Перете ли на ръка ....

  • 11 226
  • 184
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • Мнения: 4 187
Пера и препирам само неща, които са несъвместими с моментното съдържание на пералнята. Пресен случай, цикламен на цвят чорапогащник, който бях сигурна че ще пусне боя ! Имам някой дрехи, който не смея да пусна дори и на деликатна програма, така че и те се озовават в легена!

# 167
  • Мнения: 419
Пера само белю и някои по-финни дрехи,които ме е страх да пусна в пералнята,както и цветните които мисля че изпускат и могат да оцветят другите дрехи.

# 168
  • София
  • Мнения: 2 227
Само и единствено когато сме на почивка иначе не пера на ръка.

# 169
  • Мнения: 3 478
Не пера даже и на почивка.

# 170
  • Мнения: 3 248
Много рядко! Peace

# 171
  • Бургас
  • Мнения: 537
Отговорих с "Да", въпреки че на съпруга ми много рядко му пера дрехите на ръка, моите се случва по-често, просто защото всеки ден пера на детето дрехите и покрай тях може да по изплакна и някоя моя тениска и бельото ми разбира се/в пералнята може да се разпадне  Stuck Out Tongue Winking Eye/

# 172
  • София
  • Мнения: 1 244
Мисля да си пооправя предишното си мнение Twisted Evil
Тази вечер изпробвах цветоулавящите кърпички, препоръчани от Бу -  Peace Peace Peace
Май ще огранича прането на ръка до минимум!  Mr. Green

Мерси Бу!  bouquet

# 173
# 174
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пера си бельото, гащниците и някои деликатни дрехи, които не смея да сложа в пюралнята, а и в упътването им за употреба пише, че са само за ръчно пранйе. Спазвам струкциите и се радвам на добре стопанисвани фини облекла. Отнема ми извънредно малко време. Grinning

# 175
  • София
  • Мнения: 5 605
Понякога пера на ръка.Например дрехи които боядисват,или такива които материята им не позволява да се перат в пералнята Peace
newsm10

# 176
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
понякога пера неща на малкото, когато 3нам, че оставя ли ги - после няма и3пиране....

# 177
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Досега перях на ръка само сутиените си! Но току що прочетох темата за сутиените и още утре отивам да си купя цветоулавящи кърпички и торбички за пералнята и айдееееее и тях ще ги пращам на въртележката! Да живее пералнята! Ура,ура, ура! Mr. Green

# 178
  • Мнения: 2 035
Пера си бельото, гащниците и някои деликатни дрехи, които не смея да сложа в пюралнята, а и в упътването им за употреба пише, че са само за ръчно пранйе. Спазвам струкциите и се радвам на добре стопанисвани фини облекла. Отнема ми извънредно малко време. Grinning

И аз така и не ми тежи изобщо примерно както да гладя, но и това правя няма как  Embarassed

# 179
  • Мнения: 6 461
     GrinningПредпочитам да пера само в пералнята ,но по някога се налага и да изпера нещо на ръка(ей това второто най-го мразя Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт