Мами в Италия - Част 24

  • 17 433
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 388
Кала и аз още не съм ходила да подавам документи за гражданство,но и наистина не знам дали ще има смислъл веднъж влезли в Европата.Аз мисля че въпреки всичко ще има,ама...

Влади, ти си отдавна тук,  с премессо ли си или с карта ди соджорно през всичките тези години?

# 286
  • Мнения: 1 100

Обаче страшно са ми интересни жените,които разждат без никакви болки newsm78.Имам две приятелки,които изобщо не ги е боляло.Направо им се възхищавам.
Феямче,де да ви знам,ми явно на вас дупета ви здрави,пък моето едно такова инфантилноооо,с крехка психика Laughing.

 Joy hahaha Joy Влади, ти си мой 4овек: и аз имам такива дружки, мисля, 4е е въпрос и на интимната ни "конституция": еласти4ност и т.н Аз ли4но нямам "здраво дупе", дето викаШ  Crazy

Епизиотомията е два вида : от вагината в посока към ануса или в посока към дясното бедро. Първият вид е по повърхностна и не засяга мускулите, възстановяваШ се бързо и не я 4увстваШ : може да се прави и без упойка Embarassed
Вторият вид е по дълбок разрезът, по дълъг и засяга мускулите и е МнООООго гадно след раждането. Дет вика Феиам4ето 2 месеца братко да мине трябват Crazy Аз понеже съм Деси Късмета съм се сдобила с тази разновидност Twisted Evil

# 287
  • Мнения: 2 427
Феямче а аз да те питам,ами аз нямам разкъсвания с първото раждане,а с второто дали мога пак да се окажа без или зависи newsm78?
Естествено,питам ако бебето е с нормални кг,не някое 4-5 килограмово.
Деси,и аз мисля че от раждане до раждане има голяма разлика,може и без епидурална пак да си чувствала нещата по същият начин,или греша?
Дано второто го изпъцам за отрицателно време ,че не ми се мисли да се проточват нещата.
Аз пък гък не казах докато траеха лпнтракциите.А самото излизане на бебето не беше никак болезнено,напротив,стори ми се направо приятно след нечовешките болки Laughing

# 288
  • Мнения: 2 379
Аааа, всъщност "епизиотомия" е медицинското название на "шев и кройка", така ли?
Аз малко като с мрежестите пликчета, бавно вдявам Embarassed

# 289
  • Мнения: 1 100
Аааа, всъщност "епизиотомия" е медицинското название на "шев и кройка", така ли?
Аз малко като с мрежестите пликчета, бавно вдявам Embarassed

Не мила: туй си е разрез, хирурги4ески направен по време на раждането, за да спомогне излизането на беб. Шев и кройка после.

# 290
  • Мнения: 2 427
С пермесо съм,това за картата наскоро го научих от Джорджа и Валката и страшно с вбесих на онези фаче диBEEP в бюрото за чужденци!!!Ма как е възможно да си траят и да не кажат нищо по въпроса.В крайна сметка сме женени тук,нали!
Феям,аман-заман,каквай лека, вечно ще те благославям че направо с този лед...хайде да не продължавам(Нали знаете кокошите тръни като ги замразят,как падат...) Laughing.
Деси,нeeeeeeeeeeeeeeeeeе,не ми казвай такива работи,ама защо Cry?Имаше ли действително нужда или?

# 291
  • Мнения: 1 100
За пермесите: дават ги дълги като са за мотиви фамилиари, т.е брак.

Кал4е темп. ми спадна, ама съм на антибиотик....

Влади незнам имаШе ли нужда: родих за 20 мин., нямаШе никаква софференца фетале, та едва ли е било наложително.. Twisted Evil Правят я ня вси4ки, настоявайки, 4е по лесно зараства хирурги4ески разрез, отколото ако се разкъсаШ сама (пълни глупости) #Cussing out

А и има белег естествено, ма е малък и само в особени слу4аи може да се види Embarassed Crazy Heart Eyes.....

# 292
  • Мнения: 2 379
А и има белег естествено, ма е малък и само в особени слу4аи може да се види Embarassed Crazy Heart Eyes.....

Т.е. ако се действа по същество и не се кокори много, много, може и да не го види? Laughing

# 293
  • Мнения: 3 388
А и има белег естествено, ма е малък и само в особени слу4аи може да се види Embarassed Crazy Heart Eyes.....

Т.е. ако се действа по същество и не се кокори много, много, може и да не го види? Laughing

 newsm03

# 294
  • Мнения: 2 804
Аз и двата пъти бях с натурално раждане .
Опищях и двете болници , но това са подробности .
Първият път нямах чувствителност за контракциите мъчих се от 7 до 13:42 и се бях разкъсала много .
Но това от факта , че напъвах преди да е дошъл момента за напъване .
Както и да е де като се прибрах близо 2 месеца се хранех права до масата .
Бяха ми се запушили и каналите на лявата гърда , бе мина и това .
Когато излизахме с колата псувах като хамалин на всяко друсване в продължение на месец и нещо .
С втората от към 10 до 13:35 съм се мъчила , но определено ми се видя по-лесно .
И втория път ме кърпиха бая и да не кажа голяма дума ма имах чувството , че никаква упойка не ми бяха сложили .
Но всичко отмина и сега не съжалявам за нищо напротив щастлива съм .
А шевовете ми си се виждат и дори като се мия ме дразнят , но предполагам след време ще изчезне това чувство .

# 295
  • Мнения: 3 425
Я,каква тема сте захванали  Crazy

В резюме на всичко казано дотук...тя темата раждане според мен е неизчерпаема.... Praynig всичко да мине бързо и без много аварии Praynig

И аз бях от тия дет Ше раждат естествено,пък и без упойка...никво секцио  Naughty   

Е,накрая след 26 часа зор(от които само последните 2 влизах от контракция в контракция) като казаха секцио само се молех да излезем 2ма от операционната и всичко да минава бързо,пък после ще го забравям някакси  Peace
Ако знаех,че така ще мине въобще нямаше да се дърпам толкова и да се правя на герой  hahaha

Ох,разчувствах се...а и слушам точно Тенго ла камича нера и си  Cry

Влади,друг път за Малта,а и малкия дзвес вилнее и сега ще го храня и приспивам!

Лека  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 2 427
Сега се връщам от консултация,бебето е напреко разположено и май няма никакво намерение да се завърти с главата надолу Confused...май ще ме режат,язък за измазания РИЛАСТИЛ #Cussing out.
След всичките епизиотомии и хемороиди за които си говорихме май вече не ми пука от секциото Confused...
Каквото и да е ,все ще се страда.Тази вечер пица,никакво готвене Party.
За заглеждането.......божеее....що пари съм изхарчила за бельо,което остава незабелязано,та някакъв белег на пеперудката, би събудил интерес Twisted Evil?!?Няма такова нещо ние сме хора,които действат по същество Crossing Arms!
Феям,моля те,къде остана ти и лекът ти,жено!Ако трябва и 5 евро ще ти пратя субито Laughing,само изплюй камъчето Praynig.

# 297
  • Мнения: 2 804
Влади , не се притеснявай всичко ще мине по вода ! Hug
Пък може и да успее да се обърне има още време .

# 298
  • Мнения: 2 379
Тук във форума съм чела за бебета, които се обръщат един ден преди раждането или даже в същия ден!
А ти си тръгнала да се притесняваш месец и половина преди това. Няма нужда Wink

# 299
  • Мнения: 3 425
Ей ме на пак!!!

Влади,споко...има време,а и има бебета обърнали се буквално 2 часа преди да почнат контракциите!А и понякога се налага секциото и не се дърпай толкоз,че да не ти разкажа за моята съседка по легло как се разпра цялата точно от недобре разположено бебе...така че стискаме палци  Peace
А за гражданството съм съгласна....италианеца си е италианец и българина си е българин ако ще,къде ще да ни приемат!

Ленито,къде се изгубиииии???

Мкдирочето и тя?

Аз т'ва със записките пак съм го изпуснала  Blush така че се чувствам извинена  Whistling


Лека нощ  Peace




Общи условия

Активация на акаунт