Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - Тема 72

  • 40 398
  • 776
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 6 604
Пижамка, много амбициозно звучи да сте готови до Великден. Дано успеете.
Казвам от личен опит. Ние няма да се справим май. А по снимки сме много по - напред от вас. 😘🤗
Наистина накрая е най - бавно. 😜

# 361
  • SF
  • Мнения: 21 243
Харесах си банята!!! Много е хубава! И е от трудните за изпълнение бани, не просто налепени плочки и монтиран душ. Мноооого ви е хубава банята.
Другото, което ме впечатлява, че имате осветление над огледалата.
"Моето" е това с черната рамка и черната лампа. Simple Smile

# 362
  • Мнения: 1 837
Здравейте, писах в темата с баните, но тук сте по-активни, затова и тук да питам. Харесали сме плочки за пода на банята имитация на дърво. Въпроса е, че имат лек релеф и се чудя по въпроса с почистването. Дали ще събират вода, мръсотия? Ще се радвам, който има подобни да сподели мнения.

# 363
  • Мнения: 1 029
Привет. Понеже ми е доста голя стената търся предложения- може би ще сложа скрин и се чудих между картина или рафтове. Това ни е ваканционен имот и по скоро ми трябва нещо с лесна подръжка. Споделям преди и след
Преди:

След:

Остана розовото от гардероба да махна и да сложим первазите и се местим в другите помещения

# 364
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 154
За какво са ти рафтове да ги пълниш с джунджурийки, и джунджурийките да се пълнят с прах.

# 365
  • Мнения: 2 911
Mila, помещението вече е доста претрупано с мебели и цветове, лично аз не бих сложила нищо повече Simple Smile.

# 366
  • Мнения: 1 111
Аз от тема в тема скачам, но да си направя питането Simple Smile
Чуденето ни е относно трапезната маса.
Първо, че заема доста място, второ, релано погледното много повече от времето си прекарваме на дивана пред холната масичка.
Та сега търсим вариант за нещо фукнционално, което някак да се приплъзва, мести, сгъва, разгъва (за гости).

# 367
  • Мнения: 1 651
payla нашите наскоро си купиха холна маса с механизъм, с който се регулира височината и много лесно става трапезна маса, също и се разгъва на дължина.

# 368
  • Мнения: 1 208
Не сменям за нищи на света трапезната маса за холна. Направихме си удобна трапезна маса. За дивана ще имам само една или две помощни масички, които влизат под него и плота е само колкото за чаша кафе.

# 369
  • Мнения: 9 806
Според мен всеки трябва да си прецени индивидуално дали и колко голяма трапезна маса му/ѝ трябва.
Колко голямо е семейството, колко често се събират за общо хранене, колко и какво готвят и сервират, колко често събират гости. 
Ако семейството се разминава в графика си през по-голяма част от времето, ако не се канят често големи компании от гости, ако се хапва на бързо, а не се сервират първо-второ-трето редовно, то, ако я има, трапезната маса може да е по-компактна. Или пък да се хапва ежедневно на бар-плот, а за редките случаи на събирания да има разтегателна маса, която иначе да стои по-прибрана/опряна в стена.
Само разсъждавам, да подчертая.

# 370
  • Мнения: 630
Чуденето ни е относно трапезната маса.
Първо, че заема доста място, второ, релано погледното много повече от времето си прекарваме на дивана пред холната масичка.
Та сега търсим вариант за нещо фукнционално, което някак да се приплъзва, мести, сгъва, разгъва (за гости).
Харесала съм си тази от ИКЕА, защото при разпъване краката остават в края. Има я в два размера и с тегло 18-20 кг. няма да е трудно местенето. Не съм я виждала на живо или, ако съм я виждала, не съм я разглеждала подробно Simple Smile
https://www.ikea.bg/products/tables/dining-tables/extendable-tab … lna-masa/60340822
https://www.ikea.bg/products/tables/dining-tables/up-to-8-seats/ … lna-masa/70340765

На височина регулираща се маса съм имала и не я препоръчвам - реално стоеше фиксирана в едното положение, а и някак изглеждаше нестабилна в горното положение, но може да има и много сполучливи модели.

# 371
  • Мнения: 10 614
Точно днеска гледах в Платан едни такива функционални холо-трапезни маси. Бюджетът обаче не е за мен. Около 450 лв.
https://platan.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1% … D0%B0%D0%BD%D1%86

# 372
  • Мнения: 1 029
Mila, помещението вече е доста претрупано с мебели и цветове, лично аз не бих сложила нищо повече Simple Smile.
Да за момента така изглежда, но й снимката е такава.
Цветово в никакъз случай не е много

# 373
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз от тема в тема скачам, но да си направя питането Simple Smile
Чуденето ни е относно трапезната маса.
Първо, че заема доста място, второ, релано погледното много повече от времето си прекарваме на дивана пред холната масичка.
Та сега търсим вариант за нещо фукнционално, което някак да се приплъзва, мести, сгъва, разгъва (за гости).

Ако ще се ползва само за гости, а през останалото време ще стои сгъната, това е удобен вариант.
При родителите ми има пак пакет маса от този тип, с място за прибиране на 4 сгъваеми стола - удобно е много за пестене на място, но в разгънат вид такъв тип крак пречи на седящите откъм късата страна.

# 374
  • Мнения: 1 359
Здравейте, писах в темата с баните, но тук сте по-активни, затова и тук да питам. Харесали сме плочки за пода на банята имитация на дърво. Въпроса е, че имат лек релеф и се чудя по въпроса с почистването. Дали ще събират вода, мръсотия? Ще се радвам, който има подобни да сподели мнения.
Ние сме с такива и не съм срещала затруднения при чистенето. Водата я обирам всеки път с моп, не намирам разлика в поддръжката между гладки и релефни. Hands Thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт