискусията става безинтересна.

Интересно ми е обаче, ако сексът е бил готин, а човекът се е оказал в последствие неприятен и не може да се гледате, как разделяш хубавите от лошите спомени? Защото като във филмчето на Дисни-Пиксар един спомен може да си смени качествата и от хубав да стане отвратителен. Тоест едно време е било романтично да ти шепне сладки глупости, ама като осъзнаеш, че са лъжа, сладкото си отива и остават само глупостите.
Тръгваш си и се стараеш да си вземеш поуката.Не е толкова сложно.

# 919
  • София
  • Мнения: 29 083
Хм, как се беше изразил Нофелет? Сетих се: "ad hominem".

Ау, Нофелет, бива ли такава непоследователност? Много немъжествено, много!

# 920
  • Мнения: 36 192
На финален етап от развитието на темата сме. Последен рунд и вдигаме котва към бреговете на забравата.

Май да.

Общи условия

Активация на акаунт