Модни консултации - 53

  • 43 079
  • 775
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 4 358
Те дупетата не се виждат в мамешките дънки. Но могат да разширят бедрата, факт.

# 601
  • Мнения: 772
Виждат се ,виждат се...по-скоро се очертават!

# 602
  • Някъде там
  • Мнения: 4 893
Гледам по магазините са напускали такива гуменки, най вероятно са актуални . В едно магазинче попаднах на такива без гумена част и изглеждаха сладурски.
Аз си харесах тези обаче и тези и ги мисля

# 603
  • Мнения: 1 934
Аз съм за conversite винаги фен съм им.Обаче тея новите и аз ги виждам доста често,но не ме.кефят 🤣малко са ми груби с тази подметка.Сините conversi от кэде са?😍

Последна редакция: вт, 06 апр 2021, 08:59 от bubanka

# 604
  • Мнения: 5 832
Имате ли наблюдения върху слънчевите очила на Ana Hickmann? Как са като качество? Харесала съм си едно моделче, а да си призная дори не бях чувала за марката, пък цената не е от ниските.

# 605
  • София
  • Мнения: 1 756
Да, напускали са ги по магазините (кецовете от снимката на искрица) защото са модел на Alexander Mcqueen и са супер актуални сега.
Това са двата му модела на които в момента навсякъде има реплики



На мен вторият модел много ми харесва, той не е мн нов, тази година на mcqueen модела е такъв но с въздушна камера а не бяла подметка.
Мнооого ги исках но не ми се дават 850 лв. А и нямаше цвета от снимката (с розово отзад)
Ходих все пак вчера да ги премеря в магазина на Съборна и не са много удобни.
Кожата е леко твърда


Затова си взех подобен модел пак естествена кожа (не марков) от един магазин на графа понеже ми харесаха повече как стоят и бяха по-удобни, и доста по-поносима цена.

Само дето са една идея по-спортни, а на модела на macqueen ми хареса че може да се носи с всичко - от пролетен костюм, през дънки, пола и рокля

# 606
  • Мнения: 1 934
За мен на Лагерфелд са по добри 😊🥰😍

Последна редакция: вт, 06 апр 2021, 09:45 от bubanka

# 607
  • Мнения: 420
На мен са ми много любими такъв тип обувки. Честито! Модела е много интересен, харесва ми че е по-спортна версия.  
Иначе Макуин са ми любими от много години, вече имам един чифт и наскоро взех втори. В началото наистина се усещат твърдо, но после кожата омеква и стават много удобни.Ходила съм с часове с тях и не съм имала проблем.
За магазина на Съборна, за който говориш предполагам е Allure. Мисля, че е полезно инфо, че те имат аутлет на Патриарха. Първоначално пускат 30%, а след това и 50%. Новия си чифт взех от там преди около 2 месеца на половин цена. Ако се се следят и онлайн reseller сайтовете можеш да нацелиш от 20% да 50%.



ПС: За мен Лагерфелд просто са копирали модела 1:1 и са си лепнали логото. Не ми харесва.

# 608
  • София
  • Мнения: 1 756
Хм, къде точно е аутлета?

# 609
  • Мнения: 420
Хм, къде точно е аутлета?

Аутлета се намира на бул. Патриарх Евтимий 45.
Мисля че вече качват предложенията си на самия сайт на allure.
Имат инстаграм страница : blackout.bg

За да не е спам имам и един въпрос напоследък търся дълга пола, която да съчетавам с различни обувки и някакви интересни топове. Срещали ли сте някъде такива.



# 610
  • Мнения: 2 259
В аутлета на Манго имаше като втората. Появява се и изчезва отвреме на време Simple Smile

# 611
  • Мнения: 1 849
В Reserved също имаше такива и то на разпродажба.

# 612
  • Пловдив
  • Мнения: 13 593
Май тук наскоро коментирахме прането на обувки.
Изскочи ми във фейса тази страница, за София ще е най-удобно като гледам
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3587391711389906& … =1537052466423851

# 613
  • Мнения: 2 753
Как намирате подобни съчетания, постоянно виждам влогърки в Инстаграм с такива облекла:
Не мога да приема за нормално толкова спортен стил с елегантна връхна дреха отгоре.

Последна редакция: вт, 06 апр 2021, 14:09 от Mateah

# 614
  • Мнения: 4 498
Аз го намирам за клошарски, ама съм консерва в това отношение (нищо, че младичка такавa). Някои от дамите в темата над 40 са доста смели в стила си, и чудесно съчетават несъчетаеми на пръв поглед дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт