За или против чакането за секс в нова връзка?(опит за петъчна)

  • 29 583
  • 920
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 052
И да иска отсрещната страна нещо сериозно, няма гаранция, че ще е възможно конкретно с тази жена. Това няма как да се предвиди, само времето показва.


Права си, НСЧ, гаранции няма. Обаче който иска времето да покаже какво ще излезе, си дава този шанс, а не бие отбой с "Не търся нищо сериозно" (и сега, и преди малко, визирам темата, станала причина за тази). Считам подобни застраховки за лош знак за развитието на едни отношения, защото другият в самото начало ги ограничава в посоката на растеж.  Peace

# 16
  • Мнения: 30 802
Всъщност както и за връзките, така и за доста неща в живота, винаги съм получавала пряко усещане, че знам дали ще стане или не, без значение колко време е минало. Както е казал Джеймс Джойс, историята е кошмар, от който искам да се събудя. Така че да се оставиш на събитията да ти водят виждането...не е много правилно. Времето нищо не показва, напротив, дори само заслепява.

# 17
  • Мнения: 927
За или против. Просто, както дойде. Ако е писано ще стане, ако ли не, ще си остане само сеХ. Има много неизвестни. Не се ръководя от тях, а от себе си. ПП  С мъжа ми не спах на първата среща, но на втората се счупихме от секс и заживяхме заедно. Съдба. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 30 802
Въпросът е да не се бъркат идеите. Че ако не сте чакали, то имате химия и връзка. А може въобще да не е така.

# 19
  • Мнения: 46 650
Всичко може и няма правила, няма зависимост, няма нищо.

# 20
  • Мнения: 927
Всичко може и няма правила, няма зависимост, няма нищо.
+1 Peace

# 21
  • Мнения: 30 802
Има статистика.

# 22
  • Мнения: 927

Е, и! Нека си има. Ти по статистики ли живееш и чакаш някъде да прочетеш или просто живееш.

# 23
  • София
  • Мнения: 39 135

Дай я де.

# 24
  • Мнения: 927

Ти пък сега, она от девет дола вода ще ти докара, най много да се разхладим в жегата. Laughing

# 25
  • Мнения: 46 650
Имаше една серия на "Доктор Хаус", в която успокояваха приятеля му, онколога, че неговото заболяване е с голям % оцелели. Тогава той го заведе до един шкаф със спомени от починали пациенти, помня, че си бяха отишли от заболявания, при които 96% се оправят.
В този смисъл - какво ме бърка, че 99% от даден тип връзки оцеляват, ако моята не? Или обратното?
Затова - действа се спрямо усещането, настроението, ситуацията и човека отсреща. Без следване на строги планове и стратегии.
Но пък важното е човек да се чувства добре в кожата си. Ако вярва, че дадена стъпка ще провали всичко, естествено, че няма да го направи.

# 26
  • Мнения: 3 784
По принцип, докато все още ходех по срещи, предпочитах да знам дали отсрещната страна случайно не е във фаза "не търся нищо сериозно" и без да се задълбочавам това по принцип ли е или някак си лично към мен, дисквалифицирах.  Simple Smile


Хм, ама аз откъде да знам в каква фаза съм, че да го кажа на отсрещната страна? За мен е по-стресово от мен да се очаква още от началото да кажа бих ли го взела, не бих ли го взела, когато още не го познавам тоя човек какъв е, как си пасваме, кефи ли ме, за какво ме кефи.

Тук съм на мнението на НССЧ - всяка връзка почва от "Готино е да се виждаме", а в какво ще прерасне става ясно с течение на срещите. Не ми идва отвътре "Хайде сега да си потърся сериозен мъж. И да му го кажа, като го срещна."

# 27
  • Мнения: 927
...........Не ми идва отвътре "Хайде сега да си потърся сериозен мъж. И да му го кажа, като го срещна."


 Joy Joy Joy И виждаш гърба му в далечината. Ох, майтап, колкото  и да търсиш сериозно, не става така, и майната и на статистиката.

# 28
  • Мнения: 1 365
Какво мислите за изчакването на първия секс в нова връзка..?
За.

# 29
  • Мнения: 4 291
 понякога химия има, но дългосрочна връзка не става, не е здравословно  Laughing
но сериозна връзка без химия е тегава работа, в повечето случаи обречена.

Общи условия

Активация на акаунт