Минават бързо есенните дни, през МАЙ се сбъдват нашите мечти!

  • 13 003
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 914
chela_84, имах предвид дали ти се гади или не? Hug
 Ако искаш кажи на кога ти е термина, на колко си години и коя бременност ти е тази , за да те включат на първа страничка Hug

# 61
  • Мнения: 3 089
тони бонбони - свиркай си и се кефи на положението си. мисля, че когато иде реч, че гаденето значи, че бебето се развива добре, то всъщност значи, че ако чувставаш дискомфорт например 10 дни и после извежднъж това изчезне, ама от раз, то може да е индикация, че нещо става с бебето (мале ама какво сложно изречение врътнах, а  Laughing). но ако още от началото се чувстваш ок, то значи просто си от щастливките. чувала съм, че по подобен начин се интерпретира и напрежението в гърдите. ако изведнъж изчезне преди 15-та г.с. (май), то може да е сигнал, че нещо не е наред. иначе от едно време натам вече гърдите не са така напрегнати и болезнени, но не помня кога се случваше.
звездичке - а аз си мислех, че съм зле с моите - 3 кила. малеее, -4.5 значи, че изобщо не се храниш. дано имаш запаси някакви, т.е. да не си била много кльощава, че зле ще е работата. аз съм -3 кила, но съм със завидна форма и височина. има откъде и още 10 да махна Simple Smile
chela 84, добре дошла в отбора.
девойки, знам, че е рано, но какво ще кажете към другия месец да се видим. да подминем заветните 12 седмици и тогава. някак ми е много трудно като не знам кой кой е. а и още нямаме снимки в албума и съвсем имагинерно става всичко. в нашата тема отчетна на ноемврийките вече се знаем всички. а ако не сме се виждали лично, то поне от снимките се знаем. и ства по-лично някак като се обръщаш към някой.

# 62
  • София
  • Мнения: 605
Аз съм 100% за Hug

# 63
  • Мнения: 6
Majceto, Eiphnh,
благодаря ви за съветите и подкрепата. Наистина смятам да го попритисна доктора в понеделник. Дано не е нищо сериозно наистина... Искрено се надявам. Нямам нужда от един проблем в повече Simple Smile
Звездичка,
не, не си натоварвам кръста. Поне така си мисля. Стоя си на едно столче пред компютъра и когато се схвана правя кръгчета в офиса Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Всъщност то и не ме боли постоянно - през един два дни... Аз и не се тревожех особено докато не ми казаха, че е възможно нещо да не ми е наред на бъбреците /според изследванията /... Но пък в понеделник смятам да разбера какво всъщност е.
Chela 84,
добре дошла при нас   bouquet

# 64
  • Мнения: 65
Привет и от мен!

Сега се връщам от лабораторията, изпиха ми кръвчицата - цели 7 епруветки  взеха #Crazy
Момичета,стискайте палци - изследванията да са ми добре, в понеделник ще са готови.
А утре сме при доки да видим как е бебо, дано да е порастнал и да е добре  Praynig

KSI, аз също нямам картон още, но лекарят каза, че е рано. След 12та седмица трябва да се рагистрирам в ЖК и там ще ми заведат такъв. Той каза, че трябва да мине опасният период и тогава. А цял 1 месец ми се вижда тоооолкова много  ooooh!

Tony Bonbony
, аз също като теб много се притеснявам  защо не повръщам. Питах лекарката за това и тя каза, че нормалното сътояние е да не се повръща, но тъй като много жени повръщат, се е приело сред хората, че това е нормално...

На мен само ми се гади, особенно като съм гладна или като усетя тежки миризми. Като на една потна лелка днес в клиниката    #2gunfire

majceto, супер идея   bouquet , аз по принцип съм "ЗА" среща, , но какво ще кажете да изчакаме още малко. Аз имам още 4 седмици до 12та и докато не мине това време не мога да се успокоя и отпусна, че ще ставам мама.  Blush
Даже още никой не знае от роднините и приятелите за бебо. От суеверие не сме казали, чакаме да мине опасния период и да сме сигурни, че всичко е наред.  Praynig

Хайде лек ден и до скоро!    Hug   


# 65
  • Мнения: 3 089
така де - аз имам още 3, а терминът ми е едва за 10-ти май. май ного рано подхвърих идеята. като се има предвид, че ще изчакаме чак до кр. на ноември, за да преминем всички заветните 12. ама като нямам поръчки и като си стоя у дома и не излизам, освен да пиша из форума друго не ми остава. между другото, вече цял месец аъм под домашен арест. и като си представя, че може и до края да съм така - ужасТ. явно аз ще съм пиявицата на този отчетен форум  hahaha

# 66
Здравейте! Как сте днес? Simple Smile

Megita, как си? Надявам се, че наистина лекарката ти се е объркала първия път!  Hug Дано ти се е случило малко, лично чудо!  Praynig

Tony Bonbony - в един момент и аз се притеснявах. Дори си мислех, че лекарката ми се е объркала при първия преглед (бях в 3тата седмица и едва едва се виждаше нещо). Чувствам се съвсем добре, като изключиш малко затруднения в тоалетната. Ходихме на разходка с лодка и гребах, на тийм-билдинг с колегите... А си има сърчице вече, видяхме го, там е!

Ще потърпим, ако се налага, само да са добре бебетата!

  bouquet за всички!

# 67
  • Мнения: 120
Здравейте мамчета  Hug

Напълно подкрепям идеята за сбирка, само нека всички се поуспокоим и прескочим заветните  12 седмици Praynig
А след това на повечето ще са отминали неприятните моменти с гадене и повръщане.  Grinning
Все пак казват, че са типични аз първият триместър. Дано да е вярно и по-нататък да няма такива екстри  Wink

Момичета стискам палци на всички за бебетата!   bouquet  Дано групата ни само расте и да бременеем леко.
Прожелавам ви успешен край на седмицата.

# 68
Чудесна е идеята за вижданка след 12-та седмица!

Пък ако majcheto не може да излиза, ще й отидем всички на гости! Wink

majche, не се сърди, моля те, на шегата! - надявам се скоро да приключиш с домашния арест и да нямаш повече никакви проблеми!   bouquet

# 69
  • Мнения: 3 089
заповядайте! тъкмо ще ви тръсна да дондуркате бебе петра да видите какво е и да се зачудите защо ви се е приискало изобщо да имате дете  Wink а на финала, всяка ще си измие чашката и чинийката, че и за нашите съдове от предния ден ще се погрижите  Mr. Green
 Hug

# 70
  • Мнения: 16
 Joy
Хей, момичета, това че и други не повръщат звучи успокоително!!! Хвала на бога:)
Приветствам идеята за среща. Наистина ще бъде по-добре да се запознаем на живо, че с тези псевдоними и без снимки, въобще не е ясно кой-кой е:)
Да знаете къде изчезна нашето Yanche?!? Че нещо много още май-чета се нароихме, а няма кой да ни ъпдейтва списъчето. Май ще минем цифрата 50, а???

По-здрави Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 1 877
Добро утро! Мале, много ранобудни май-ки си имаме Simple Smile

Аз също гласувам с две ръце ЗА срещичка. Дори мисля, че някой трябва да повлече краk и да сложи някоя снимка в албума! Айде аз слагам, чакам и вие!

# 72
  • Мнения: 78
                             Здравейте Май-чета,

          Не съм писала отдавна, но ви чета и ви опознавам. Аз май също минавам към отбора на  Sick, но за сега е търпимо. При мен проявите са по-скоро вечер, а не сутрин.
          Понеже беше подхваната темата за гърдите, да ви питам, вие как ги чувствате? - Имате ли същото напрежение като от началото или са поуспокени? При мен е със сигурност втория вариант.
          Иначе, вчера бях на лекар и си видях сърчицето - прегледаха ме с коремен, а не както първият път с вагинален ехограф и се видя съвсем ясно.

                На повръщащите - кураж и търпение!!!Скоро ще отмине този период.....

                На лежащите - сега ви се е паднало Grinning...Оставете се да ви глезят!!!!

                Добре дошли на новите мами!!!  bouquet


                                Хубав wekend!!!!
         

# 73
  • София
  • Мнения: 2 493
Тука съм Simple Smile Спокойно Simple Smile Сега ще отразя всички промени. Просто ходя и на училище и малката беше болна и нямах много време да се занимавам.

# 74
  • София
  • Мнения: 605
Здравейте момичета, отминава ли ви гаденето?На мен(да чукна на дъво) взе да ми поотминава.И апетит имам, особено до обед. НО вечер почти не ям нищо-само кисело мляко или плод. Аз си повлякох крака след  Eiphnh и качих в албума няколко снимки Flutter
А на новите бъдещи майки-добре дошли bowuu Май наистина броят ни надхвърла вече 50, което много ме радва Flutter

Общи условия

Активация на акаунт