💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 4 /21.03. - 04.04.2021/

  • 56 003
  • 1 187
  •   1
Отговори
# 1 080
# 1 081
  • Мнения: 2 600
На мен като външност никой не ми харесва.
Да, може би най - приятен външен вид има Иво.
Но като характер имам любимци - - Момчил и Иван.
Да, харесвам Иван. Понеже сега видях и анкетата.

# 1 082
# 1 083
  • Мнения: 5 386
Тяна не е професир, но често разсъждава по сериозни теми. Има няколко висши, но то и аз имам, пък академична титла нямам.
Визитките на участниците са в 1 еп.

# 1 084
  • Мнения: 10 412
Тяна каза, че иска да стане професор. Нямаше претенции за специалност - по каквото стане.

# 1 085
  • Sofia
  • Мнения: 3 829
Камейче, и аз така - учих, учих ама за професор недоучих, виж за дървен философ ставам. Simple Smile
Тяна е друга бира, там не можем да се мерим.

# 1 086
  • Мнения: 10 671
Изгледах участието на семейството на Тяна в Събуди се.
Личи си колко много държи всичко да е перфектно. Това изисква адски много усилия и със сигурност напряга мъжа й.

# 1 087
  • Мнения: 5 386
Да, и аз тъй - дървен философ  съм си, но много умерен - то от годините и опита идва умереността, де Simple Smile
Тяна и тя се шегува жената понякога, разбирам я, нищо че съм далеч от бранша ѝ -  на разкрасяването. Не ме дразни. Свикнах ѝ, но ми се струва, че те с Иво не са точно най-отдадените един на друг, най-обичащите се.

# 1 088
  • Мнения: X
От мъжете май не мога да кажа кой е хубав, евентуално Иван на Лейля, но без килограмите. Останалите са ми невпечатлителни като визия. Иво на младини според мен е бил по-зле, сега малко повече е добил фасон.

# 1 089
  • Мнения: 8 906
Тя Поли го врътна тоя лаф, че Мохамед е бил плейбой.
Това преди първата му жена ли е било, по време на брака с нея ли, или когато Поли го е свалила ( и евентуално, е бил с нея и с жена си едновременно за известно време, ако се вярва на клюката ) ?
не е само Поли, и той самият го каза, с гордост !?
Освен това играчите на този въпрос бяха почти единодушни за  Мохамед. Уж Николай му пожела да се раздава повече, да предава опита си на младите, ами той май им е предал - всички му знаят старите историйки.
На мен изобщо не ми е секси, дори и да е по -слаб, и по-млад.

От мъжете Иво полага много усилия за секс-символ, а Тяна го обезкосмява във фирмата, и му прилага по някоя процедурка. Иван-Асен е висок, тичат с Милена, но някак си по-слабичък.  Полагат някакви усилия как изглеждат и двамата.

Облеклото на Яница въобще не ми харесва, един път беше с чорапогащник с тия дебели крака.И в лицето не ми е симпатична, нито красива. За държанието няма да отварям дума. Ако нямаше тази червена коса, сигурно щеше да е направо незабележима.
Денислава, не помня а какви вежди беше, но в един епизод си направи фрапантно черни вежди,  в следващия епизод бяха по-добре. Спечели мъжете като най-красива, на мен в лицето не ми харесва. Аз може би съм за Тяна по-скоро, макар и да не е най-млада.

# 1 090
  • София
  • Мнения: 12 469
Като веждите на Анселита никой не може да си докара. Беше безумо смешна.

# 1 091
  • Мнения: 15 960
Какво й е красивото на Яница, с това широко и скулесто лице ми прилича на Софи Маринова.
Скрит текст:


Тяна си криви грозно устата, като говори. Денислава поне е с правилни черти, хубава коса, веждите винаги може да ги оправи.

# 1 092
  • Мнения: 10 558
Като веждите на Анселита никой не може да си докара. Беше безумо смешна.
Приличаше ми на пилето от Angry Birds

Тяна и Иво чисто визуално ми харесват, тя е запазена и поддържана жена, децата им са хубави, но има нещо при тях както при Поли и Мохамед, което не изглежда така баш както е розово. Иначе си личи, че са спокойни хора, излъчват самочувствие така както и Доктора. Дразнещото при нея е, че го изтъква, когато мъжете избираха чантите, Иво нали хвана някаква скъпарска чанта и тя не пропусна да го изтъкне. По принцип не ми допадат хора, които изтъкват възможности по начина, по който тя го прави, то се вижда скъпо ли е не е ли, няма нужда да се набляга.

Яница въобще не бих я определила като хубава. Лъсната е като чиния намазана с олио и носа и скулите въобще то хубаво блясък, ама тя направо мазна. Фигурата й също е далеч от хубава, намусената физиономия ми е отблъскваща. С нейния грим ми прилича на жената от този клип https://www.youtube.com/watch?v=9XaS93WMRQQ

# 1 093
  • Мнения: 5
От доста време не съм се включвала, защото много ми доскучава в последно време и мъчно гледам епизодите, но ми хареса темата. Sweat Smile

Жените този сезон са наистина трудни за харесване, но това е моята класация:
1. Тяна - нежно и приятно излъчване, трябва да й дадем бонус точки, че след 3 деца изглежда толкова добре
2. Тина - ако не бяха патешките устнички, щеше да е още по-красива и сладка, но е прекалила значително
3. Денислава - само заради очите я слагам тук, но няма нужда от устните, тена, избелените зъби, екстеншъните и веждите
4. Милена - отново бонус точки за поддържане на визия - лице и тяло, но селското и излъчване все пак прозира
5. Лейля - през повечето време я виждаме натурална и изглежда нормално и естествено, но понякога минава границата и ми се иска да я изкъпя
6. Яница - просто прекалено много грим, грешен цвят на фон дьо тен, грешен подбор на дрехи, единствено ми харесва цвета на косата й
7. Здравка - има хубави черти, но просто да си ходиш с две тениски и един клин толкова време и през повечето време да си с мазна коса... no thanks
8. Поли - този изцъклен поглед и миши очи убиват цялото й старание да изглежда добре

При мъжете:
1. Иво - е, просто е много симпатичен мъж! както външен вид, така и излъчване
2. Станимир - малко е крив и има странни тикове, но пък е страхотен сладур
3. Дани - отново като любимата му заради очите присъства нагоре, но има нещо простовато в него.

От там нататък просто не мога да кажа нищо добро, освен за чувството за хумор на Момчил, което е топ, но като му видя остро изострените вежди и брада...

Иван-Асен ме плаши, изключителен психопат. Миро дори не мога да го сложа в категория мъж. Ще приключа до тук. Grin

Въпреки, че вече не е в играта, за мен най-красива и естествена си остава Стефи.

# 1 094
  • Мнения: 8 289
Милена от къде е? Говори с някакъв диалект но ми е трудно да го позная. Прилича ми на бургаски като че ли Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт