Керем Бюрсин в ,,Почукай на вратата ми" /тема 78/ По-добри заедно! 18+💥

  • 19 617
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 514
Скок и аз при вас 🥰
Марги, прекрасна къщичка си ни спретнала 🤗


Някаква луда комбинация между Ферит, Мело и Айфер май ще бъда, а може и щипка от Енгин и предишната Джерен да взема 🙃🙂🙃. Обожавам обувки, всякакви👟🥾👢🥿👠👡 Wear High Heel Wear Sandal
Slawena, страхотни обувки имаш 😊
А, придърпването на стола, този глас, този поглед, ааа ще трябва да пращам ММ на уроци при Серкан Болат.😂🤭🤣
Момичета, чудесни сте !🥰

# 31
  • Мнения: 809
Благодаря за новата тема!

Дано да я напълним само с хубави емоции утре вечер!

Съмнява ме Керем да има нещо общо с този Акиф. Не си го представям да му се обади и да мукаже с подходящ тон ‘Няма да закачаш жена ми!’. По-скоро Ханде може да е повдигнала някакво обвинение. Това си е тормоз!

# 32
  • Мнения: 4 754
Записвам се с удоволствие в новата тема, дано утре да ни изненадат положително!
Благодаря, Марги, чудесна е темата Flowers Hibiscus Опитвам се да не заглеждам косата на Керем на снимката от шапката , но не ми се получава много успешно Joy
Идвам с предложение за книга , която ме кара да се усмихвам вече 3 дни. Четох я 3 дни , защото не исках да свършва , иначе можех и за един Stuck Out Tongue Winking EyeJoy
-Преди живеех  затворен между стените си. Ти ги разруши и го построи отново с прозорци, за да прониква слънчевата светлина.
- Харесва ли ти това , което виждаш от прозорците?
- Много. Правилата, които винаги съм си поставял сам, ме караха да се чувствам в безопасност, а ти беше изключение. Сега обаче изключението е всичко , което искам.

Скрит текст:
Наистина много добра книга, отдавна не съм чела нещо, което да ме накра да се разровя в гугъл. Главните ни герои са крадци , които са наети да открият един дневник , търсенето му прилича малко на "Шифърът на Леонардо" Joy една следа води към друга, плетеница от реални истроии/факти и художествени измислици. Фактът, че не знам кои неща са истина и кои измислени ме караше да ровя в Гугъл и да се образовам малко Hug Книгата ще ви отведе на прекрасна разходка през Венеция и Виена Heart Любовната история е много хубаво поднесена и разбира се завършва приказно щастливо Stuck Out Tongue Winking Eye Може да я откриете в Лидл за 8,89лв.

# 33
  • София
  • Мнения: 13 643
Чопли ме един въпрос!  Защо до този момент нито един разследващ журналист не потърси този господин Мурат Акдоган и да му зададе въпроса:  Има ли някакви отношения с госпожица Ханде Ерчел или няма.
Всички питат Ханде, пресрещат я, тормозят я, а него никой не иска да попита. Защо? Той не е ли в схемата?
Това ме кара да си мисля, че това всичкото е някаква постановка. Дали не е насочено косвено и към Керем. Недолюбван е в Турция. Опитаха се да го унижат при награждаването. След което Ханде го защити много категорично. И няма и седмица, като под команда се започна една канонада от всички възможни страни. Сега под прицел е най-близкият му "приятел", така да я наречем. Но въпросите са само към нея. Въпросният "любовник" Мурат А. никой не търси и не закача!

Цитат
paterina
Съмнява ме Керем да има нещо общо с този Акиф. Не си го представям да му се обади и да мукаже с подходящ тон ‘Няма да закачаш жена ми!’. По-скоро Ханде може да е повдигнала някакво обвинение. Това си е тормоз!

# 34
  • Мнения: 11 987
Благодаря за новата тема!
Гости, аз знам рецептата - шоколада, шоколад и колкото по тъмен толкова по добре,млечния само за контраст.
Ниника, 😉
Не съм гледала въпросния репортаж,  но все си мисля, че е било лично творчество на този журналист, на базата видях и нищо не каза, но затова пък каква телепатия имахме с кораба майка!.
Тази снимка на Керем с пеперудата ми е любима. Чар и излъчване, нежност и красота.
И все искам да попитам въпросния г-н Мурад дали знае, че има връзка с Ханде Ерчел.
Микиполи, заинтригува ме с тази книга, ще я потърся в нашия лидъл и без това ще ходя на пазар утре, а и нямам нищо ново за четене.

Последна редакция: пт, 19 мар 2021, 21:29 от Slawena

# 35
  • София
  • Мнения: 13 643
Славенче, ето как риторично отговарят феновете на ХанКер на твоя въпрос   

# 36
  • София
  • Мнения: 534
Темата ще се изпише за 0 време и то с хубави  коментари,няма как всеки следващ епизод ни приближава до изобличаването на подли,лъжливи,и манипулативни  хора/Селин и Дениз/  наричащи себе си загрижени приятели на ГГ.
Една жена сутринта рано е видяла,че Ханде когато се е качвала в колата е намигнала на шофюра от преминаваща кола.Това със сигурнист е поздрав към новия и любим,но колата се е движела бързо и не могла да идентифицира кой е любимия.Ханде не е отрекла на въпроса заддаден в нейната посока,но след заминаването и с колата.  А забравих да уточня че е имало мъгла,а жената е видяла всичко от 50 метра.Чакам  предложение за най добър и точно отразяващ журналист.,може и с награда.
То бива изопачаване бива,ама чак толкова,при този изстискващ графиг на работа ,да ги оставят поне малко да почиват ,а не да мислят за публикуваното за тях.

Последна редакция: пт, 19 мар 2021, 22:00 от Leddel

# 37
  • Мнения: 11 987
Ханде колко често намига на преминаващи коли, те така правят дамите с древна профедия позиционирани нейде си 🤣🤣🤣🤣
Оф...голям купон е с любимите мъже на Ханде

# 38
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мики, винаги идваш с цитати по темата. Ето пак точно тази част, която си избрала са сякаш думи изречени от Серкан Болат.
Книгата изглежда е интересна.
Шапката я смених, сърце не ми даде да подмина тази настоящата. Краднах си я от поста на Миси.

Нинче, всички трябва да пращаме половинките си на обучение при него Stuck Out Tongue Closed Eyes
Тази сцена, която е споделила Златна'72 с придърпването на стола, другата е с глината, а третата - закопчаването на жълтата рокля са с еротичен подтекст и са по-въздействащи от всякакви награбвания, но наистина са добре поднесени.

# 39
  • Мнения: 231
Благодаря за новата тема!

# 40
  • Мнения: 934
Марги златна си с тази къщичка, а какви снимки сте сложили красота за окото и
                                      душата. Дано да я изпишем само с много щастливи моменти и много любов.HeartFlowers Hibiscus
                                      Нинче, взехте ми думите от устата наистина половинките ни трябва да минат курс
                                      при Керем, явно и други половинки освен моята имат нужда от курс квалификация.
                                      Знаех си, че от това интервю нищо няма да излезе, то и така си стана. Много е ниска
                                      топката, за да се интересуваме от този Измисленяк, жалко за такива хора.Те са нещаст-
                                      ници, а не го знаят, горките.
                                      Утре е нашия ден за кино и аз ще участвам, но не разбирам защо всяка събота гледам
                                      онлайн, а в списъка ме няма, не че е толкова важно, но ми е интересно.
                                      Желая ви една хубава вечер с много щастливи моменти.Flowers Hibiscus

# 41
  • Мнения: 5 563
В кой списък, Танита? Не можах да те разбера, да не си се почувствала засегната от нещо...

# 42
  • Мнения: 3 451
Добре де, аз да попитам какво точно е писала (казала) Бирсен по темата с Ханде и новия Мурат. Защото този Акиф е ... прави гаднярски внушения - то Керем, то Мурат №2. Но Бирсен въобще е информирана, а не съм чувала да навлиза нагло в личното пространство на актьорите. Обикновено казва и то верни неща от работния цикъл на проектите. Между другото, на мен Керем от известно време ми изглежда различен, но по-скоро уморен и го отдавах на снимането на два сериала едновременно.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 246
Привет, момичета! Flowers Hibiscus

Включвам се специално, за да благодаря на Марги за новата тема! В същото време си позволявам да споделя изненадата си, да видя в шапката на темата 6 различни снимки на Керем Бурсин! Наясно съм с претенциите на създателите на темата, че това е темата на Керем Бурсин и неговите проекти, че настоящия му проект е нещо временно в неговата кариера, че утре друга партньорка ще заема мястото на Ханде Ерчел, че няма основателна причина името на Ханде Ерчел да фигурира в името на темата и имайки предвид тези аргументи на Диди, никога преди не съм споделяла своите размисли по тази тема, приемайки тези аргументи за основателни! В същото време след като снимки на двамата актьори с техните роли на Серкан Болат и Еда Йълдъз се появиха като шапки на темите (от 47 тема до 77 тема с едно изключение в 54 тема) бях удовлетворена, че се отдава дължимото (друга е темата по въпроса, дали е достатъчно) на партньорката на Керем Бурсин в настоящия му проект! И за да не бъда твърде многословна, искам само да попитам за заглавието на темата Керем Бюрсин в ,,Почукай на вратата ми" /тема 78/ По-добри заедно! - заедно с кого? Оставам с усещането за едно съзнателно или несъзнателно пренебрегване, неглижиране и подценяване на актрисата Ханде Ерчел в ролята й на Еда Йълдъз! Може и да е просто пратньорката на Керем Бурсин в този проект, преди и след който той е имал и ще има други партньорки, но не е ли в момента това неговия най-значим, най-успешен и най-благоприятен за кариерата му проект, носещ му най-много международна известност и слава? Не е ли този успех благодарение на партньорството му именно с Ханде Ерчел и невероятната им игра и страхотната химия между тях? Ако на създателите и поддържащите темата е прекалено трудно да превъзмогнат желанието си темата да е единствено и само за Керем Бурсин, би било задоволително за феновете на Ханде Ерчел ако поне и в бъдеще (до края на сериала) в шапката на темата присъства снимка на двамата главни герои от сериала "Почукай на вратата ми"! В противен случай въпросът "По-добри заедно!" няма как да получи адекватен отговор! Flowers Four Leaf Clover

Хубава вечер! Nature First Quarter Moon With Face

# 44
  • Мнения: 773
Танина сигурно се включваш по-късно, затова не излиза! Аз просто го копирам. Въпреки че не знам дали е правилно. Има момичета, които не пишат, но гледат. Не знам дали им е приято да виждат името си. От друга страна има опция да се "скрият"! Ако не е приято, мога да не го пускам, но на мен ми е забавно! 🤗
Nrgmama на мен не ми пречи че, Ханде не е шапката на темата, въпреки че предишната шапка ми хареса повече! 😍
Все пак ние изпълваме темата с нейни снимки! На мен по не ми харесват снимките на посинения Керем, но просто не ги гледам! 🙈🙈🙈. Все пак в темата сме много, не може да се угоди на всички! 🤗🤗🤗

Последна редакция: пт, 19 мар 2021, 22:57 от lady laura

Общи условия

Активация на акаунт