За или против чакането за секс в нова връзка?(опит за петъчна)

  • 29 585
  • 920
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 934
...........Не ми идва отвътре "Хайде сега да си потърся сериозен мъж. И да му го кажа, като го срещна."


 Joy Joy Joy И виждаш гърба му в далечината. Ох, майтап, колкото  и да търсиш сериозно, не става така, и майната и на статистиката.
Хаха и аз бих избягала някой на първа среща да започне да ми заобяснява колко деца иска да имаме и да приличат на мен. Shocked

# 31
  • Мнения: 927
........................
Хаха и аз бих избягала някой на първа среща да започне да ми заобяснява колко деца иска да имаме и да приличат на мен. Shocked

Ако е някой паун, може да ти обяснява как децата ще са умни и красиви като него, а ти ще си добра майка. Щот го е усетил. hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 934
Ох ,то това не е и смешно,защото ги има такива...Мисля,че даже Кукумицинка беше изказала мнение,което много добре помня .Беше нещо от сорта на ''Аз искам да ме харесват и обичат заради това,което съм като личност,а не защото имам широки бедра за раждане,хубава коса,добра работа и т.н...Все едно избират кон за работа от пазара''..
А такива със сериозното веднага са точно такива - търсят си кон,а не любима.

# 33
  • Мнения: 927
Да, не е смешно, просто констатирах ситуациите и понеже не искам да се вързвам на глупаци реших да се посмея. Пък и си има смешна страна, не може да се отрече. Една жена със самочувствие може само да се изсмее на подобни стремежи Laughing Stop.

# 34
  • Мнения: 934
Да, не е смешно, просто констатирах ситуациите и понеже не искам да се вързвам на глупаци реших да се посмея. Пък и си има смешна страна, не може да се отрече. Една жена със самочувствие може само да се изсмее на подобни стремежи Laughing Stop.
То има и такива жени.Дълъг списък от изисквания и на среща са като професори на изпит.

# 35
  • Мнения: X
Аз съм за изчакването, опознаването на партньора и изживяването на свободата и първите 2-3 години от любовта преди деца и брак.  Peace

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 18:45 от Анонимен

# 36
  • Мнения: 927
Аз съм за изчакването, опознаването на партньора и изживяването на свободата и първите 203 години от любовта преди деца и брак.  Peace

И после, ако фитила му се  окаже къс. Кво. Язък, а. Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 3 992
Спах с мъжа една седмица след като се запознахме, бяхме се виждали 1-2 пъти. Имаме 9 годишна връзка, 4 годишен брак и 2 годишно момиченце  Laughing

# 38
  • Мнения: 934
Е според на Мамасита теорията би трябвало след 1вата година да сте си писнали сексуално,защото си му се хвърлила преди 6 месечният целибатен период  Laughing

# 39
  • Мнения: X
На мен друго ми е интересно- дала е една жена някакъв определен срок на мъж. Той и казва, че ще я чака или поне ще се опита. Но самата жена няма как да бъде сигурна какви ги върши зад гърба й въпросният. Може най-спокойно да се среща с други. Така и две години може да чака защото реално няма да му липсва секс.

# 40
  • Мнения: 927
Е според на Мамасита теорията би трябвало след 1вата година да сте си писнали сексуално,защото си му се хвърлила преди 6 месечният целибатен период  Laughing

То според Мамасита и Сирените от Титан са просто книга, която не е разбрала, но служат чудесно за нов ник Crazy.

# 41
  • Мнения: X
Както писах и в другата тема съм против чакането. Опознаване месец - два ми се струва достатъчно, а не сух режим 6 месеца.

# 42
  • Мнения: 36 192
изобщо не си представям аз да го искам, той да ме иска и да му река: "виж ся, пич! тря'а да изчакаме три месеца, да се държим за ръце и да ме изпращаш до вкъщи, целувайки ме целомъдрено по бузата, за да не си помислиш, че съм лошо момиче, а аз да разбера дали си сериозен или само очите са ти шавливи!"

# 43
  • Мнения: 14 403
Три месеца  Shocked Ние на втория месец живеехме заедно... За мен сексуалната съвместимост е много важна. Само с нея не става, но без нея съвсем не става...

# 44
  • Мнения: 36 192
примерно три месеца  Wink
на някои може и три часа да им се сторят много чакане Mr. Green
за други може 6 месеца да е малко

Общи условия

Активация на акаунт