💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 4 /21.03. - 04.04.2021/

  • 55 961
  • 1 187
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Милена от къде е? Говори с някакъв диалект но ми е трудно да го позная. Прилича ми на бургаски като че ли Simple Smile

Във визитката им не пише, но се загледах в друго:

Милена (42 г.) е медицински представител във фармацевтична компания, а Иван-Асен (28 г.) работи в клиниката по кардиология в УМБАЛСМ „Пирогов“. Запознават се по работа и неусетно прекратяват предишните си връзки, за да започнат да градят общо бъдеще.

Вече са се сдобили със собствен дом в София и споделят, че обичат да прекарват времето си заедно. Милена има две деца, но двамата вече мечтаят за свое. Връзката им е истинско доказателство, че за любовта няма граници.


Неусетно прекратили предишните си връзки. Ти да видиш!

За мен и двамата имат много безумни погледи.

# 1 096
  • Мнения: 113
Милена от къде е? Говори с някакъв диалект но ми е трудно да го позная. Прилича ми на бургаски като че ли Simple Smile

От Плевен

# 1 097
  • sofia
  • Мнения: 417
на мен ми харесват Момчил и Иван (на Лейля)
Забавни ,хубави ,усмихнати Simple Smile

# 1 098
  • Испания
  • Мнения: 37 503



Изгледах участието на семейството на Тяна в Събуди се.
Личи си колко много държи всичко да е перфектно. Това изисква адски много усилия и със сигурност напряга мъжа й.

И видиш ли, ха! Изведнъж точно те участват във формата, налллли? Пък той с братовчед известен, рЪЙш ли, между другото ни го съобщава...

Голямо пънене, голямо нещо! Да не си помислите, че са с връзки във формата? Нееееееее, нищо подобно. Съвсем случайно снаха Божкова интервюира точно тях. Дооооооооооообре!

Последна редакция: сб, 03 апр 2021, 19:17 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 1 099
  • Мнения: 3 077
И Денислава казвате е с екстра коса...
Силикони, коси, джуки, мигли, вежди, гримове...
И пак не са хубавици. Натурални сигурно са по-хубави.

# 1 100
  • Мнения: 4 573
Всичко при тях е розово и марково, като коланчето ѝ на Louis Vuitton, с което се беше барнала в една от игрите, струващо само около 800 лева Smile Вече се чудя дали не са си и платили, за да участват.

# 1 101
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Всичко при тях е розово и марково, като коланчето ѝ на Louis Vuitton, с което се беше барнала в една от игрите, струващо само около 800 лева Smile Вече се чудя дали не са си и платили, за да участват.

Вероятно би впечатлила някого със снобарИЯ, точно мен - не. Дори напротив. Но като гледам колко народ се интересува от това или онова, което вижда на екрана или в инстаграм...

Не е луд този, който яде баницата...

Днес се изумих, че някой може дори да си помисли, че Пресолска е професор.

# 1 102
  • Бургас
  • Мнения: 16 153
Всичко при тях е розово и марково, като коланчето ѝ на Louis Vuitton, с което се беше барнала в една от игрите, струващо само около 800 лева Smile Вече се чудя дали не са си и платили, за да участват.
Аз съм от хората, които не разпознават марките, кое е супер модерно, колко струва и кой го имал.
Не знам нито марката, нито цената й, но съм сигурна, че даже и да го видя това коланче, няма да го отразя.
Изобщо не обръщам внимание за марки и прочие...

# 1 103
  • Мнения: 10 503
Карци, ако не ги разпознаваш, тя ще каже 😝

# 1 104
  • Бургас
  • Мнения: 16 153
Коте, пак няма да се трогна или заинтересувам 😂
Хич не се интересувам, кой-какво

# 1 105
  • София
  • Мнения: 11 571
И аз забелязах, че целите са в марки, но не ми се видяха истински. Някой, който разбира, може да каже, аз реших, че са ментета.

# 1 106
  • Sofia
  • Мнения: 3 784
На мен като визия никой не ми харесва, нито от мъжете, нито от жените. Денислава има хубави черти, но ми е като препечена бисквитка. Най-стилно от мъжете се облича Иван-Асен. Аутфита на Яница не ми се коментира, нито умее да се облича, нито да се гримира.

# 1 107
  • Мнения: 10 503
Днес й гледах клипчето за гардеробната. Хареса ми, че си каза, къде е допуснат пропуск и не й допада, като един вид обърна внимание на тези, които си правят гардеробни да не допускат същите пропуски. Каквото и да я коментираме Тяна са чаровни хора с възможности, но наподобяват на повечето новобогаташи и парвенюта, това не пречи да са симпатични. Доказателство е и това, че иска да е професор по нещо, без значение какво. Учи, ама къде учи - във Враца, ми като е толкова добра и ученолюбива, защо не отиде в чужбина за някоя магистратура, а се заби у Северозапада? Иво е един от най-хубавите мъже в къщата - сложете Иво и до него Вальо, и двамата са брадати, ма единия някак по-готин.

Кристал Ноар, ми тя и Лейля в един момент се обличаше супер дрипозно, наподобяваше ми развлечения стил на Теранова, а Денислава като влязоха сякаш беше по-хубава, сега изглежда напълняла в лицето или я дават по-отблизо, но ми изглежда различно от първите серии.

# 1 108
  • Sofia
  • Мнения: 3 784
Да, определено е напълняла и то не само в лицето. Не харесвам някой да парадира, с каквото и да било, за мен това си е избиване на комплекси - вижте ме..

# 1 109
  • Мнения: 8 807
А Полина ми се струва, че си е потъмнила косата в основата на омбрето и.
Веднъж показаха Тина без миглите, като, че ли и без грим беше, ами какво да ви кажа, май с миглите е по-готина Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт