Декемврийски мърморани бръщолевят си засмяни!

  • 18 081
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 951
Здравейте мамчета!
Честит РОЖДЕН ДЕН НА РАЙКА!!!И аз,като Янче,предпочитам да се присъединя към пожеланията на останалите,за да не бълвам баналности...Е,Люската все ще пусне кякое пожелание,така че тя ще се разпише вместо мен. Mr. Green
Да разкажа за щастливия неделен ден,просто като в приказките.Слизам аз направена,наконтена до колата да тръгвам на кафе.Много валеше,а аз нямах чадър/макар че до колата има точно три крачки със засилване/,тъкмо един комшия излезе с чадър,та го помолих да ме придружи до колата.Качвам се аз и не мога да вдяна,защо седалката на навигатора е паднала до долу и на задната седалка има следи от обувки и парчета стъкло Shocked И жабката отворена...и вместо касетофона ми стърчат някакви кабели...Е,обадих се в полицията,те ми викат,чакайте,малко ще се забавим,защото сме на оглед на труп...Е,веднага реших,че моето е бял кахър на фона на един труп,въпреки че тези очила ми бяха чисто нови и ги взех за сума ти пари,а най-важното,на заработени от мен лично пари.Не на мъжо,не на татко ами моите.Дойде първо една патрулна кола,направиха каквото трЕба,от висене под дъжда заприличах точно на мокра кокошка.Моята прическа още на 5-та минута без чадър ми каза "гуд бай" и се размаза по главата ми. Sick Патрулкта си замина,а кокошката остана да чака експертите,които,между другото,не се забавиха много,защото трупът бил някъде близо до нас."Успокоиха" ме,че има много отарашени коли,намазаха ми колата с черен прах за отпечатъци/които нямаше,явно е работила добре подготвена банда/,отидохме до  РПУ за по-подробен разпит и така.Не че ще намерят извършителя,още по-малко откраднатите вещи,по-скоро ми трябваше протокол за застрахователя ни.

НО ДО КРАЯ НА ЩАСТЛИВИЯ МИ ДЕН ИМАШЕ ОЩЕ МНОООГО ЧАСОВЕ!!! Twisted Evil

Мъжо се прибра от риба и отидохме на пицария.Там малко поспорихме и отидохме да взимаме Дани от баба му,но се оказа,че дребния още спи.Решихме да отскочим до Технополис да се популим малко,нали имам рожден ден скоро,та да си харесам нещо.Харесах си фотоапарат.Даже два.АМа единият беше много скъп,аз не го и разглеждах добре./сега ще се наложи/.Исках да го върна и..го изпуснах.А обективът му беше изкаран и естествено се изкриви.Е,изборът ми беше принудително,но направен.А ние изобщо нямахме намерение да купуваме същия ден и не носехме никакви пари в нас.Почнахме да ровим из джобовете,да теглим от картите,та събрахме 900 лв/майко мила/,аз останах с точно 4 лева в джоба. #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfireЕй,като имаш къдрави вафли вместо ръце,къде се буташ да бараш скъпи неща???Патка! #Cussing out Та днес от там трябва да го пратят в сервиз в София,дано на му няма нищо ooooh! и после ще ми го върнат.Надявам се да разбера защо е толкова скъп. Crazy
 Взехме малкия и се прибрахме вкъщи.Към 22ч установих,че имам 2 памперса, забравила съм да купя,защото всичките бях дала предния ден на мама свеки.Ейййй,това направо ме... #Cussing out Добре,че Фионче/ние сме в един вход/ ми услужи с 10 бр,че просто щях да се измъча през нощта.

Тази събота съм канена на гъзарска сватба,където ще кумуват сина на Гергови/нали се сещате за кои Гергови става въпрос/,а аз нямам никаква подходяща рокля.А  в онази снобария "просто облечена" няма да се чувствам никак добре. По-добре изобщо да не ходя.Бях си харесала една черна,готина рокля,ама сега с 4 лева ли да я купя,че мани йок,а тя струва към 180 лв.Та другия вариант да тръгна само по обувки,които съм взела,докато имах пари. Mr. GreenЕ,те са златни.Като цвят,не като цена. Wink
Е,сори за фермана,дано съм го написала интересно. Laughing
Важното е децата да са ни здравички.Целувки!

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 15:59 от Ванилийка

# 61
  • София
  • Мнения: 2 493
Ванилка, много се смях, въпреки че знам, че на теб изобщо не ти е смешно... ама като пишеш с такова чуство за хумор ще се смея и още как... Незнам коя история е по-кофти от тези, които си разказала, нос е надявам да нямаш повече подобни дни... както и всички други!

# 62
  • Мнения: 224
Привет!
Честит Рожден Ден Райка! Много щастие и любов!

Ванилийка, какъв е този тройно критичен ден??? Добре поне,че нещата са се подредили по низходящ ред, иначе представяш ли си, ако за капак вместо забравени памперси се окажеше, че са ти обрали колата newsm78 Миличка, радвам се поне, че си запазила бодър дух въпреки случилото се днес. А не се и съмнявам, че на сватбата на която ще ходиш /не ги знам тези, извинявай за невежеството/ ще си неотразима.

# 63
  • Мнения: 4 195
Райка - Честит празник и от мен, и аз като  Ванилийка - обичам да се сещам, не да изпадам в словоизлияния - днес ти е деня, бъди щастлива. И аз съм везни, скоро и аз имам рд  bouquet  bouquet
Леле Ванилийка.......и аз се чудя да се смея ли, какво ли.ама по скоро ми се доплака - ако бях аз..малеееее.аз 900 лв не съм виждала от сватбата насам, с кво ли щех да платя newsm78 newsm78
а за очилата - не се нерви, кажи кога имаш рд- щти подаря едни - няма да са скъпи но от сърце и душа. а последното ти изречение -- е то те прави пич - майната на всичко - децата да са здрави и ние покрай тях Hug

# 64
  • Мнения: 2 567
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Райка!!! Още много години да празнуваш и никога да не оставаш без човек, който да те уважава и цени. Да са ти живи и здрави децата!

Ванилка, Ванилка  Heart Eyes, много се забавлявах с твоята история  hahaha Знам, че на теб не ти е било до това, но пък сега вече изглежда смешно, нали? Радвам се, че разказваш всичко с хумор!  Hug Само да сме живи и здрави и ние и децата, права си.
Криси, Смайли как върви търсенето на работа? Янче, а ти нямаше ли да почваш от септември също?  newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 2 493
Работя си аз Simple Smile Ама от вкъщи и то само събота и неделя. Отговарям на въпроси на клиенти в един сайт.

Забравих да кажа, че Мая днес за 1ви път ще я оставям да спи в яслата. Баща ми трябва да я вземе към 5. Аз съм на даскало и няма да мога да си я взема аз Sad Дано да спи безпроблемно...

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 10:51 от Yanche

# 66
  • София
  • Мнения: 938
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАЙКА и от мен, макар и със закъснение. Много да те слушат и радват домашните, много да те уважават и ухажват чуждите и от късмет и здраве да не се отървеш! (наложи се да ви отсрамя с малко пожелания, че масово всички ви мързи  Laughing)

Ванилка, твоят ден звучи като епизод от латино-сериал  Laughing Съжалявам за неволите ти, ама си умрях от смях....

Аз пак съм на пангара и ми излиза въздуха от работа. До края на другата седмица ме пишете бегала .... Айде, целувки и дано да имам време поне да ви чета от време на време.

# 67
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Честит рожден ден на Райка и от мен!!!
Много, здраве и щастливи мигове на теб и семейството ти.  bouquet
Май доста везнички сме се събрали тук. Аз вече обикалям магазините да си заплювам подаръци.
Ванилийка големи премеждия си имала. Има за съжаление по някога и такива дни, дано при всички ни да са възможно най-малко. Често ми се е случвало и на мен да закъсаме без памперси, добре че свекито си ме знае каква съм и винаги има в нейната стая скатани по някои и друг чифт, та е спасявала положението. Иначе от известно време ги премахнахме окончателно и от нощното спане, Виктория не ми дава изобщо да и сложа памперс. Миналата седмица пътувахме до Кюстендил с нея двечките с автобуса и я навих да сложиме памперс за да не напишкаме рейсчето и да не ни се кара чичко шофоьр. Съгласи се без възражения, обаче по средата на пътя като му се припика на това дете и като ревна че не иска да пишка в памперса а на вън - говорих и, говорих и накрая спряхме автобуса да си свърши работата детето и да не реве повече.  #Crazy

# 68
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАЙКА!Еееее, хубаво е да ти честитят два дни - все едно имаш два дни празник! Това е и моето пожелание - всеки ден да бъде за теб един празник - с тези мили същества около теб!Гадинки гадни - никой не се е сетил за моята мъка! newsm45 Диля от вчера е на ясла! newsm45 Раздялата вчера мина перфектно - заигра се с децата и забрави за мама. На обяд обаче беше плакала поне от половин час - очичките й зачервени и подутички. Не иска да яде и реве като съдрана! А те три часа не й дали вода!!!! Детето изпи половин шише с вода като го взех! Да го тормозят изкуствено! Иначе с адаптацията сме супер - аз и за миг не съм се съмнявала... Тази сутрин обаче като се разделяхме така плака милата, че чак повърна от напъване Cry Стоях отвън докато не стихна, обаждах се после - беше добре. Научила се е вече да пие от чашка! И на обяд си хапваше съвсем спокойно. Отвън чувах само :Браво на Дилянчетооо! Умрях си от радост! Ама така ми е чумаво сега - тя ми е сърдита и не ми говори. Нали си представяте колко ми се работи... На всичкото отгоре утре ми пристига шефката и одитори - само те ми трябват! Ако не беше това посещение щях да си изкарам цяла седмица при шуши - майната му, нямаше да затворят завода без мен! Уф, извинявайте, но наистина ми е много тъжно... не мога да понеса да ми се сърди.... Cry Cry Cry
Прочетох ви всичките, но ще взема отношение по-нататък. Вие си знаето, че само доброто ви мисля! Praynig

# 69
  • у дома
  • Мнения: 708
Здравейте декемврийки!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН На РАЙКА! МНОГО ЩАСТЛИВИ ДНИ С НАЙ-ОБИчНИТЕ ТИ ХОРА!    bouquet

Ванилийкееееее#Crazy на мен като че ли не ми беше особено смешно  ooooh! Но чувството ти на хумор е завидно наистина в тази ситуация. Сега вече наистина те чака нещо хубаво, ама много хубаво зад ъгъла, просто е неизбежно съдбата да ти направи подобаващ подарък.

мкп, Марто чете ли български? Какво реши за изгората?

маймунка, да, на старата работа съм засега, до нова година няма да имам договор, после ще видим... Ежко Бежко ходи ли още на онази детска градина на Вардар?

Криска, мила, ако чуя нещо за работа ще ти свиркам, то не че имам познати работодатели, но човек никога не знае.

Хайде сега и нашите новини.
От петък Катето е с Т - около 38.5  #Crazy От 3 нощти не съм спала и съм зомбясала, детето гори, давахме и течен аналгин даже. И сега и ние като Марио поддържаме около 37.3 Т. Викахме и педи, още не сме давали антибиотик, но го купихме вече. Отначало ни изписа Клацид - аз само като видях листовката и отсякох че този антибиотик моето дете няма да го пие въпреки че бил хубав. Той е от групата на тези които увреждат слуха !! Имахме си малко разправии с домашните относно колко разбирам аз от антибиотици и кой знае повече, аз или лекарката, но се наложих в крайна сметка и педката изписа друг Зиннат 125 мгр. Все още се колебая обаче, дали да го почвам.  newsm78
Други симптоми нямаме, само леко зачервено гърлото беше онзи ден. Детето снощи беше ОК, цяла вечер вилня, яде добре и на обяд и на вечеря, но през нощта пак вдигна 38.6 Майка ми горката се поболя и тя, тя е голяма паника, даже повече от мен.
Аз все се ослушвам, но скоро и ние май ще затропаме към Чамурлийска.
Дани, как е Марио? Как мина при педката?

Люсинко, не тъжи душа, то Дилето си те обичка! Hug Нали трябва да е сред връстници, не може все при мама .. ще свикнете и двечките. Абе говоря си аз, ама още не ми е на главата. Стискам палци бързо да се адаптирате и двете към новото положение и всичко да влезе в синхрон.  Hug

Хайде до после .. ще намина пак когато ми остане временце..

# 70
  • Мнения: 5 790
Здравейте и от мен. Пиша накратко, че съм се затрупала в работа.
Виктория от събота е хремава. Носът й тече на вода. Вчера обаче й спря хремата рязко, днес също няма нищо. Педка не може да установи от какво е, аз смятам, че е нещо алергично. Имаше и обриви, които изчезнаха също вчера. Дали е възможно да е нещо от храна, се чудя...
Вчера ни мериха: 92 см, 14.200 кг. Педка каза, че ще я правим манекенка. Довечера ще пиша още, че трябва сега да поработя. Целувки на всички мами и дечица!

# 71
  • Мнения: 166
Е, не можах да се стърпя! Laughing Алекс1, каква манекенка, бе душа! Ще я правите волейболистка май! Страшни размери изкарахте, а на снимката е направо да я схрускаш! Обаче 14 кг са си баш доста за манекенче! Браво на момиченцето и на мама, която така хубавко се грижи за детето!
Аз все пропускам да кажа и нашите мерки - 11 кг разположени на 87 см. Ей на това му викам манекенски форми!  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning

Ванилке много добре се позабавлявах начужд гръб  Flutter Mr. Green незнам дали щях да плача или да се смея повече в такъв ден  Crazy ooooh! Mr. Green
Надявам че скоро съдвата да си върне с поне 2х по хубави преживявания  Wink Grinning  bouquet

Lyusil
що не можеш да се стърпиш не разбирам  Laughing Лещичката трябва да има конкуренция в бранша, иначе не става Wink

А сега кой е с по по най манекенските форми  Crazy Laughing Laughing Laughing

# 73
  • Мнения: 6 390


Ванилке, Честит рожден ден!!!
Нека животът ти бъде изпълнен с много щастие и любов!
Бъди здрава!!!


# 74
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!



Пожелавам ти, мечтите ти да се сбъдват,
а сбъдвайки се - нови да се раждат!
И усмивки, усмивки, усмивки... много от теб, и много за теб!
Продължавай все така да добавяш не години към живота,
а живот към годините!
Бъди жива и здрава!
Прегръщам те, Ванилийке!
[/color]

Общи условия

Активация на акаунт