През колко години си сменяте телефона?

  • 3 424
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 480
Като се прецака тотално, тогава го сменям. Случвало се е и 3г да съм с един телефон, случвало се е и за 1г 3,4 телефона да сменя, защото не ги пазя особено, но аз ползвам само евтини телефони. Не бих си купил скапан айфон, ако ще да съм султана на Бруней

# 16
  • Мнения: 2 909
На 2 години. Ползвам Епъл. Сменям го заради нов модел, иначе тези телефони и по 10 години може да карат.

# 17
  • Мнения: 31 647
Като се прецака.

# 18
  • Мнения: 521
Сменям телефон като се счупи или като ми попадне добра оферта. Сегашния ми телефон го взех на половин цена на Черния петък преди 3 години и още дори не съм си помислила за смяна.

# 19
  • Мнения: 6 992
И аз като се прецакат.
Предните два телефона издържаха по 4 години.
Сега този е на 3.5, ще видим колко още ще изкара.

# 20
  • Мнения: 4 756
Като се счупи или е пред тотално счупване. Айфонът ми е на повече от четири години, а личният лаптоп - почти на осем години. И двата вървят без проблем за целите, за които ги използвам.

Служебния лаптоп го сменят, когато му дойде времето - май на 3-4 години. Други имат грижата за това, но на мен целият процес ми е затормозяващ. Докато си възстановя файловете, мейлите и прочие, минава време.

За мен е важно техниката да ми върши работата, която искам да ми върши. Все едно ми е дали е последен модел или отпреди пет години. С колата съм същата работа.

# 21
  • Мнения: 2 239
Аз по принцип много си пазя вещите и могат да изкарат много дълго ако зависи от мен. Последният ми телефон го смених на 4тата година, като в момента баща ми го ползва. Честно казано можеше и да не го сменявам. Бях решила, че камерата не ми харесва как снима и искам по-нов модел. Ами общо взето нямаше много смисъл от смяната. Grinning

# 22
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
През 3-4 години...

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Нямам определен срок.Не съм от хората които си купуват всеки следваш модел на марката.Ползвам си телефона до последно -докато не ме предаде или не го счупя,в момента карам 4 -та година с телефона и нямам намерение да го сменям Simple Smile

# 24
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Телефон специално - досега сменях на 2г, сега сигурно ще станат 3-3,5. Не ми е приятна смяната, но поне имам съвсем малко апове, а откакто преди години андроид въведе това да си въведеш само гмаил имейла и да се копира, синхронизира и инсталира всичко, ми е идеално. Телефона го ползвам много - и за четене, и за снимки, и за по-съществени неща, а и просто ми е приятно да не чакам по толкова време, както с по-старите, докато зареди някоя страница, меню...

# 25
  • Мнения: 2 961
Телефон- на около година и половина - две .
Лаптоп на около  3- 4 години .

# 26
  • Мнения: 5 903
Максимум през 2 години. Просто не мога да устоя на всеки нов модел от марката, която купувам. Пък и стане ли батерията ми на 89%...

# 27
  • София
  • Мнения: 39 758
Оказа се, че телефонът ми изкара само 1,5г. Ще сменям, а не ми се искаше.

# 28
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Последните три телефона,който имах сменям през година, година и половина . Много мразя надраскани телефони и много си ги пазя , но като се понадраскат малко повече сменям и старите отиват при някой , я майка баба  , я свекърите
 Но не купувам скъпи телефони никога , обикновено около 500 лв , ако съм с телефон за 1000 лв със сигурност няма да го сменям през година

# 29
  • Мнения: 14 836
Телефон на ок.3 години се оказа. Слагам и махам много апове според нуждите (и служебно се налага да ползвам някои) и телефонът започва да не работи, както ми се иска, още на 1.5 години.
Таблет нямам.
Лаптоп - моят личен изкара ок. 11 години, със смяна на 1х харддиск, чифт панти, 3х зарядни. Когато пантите му пак се счупиха, го прибрах в едно чекмедже, а брат ми ми даде неговия стар лаптоп, към онзи момент на 7, мисля, години. Там смених клавиатурата, понеже липсваха копчета. Тъй като го отварям 2 пъти в месеца само да гледам филми, ще го ползвам още дълго.

Общи условия

Активация на акаунт