Професионални серии за коса 146

  • 52 082
  • 809
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 160
Благодаря за темата!

1. Любим финиш за момента ми е само Kerastase Blonde
2. Постоянно смесвам различни финиши. Много рядко - веднъж месечно,ползвам цялата серия на Kerastase Blonde - само след  боя. Имам крема за краища на Маракеш, олиото на Макадамия, HMilk на Oway, термо - Керастас денсифик и за блондинки. Правя различни комбинации.
 Обмислям да си взема и капките на Oway.

# 46
  • Мнения: 438
Миналият ден поисках тестер от на Редкен серията за дълга коса в Рибата, но ми казаха, че Лореал не им давал тестери изобщо. Ще се радвам и аз на мнение за тези продукти.
Знам, че и друг път съм чела мнения, но сериозно започвам да се съмнявам в оригиналността на Нотино. Нещо ценово много ме озадачават. Не може при тях приуоша на Керастаз да е 50лв, а в Рибата и на други места да е по 75 лв. Знам, че е с отстъпка, ама те винаги са с някакви странни променящи се отстъпки. Може и да не съм права, но просто ми се набиват такива разлики всеки път.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 744
Миналият ден поисках тестер от на Редкен серията за дълга коса в Рибата, но ми казаха, че Лореал не им давал тестери изобщо. Ще се радвам и аз на мнение за тези продукти.
Знам, че и друг път съм чела мнения, но сериозно започвам да се съмнявам в оригиналността на Нотино. Нещо ценово много ме озадачават. Не може при тях приуоша на Керастаз да е 50лв, а в Рибата и на други места да е по 75 лв. Знам, че е с отстъпка, ама те винаги са с някакви странни променящи се отстъпки. Може и да не съм права, но просто ми се набиват такива разлики всеки път.

Това че някъде цените са по-ниски не означава че е измама.
Многократно сме обсъждали за причината - нотино е международен магазин с много по-голям брой потребители, което съответно му дава възможност да купува на едро с по-големи отстъпки.
Освен това, вслучай че не си проверявла, по чуждестранни сайтове често цените са идентични на тези с нотино, просто в България сме свикнали да ни гаврят и да си мълчим както е с парфюмите.
Живея част от годината в Испания, там за 40-50€ съм си купувала парфюми които в българия в beuaty zone, douglas i sephora са по 200 лв. И говоря за физически магазин в мол, който плаща наем (откъдето съм купувала).
Така че ако се чувстваш притеснена си купувай от рибата и им помагай с наема 😊

Последна редакция: пн, 22 мар 2021, 14:12 от Мélisande

# 48
  • Мнения: 438
Ааа да, да. Не споря. Просто се зачудих, нали тези Керастази имат реплики, поне така съм чувала. А и да си призная честно, ми повлия едно мнение в друга тема, че един крем на Шисейдо не се произвежда вече, а поръчан от Нотино пише, че е произведен след като е бил спрян официално, или поне така разбрах. Иначе дадох Рибата просто за сравнение, иначе купувам от тях само неща, които ги няма на друго място и имам да си доизползвам едни подаръчни ваучери, определено не са ми на сърце 😁. Та за скъпите (не само козметики) неща в България съм съгласна, дори дрехи си купувам рядко от тук.

# 49
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 188
Здравейте!
1.
Тези ползвам винаги.
2.От година не смесвам продукти,ползвам цяла серия.

# 50
  • Мнения: 359
Ааа да, да. Не споря. Просто се зачудих, нали тези Керастази имат реплики, поне така съм чувала. А и да си призная честно, ми повлия едно мнение в друга тема, че един крем на Шисейдо не се произвежда вече, а поръчан от Нотино пише, че е произведен след като е бил спрян официално, или поне така разбрах. Иначе дадох Рибата просто за сравнение, иначе купувам от тях само неща, които ги няма на друго място и имам да си доизползвам едни подаръчни ваучери, определено не са ми на сърце 😁. Та за скъпите (не само козметики) неща в България съм съгласна, дори дрехи си купувам рядко от тук.
Току що поръчах от Нотиното Нектар термика за няма и 40 лв с промо код. Гледам, че в ЗР е 64 лева. Разликата е наистина голяма... Досега не съм поръчавала козметика за коса от този сайт, дано си е ок продуктът. И при парфюмите им има доста голяма разлика с тези например от Дългас, направо нищо общо.

# 51
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
А и да си призная честно, ми повлия едно мнение в друга тема, че един крем на Шисейдо не се произвежда вече, а поръчан от Нотино пише, че е произведен след като е бил спрян официално, или поне така разбрах.
Тццц.... произведен е когато е бил произвеждан, след това производството е спряло, но из търговската мрежа все още циркулират огромни количества.

# 52
  • Мнения: 3 413
Ааа да, да. Не споря. Просто се зачудих, нали тези Керастази имат реплики, поне така съм чувала. А и да си призная честно, ми повлия едно мнение в друга тема, че един крем на Шисейдо не се произвежда вече, а поръчан от Нотино пише, че е произведен след като е бил спрян официално, или поне така разбрах. Иначе дадох Рибата просто за сравнение, иначе купувам от тях само неща, които ги няма на друго място и имам да си доизползвам едни подаръчни ваучери, определено не са ми на сърце 😁. Та за скъпите (не само козметики) неща в България съм съгласна, дори дрехи си купувам рядко от тук.
Току що поръчах от Нотиното Нектар термика за няма и 40 лв с промо код. Гледам, че в ЗР е 64 лева. Разликата е наистина голяма... Досега не съм поръчавала козметика за коса от този сайт, дано си е ок продуктът. И при парфюмите им има доста голяма разлика с тези например от Дългас, направо нищо общо.
Кой е промокода?

# 53
  • Мнения: 359
Ааа да, да. Не споря. Просто се зачудих, нали тези Керастази имат реплики, поне така съм чувала. А и да си призная честно, ми повлия едно мнение в друга тема, че един крем на Шисейдо не се произвежда вече, а поръчан от Нотино пише, че е произведен след като е бил спрян официално, или поне така разбрах. Иначе дадох Рибата просто за сравнение, иначе купувам от тях само неща, които ги няма на друго място и имам да си доизползвам едни подаръчни ваучери, определено не са ми на сърце 😁. Та за скъпите (не само козметики) неща в България съм съгласна, дори дрехи си купувам рядко от тук.
Току що поръчах от Нотиното Нектар термика за няма и 40 лв с промо код. Гледам, че в ЗР е 64 лева. Разликата е наистина голяма... Досега не съм поръчавала козметика за коса от този сайт, дано си е ок продуктът. И при парфюмите им има доста голяма разлика с тези например от Дългас, направо нищо общо.
Кой е промокода?
ker10

# 54
  • София
  • Мнения: 1 744
На тези цени се чудя дали да поръчам термик extensioniste или incroyable blow dry. Някой който има и двата дали може да ги сравни?

# 55
  • Мнения: 3 507
Mecha,
Не се притеснявай за козметиката за коса от сайта. Notino си е доста добър аутлет, особено за по-стари серии. Новите продукти обаче държат цени и често дори по-високи (например последната серия на Kerastase). Хубавото е, че често точно в този сайт се появяват току-що излезли серии.
Относно бялата козметика — от 15 години ползвам само shiseido и без да искам да се въвличам в спор, моето мнение, че всичко купено на марката извън Азия, е оптимистично начинание. Не бих си поръчала техен продукт от нито едно notino.

# 56
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Аня, ще се посмееш с мен тогава - последната ми пудра на Шисейдо си я шипнах от Тайван. Горкият ми мъж забеляза трансакцията и съкрушено рече: "Щом и Американския пазар ти отесня съвсем го закъсахме' Grinning Grinning Grinning

# 57
  • Мнения: 104
Melisande и двата ги имам и са много хубави не утежняват, поне на мен, въпреки че съм с слаба и тънка коса, но повече харесвам и посягам към L'Incroyable Blowdry по нежен е, и косата ми стои по пригладена и гладка с него.
На тези цени се чудя дали да поръчам термик extensioniste или incroyable blow dry. Някой който има и двата дали може да ги сравни?

# 58
  • Мнения: 3 413
Ш+б CHI infra подходящи ли са за изрусена, жадна коса или идват слабички (в комбинация)?

# 59
  • Мнения: 129
РуСа-Мамма, аз използвам Джойко мойсчър, сега видях че са и на добра цена.

Общи условия

Активация на акаунт