💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 4 /21.03. - 04.04.2021/

  • 56 043
  • 1 187
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 4 684
И сега май Поли се гордее, че този плейбой се е кротнал именно с нея.

# 1 066
  • Мнения: 3 110
И сега май Поли се гордее, че този плейбой се е кротнал именно с нея.
Аз си мисля, че тя затова го разправя, гордост за нея . А дали е вярно ....и какъв смисъл влага тя в " плейбой"...
Аз всъщност незнам какво е да си плейбой в Перник ...

# 1 067
  • Sofia
  • Мнения: 3 853
Скрит текст:
И сега май Поли се гордее, че този плейбой се е кротнал именно с нея.
Аз си мисля, че тя затова го разправя, гордост за нея . А дали е вярно ....и какъв смисъл влага тя в " плейбой"...

Аз всъщност незнам какво е да си плейбой в Перник ...
Явно Мохамед Simple Smile

# 1 068
  • Мнения: 1 807
Толкова ли сме заблудени, че така ма мъже, които не са красиви, но са чаровни и харизматични, нищо такова не виждам в Мохамед, чак невзрачен! И очила да сложа, пак ще е същото. Simple Smile
Абе един плейбой си личи, дори и бивш. А тук дори елементи няма.

# 1 069
  • Берлин
  • Мнения: 4 611
Визуално нито мъж, нито жена харесах. Ако махнем коремчето на Иван без Асен, става за един път. А тоя Мо... грозен и нечистоплътен ми е. Мм не е българин. За 11 години обаче научи езика перфектно. Е, така и не се научи кога и как да употребява сегашно историческо време, ама му е простено. Та тоя Мо , да си дойда на думата, ми е много антипатичен. Чисто психологически-Поли си носи комплексите и легендата за плейбоя й дава нужното, за да ги пребори и да е дамоуверена/нали беше разчистила конкуренцията/... Та грозноват, нисък, муден и тн...хич не ми го хвалете този.
По горния спор-мен ме привличат чистоплътни (във всеки смисъл) и умни мъже, излъчващи самоувереност и достойнство. Тези в играта по моите стандарти са си поплювковци до един.
Не намирам Дени за красива, но е свежарка. Но мога да напиша класацията за най-грозни външно (за вътрешно е друга класация).
Хареса ми коя двойка отпадна. Митничарката ми беше доста неприятна

# 1 070
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Аз не виждам нищо подобно, но щом казват... Тяхна работа. Да са живи и здрави!

# 1 071
  • София
  • Мнения: 11 721
Пияни момичета в дискотека в малък град, какъв интелект да се търси, то не е казано, че умни и красиви ги е свалял. Нищо чудно и по-умен от тях да е бил.

# 1 072
  • SF
  • Мнения: 21 565
Не мога да преценя коя е най-хубавата жена от останалите вътре.
Може би, ако ги видя на подходящи снимки, повечето от тях ще ми харесат. Денислава и Яници са ми доста груби, за да ги нарека хубавици. Освен това нямат красиви коси, което си е основна част от красотата на една жена.
Тинчето има доста тъповато изражение според мене. И понеже вече знам и изявите им на игри с въпроси и отговори... Не знам. Симпатични са всичките, но за красота има още какво да се желае.
От мъжете - Иван Асен е хубав, строен и умен. Но чувството за хумор на повечето мъже е уникално и затова много ги харесвам всичките. Simple Smile

Поведението на Яница е изкуствено. Иска й се да я забелязват, но е толкова посредствена.  Изработила си е някакво "по-така" поведение, мислейки си, че е забавно, интересно, нестандартно и че хората я гледат и й завиждат за държанието. А сигурно я радва, че даже се страхуват от нея.
Гримьорка няма как да стане. Бива я да плямпа, да обяснява някакви неща, но й липсват усет и познания. Тяна присъстваше на грим сесията, колкото да слуша глупости и да се хили на простотии. Ако Тяна заговори за поддръжка и козметика, Яница ще трябва да се скрие някъде.
Въобще защо се правят на знаещи нещо, което всъщност въобще не знаят.

# 1 073
  • Мнения: 30
Митът, че красивите момичета се интересуват само от пари го разпространяват комплексирани мъже, които не могат да завъртятжена окоо себе си и проблемът им всъщност не е, че са бедни.

Кой го твърди това, че се интересуват САМО от пари?

Комплексарите използват един прийом, известен с наyчното наименование* Sneaky F*ckers.

*Да, това наистина е така:
https://dragonflyissuesinevolution13.wikia.org/wiki/Sneaky_F*uckers

# 1 074
  • Мнения: 4 684
И как комплексарите използват този прийом? Обличат се в женски дрехи докато алфа мъжкарите са наоколо ли? Нещо като Пеньо от ББ.

Според мен мъже, които са по-неуверени в себе си, си намират жени, които са по-доминантни и контролиращи, пример - Здравка и Миро.

# 1 075
  • Мнения: 10 760
Не харесвам Иван Асен. Има нещо ужасно противоречиво и налудничаво в него.

# 1 076
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 196
Освен това няма и нищо мъжко в него или поне аз не го виждам.

# 1 077
  • Мнения: 30
И как комплексарите използват този прийом? Обличат се в женски дрехи докато алфа мъжкарите са наоколо ли? Нещо като Пеньо от ББ.

Според мен мъже, които са по-неуверени в себе си, си намират жени, които са по-доминантни и контролиращи, пример - Здравка и Миро.

Има различни начини. Един пример е мъже, активни феминисти. Общо взето, се опитват да минат като nice guys и да се присламчат към жените като приятели. Така че дами, beaware of the sneaky f*ckers! Simple Smile

Неуверините мъже нищо не намират. Тях ги намират/избират. Миро едва ли е имал накакъв избор на жени. Здравка си го е избрала и това е много нестандартен избор.

# 1 078
  • Мнения: 5 397
От мъжете  Иво е най- хубав - но да кажем преди  10 г., когато е бил по - млад. Определението"чичка" не му пасва, аз не го виждам така. Личи си, че спортува, в тяло е ок, а и има правилни черти на лицето.
 Следващият хубав е Станимир - и външно, и вътрешно хубав плюс приятен характер и чувство за хумор. Много ми е приятен този Станимир.
Момчил е с особено лице, нещо специфично има в чертите...нито да, нито не ми е откъм красота.
Иван е симпатичен и доста висок.
Иван Асен Шишманов има нещо льольовско-тип стар ерген излъчване, а реално и обективно като черти на лицето е ок всичко.
Даниел (Д2) - симпатичен, хубави черти, миглите искам да му ги извия нагоре с миглоизвивачка. Simple Smile
Николай като млад може да е бил
 г.- д. симпатичен, докато жена му - никога не е била симпатична(веждите, устата и зъбите...)
Мохамед на сватбата е бил хубав и строен, харесва ми. Не ми е неприятен и мазен, както тук го описвате. Просто е мъж Везни,може би не сте имали общуване често  с такъв мъж - везни имам предвид ....
Миро на Здравка - странно лице, странна лицева структура, не е грозен.
За Дени вече казах - изразът на лицето е като прасешки, иначе правилни красиви черти.
ПП
Ако Анжело и Стефания бяха в играта - те са най - красивите.


ПП Сега по Нова дават Емо Чолаков с интервю за Един за друг!

Последна редакция: сб, 03 апр 2021, 10:21 от *Камея

# 1 079
  • Мнения: 6 562
Някъде могат ли да се видят професиите на участниците? Тяна наистина ли е професор?

Общи условия

Активация на акаунт