💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 4 /21.03. - 04.04.2021/

  • 56 024
  • 1 187
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
По нашия край пък "свадлив" се използва и като синоним на "стиснат" и в първия момент бях доста изненадана при отговорите на въпроса.
Мисля, че се бъркаш със "свИдлив".
Ох, права си, да.
Днес цял ден си го мисля - че се обърках снощи. Ама пусто - чак сега влизам. Мерси, djovana2!

Като цяло по реакциите им след загуба си правя изводи кой какъв човек е и какви са отношенията в двойката.
И точно така трябва да е. То като са победили и скачат, и се прегръщат, и много се обичат. Майката му е да показват, че се обичат и подкрепят, когато губят. Тина и Станимир са прекрасен пример за това. Дори и Деница и Николай са така. Снощното поведение на Деница го показа, даже и да е било само за пред камерите.

# 1 051
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Интересна дискусийка сте си заформили тук. 😀 Всички знаем, че нисък, дебел и плешив мъж с пари се нарича мечо. Същият мъж, но без пари е само дебела с*иня. А сега сериозно, не разбирам днешната мания към фалша. Изкуствени гърди, коси, джуки, вежди, мигли, носове, скули и т.н., и накрая те си ти! Природата е сътворила най-доброто възможно за всеки от нас, защо трябва да се правим на нещо, което не сме?
На въпроса за Мишо, ако той е олицетворението за плейбой, значи не разбирам значението на думата. Simple Smile

# 1 052
  • Мнения: 9 155
Най-симпатичен ми е Момчил и след него Станимир. Най-стилен е Иван-Асен, доколкото съм забелязала. Че като са те с Милена в кадър и ми вадят очите нейните клинчета.
От жените Денислава ми е най-хубава, след нея Милена.Яница  е симпатична, но когато я дадат гледам колко ще се навъси, не съм забелязала изобщо  как се облича.
Няма нито един наистина красив и от двата пола. Но всички са симпатични кой повече, кой по-малко.

# 1 053
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не знам какво чудно има, че Мохамед е определян като експлейбой. Никой от тук пишещите не знае нищо за живота му.

Плейбой - мъж, който води богат живот, изпълнен с контакти, развлечения, срещи с жени, спорт и др.

# 1 054
  • София
  • Мнения: 11 707
Нищо чудно преди примерно 10 години да е бил такъв, на 35 години сигурно е изглеждал и по-различно. А и то няма нужда да си красавец, че да въртиш жените, не е казано, че трябва да са манекенки.

# 1 055
  • Мнения: 15 960
Преди 25-30 години много българки се увличаха по араби, та в младостта си Мохамед като нищо да е бил плейбой, въобще не бих се учудила. Преди войните в арабските страни, от държавите им изпращаха по-интелигентни младежи да учат тук, разполагаха с пари и го играеха шейхове.

# 1 056
  • Мнения: 10 436
А кой го определя и на каква база?

# 1 057
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Ок, Смайли, но плейбоят не трябва ли да е привлекателен (магнит) за жените? Нищо такова не виждам в Мохамед. Нито е симпатичен, нито е магнетичен, нито е чаровен, стига съм го увъртала - за мен е грозен. Нито тяло, нито визия, нито харизма.

# 1 058
  • Мнения: 4 659
Познавам много мъже, които са големи омайници и манипулатори и имат големи бройки, без да са нито симпатични на външен вид, нито особено богати. Просто по някакъв начин преценят жените и успяват да им завъртят главите само с приказки и галантно поведение.

Точно такъв ми е Мохамед. Ще седне до някоя неособено симпатична девойка и ще я засипе с интересни истории, ще ѝ обясни каква неземна красавица е и каква принцеса ще я направи, че само нея е чакал и че само за нея си е мечтал, какъв късмет е, че именно нея е срещнал. Grinning

# 1 059
  • Мнения: 9 155
Трябва да се има предвид и предишната му работа - диджей. Постоянно в дискотеки и барове заобиколен от жени. А пък ако си спомням правилно казаха, че сега са напълняли и двамата. Екзотичен е, но не и красив.

# 1 060
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 110
Ма абсолютно бе, не ми е привлекателен.
Не искам да казвам, че е грозен, доста е субективно, то за някои и аз съм грозна, за други не съм...
Добре, да не съдим по външния вид. Може да е интелигентен, но това, което до сега показва в играта, ме съмнява..

Морисее, няма да се разберем с теб... Grinning

# 1 061
  • Мнения: 6 272
По скоро заради диджейството се има за голям сваляч.Имам познат диджей сменя ги всяка нощ,не знам какво толкова ги омайва пулта наистина,хич не е нещо особено визуално честно казано.
От жените харесвам Денислава преди корекциите и ужасния препечен тен.Тина с тия падащи мигли ме губи.Тяна с мярка се е пипала,което е страхотно.Яница ми е толкова кисела,като лимон.И неземна красавица да беше пак не бих я харесвала.Милена може и да е била хубава,но сега изглежда уморена и повяхнала в лице.И с това угодно поведение към доктора...От мъжете визуално не харесвам никой,Мартин и Данчо харесвах от миналия сезон.

# 1 062
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ок, Смайли, но плейбоят не трябва ли да е привлекателен (магнит) за жените? Нищо такова не виждам в Мохамед. Нито е симпатичен, нито е магнетичен, нито е чаровен, стига съм го увъртала - за мен е грозен. Нито тяло, нито визия, нито харизма.

Ако за теб/мен/нас мъжът Х не е магнит, за хиляди /примерно/ други жени е. Няма "трябва" в тази "игра".

# 1 063
  • Мнения: 3 105
Тя Поли го врътна тоя лаф, че Мохамед е бил плейбой.
Това преди първата му жена ли е било, по време на брака с нея ли, или когато Поли го е свалила ( и евентуално, е бил с нея и с жена си едновременно за известно време, ако се вярва на клюката ) ?

# 1 064
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Ок, да приемем, че е бил омайник, остави тялото, дори да е бил левент, а той едва ли е бил и в най-слабия си период. Толкова ли сме заблудени, че така лесно поддаваме на евтини комплименти и звездопади? Да си призная, ако някой започне упорито да ме убеждава, колко съм мила, прекрасна, умна, красива и много добра, започвам да се чудя, какво тук не е наред, и  бягам с 200. А изобщо не се подценявам. Има мъже, които не са красиви, но са чаровни и харизматични, нищо такова не виждам в Мохамед, чак невзрачен! И очила да сложа, пак ще е същото. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт