За или против чакането за секс в нова връзка?(опит за петъчна)

  • 29 590
  • 920
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 457
Не се чака . Няма смисъл от това. Peace

# 46
  • Мнения: 927
Та да си дойдем на думата. Динамит, динамит, ама фитила, фитила е важен Joy, ох, добре, че имам само два фала с къси пишки. И то във време оно. ПП Баси как се прави фелацио на къс масур, с въображение, хора, с въображение. И после не повтаряш.

# 47
  • Мнения: 14 404
Та да си дойдем на думата. Динамит, динамит, ама фитила, фитила е важен Joy, ох, добре, че имам само два фала с къси пишки. И то във време оно.

А къс фитил с бързо избухване...И без шанс за повторно избухване... Лоша работа! Ей за това трябва да се тества, за какво да си губя времето.  Joy

# 48
  • Мнения: 36 194
важен е фитила, но не само на дължина  Naughty
на твърдост, на брой "легни-стани", на игривост, на изобетателност ...

ако подходящ по нужните характеристики фитил чака дълго, ще го запали някоя по-малко търпелива, то е ясно  Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 927
Та да си дойдем на думата. Динамит, динамит, ама фитила, фитила е важен Joy, ох, добре, че имам само два фала с къси пишки. И то във време оно.

А къс фитил с бързо избухване...И без шанс за повторно избухване... Лоша работа! Ей за това трябва да се тества, за какво да си губя времето.  Joy

Ей това е. Peace Wink

# 50
  • Мнения: X
Ако фитила е и тънък, направо  smile3513
 hahaha

# 51
  • Мнения: X
Представям си и колко ще бъде вълнуващ секс с някоя дето е дала шест месеца срок за изчакване.
Не ми се вярва да е секс-тигрица. Но знае ли човек...
Не е нормално за мен ако някой те привлича силно да му дадеш голям срок. Това си е мъчение откъдето и да го погледнеш.

# 52
  • Мнения: X
Хаха , ами някой са явно по-късметлийки от други . bowuu

Чакахме се  2 месеца и половина .Доста консервативна съм ,но само докато  не съм сигурна в човека насреща.А и насъбралото се желание ,очакване и напрежение ..са страхотни преживявания.

# 53
  • Мнения: 36 194
Представям си и колко ще бъде вълнуващ секс с някоя дето е дала шест месеца срок за изчакване.
Не ми се вярва да е секс-тигрица. Но знае ли човек...


може да си е тигрувала с друг докато този се налага да изчака на сухо изтичането на опознавателния период .. варианти разни  Thinking

# 54
  • Мнения: X


Чакахме се  2 месеца и половина


Което реално не е като 6 месеца, а и доколкото разбрах ти е бил първия, тогава е по - различно.

# 55
  • Мнения: 927
Каквото и да си говорим - размера има значение. Всичко друго са инсинуации. Понякога ми става жал за мъжете, ама като се присетя за женените с къс фитил, които са ми се слагали, вече не ми е жал. Stop Naughty ooooh! Whistling ПП Тия не съм ги консумирала, опознаването е ставало с опипване. ooooh!

# 56
  • Мнения: 36 194
Фафелке, скоро всичко ще си кажеш  Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 23 136
Аз съм за чакането, но само на теория. Практиката друго ми е показала.

# 58
  • Мнения: 927
Фафелке, скоро всичко ще си кажеш  Mr. Green
Stop Laughing Само да не съм извън правилата. И аз в една петъчна да се включа. Naughty Flutter

Ти пък сега, тия нокти Wink отиват ли на къс пенис, виж на нормален към дълъг и дебел добре стоят Crazy Flutter hahaha.

ПП Бубс, надявам се напипваш шегата. Laughing Wink

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 20:01 от Фафла с чуден крем

# 59
  • Мнения: 13 076
Два месеца ме гони моят, аз бягах щото, нали не съм такава:)) Будала, на 22, със супер закостеняло мислене, насадено от малкия град. Все ме беше страх да не ми излезе име:) Той и сега разказва, какво ухажване е било и накрая...пълно разочарование:) Като кандисах, настоявах да загасим тока и си легнах със сутиена Joy Само, като се сетя за великия първи път и се пукам от смях:)

Общи условия

Активация на акаунт