Защо е модерно мъжете от чата да пращат снимки на п*нисите си по СМС?

  • 3 567
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Колко да е ново? Преди 20 години пращаха, още от зората на чата 🥴

Еми Доро, онзи ден ми беше за първи път... Знам, че в Америка се случва, но не знаех че и в БГ се случва.

Дидо, и жените ли пращат такива??

# 16
  • Мнения: X
Аз от жени не съм получавала. Освен цици и друго ли пращат? 😜

По цел ден само тва ми пращат. Едно "здравей" няма кой да ми каже.

# 17
  • Мнения: 20 099
Оф, се забравям, че тук в България всичко трябва да е леш и няма живот. Тука сме на свещи и молитва. Оп, запалиш свещ, оп прати ти някой снимка на @енис, оп па земеш, че и го получиш по стария факс в България. Ша си ги ядем тез колци с доматите и тва е.

# 18
  • Мнения: 3 592
😀😀😀 Papa, ами айде здравей! 😀

PrimaDonna, май няма национални ограничения. Аз поне от мюслими не очаквах такава освободеност, но те най-извранени се оказаха.

# 19
  • Мнения: 32 150
За мен това е просташко и клонящо към някаква повреда в главния телевизор.

# 20
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Оф, се забравям, че тук в България всичко трябва да е леш и няма живот. Тука сме на свещи и молитва. Оп, запалиш свещ, оп прати ти някой снимка на @енис, оп па земеш, че и го получиш по стария факс в България. Ша си ги ядем тез колци с доматите и тва е.

Изобщо не го казах в този смисъл. Просто има много Американци, които ухажват по страннен начин и затова съм склонна да очаквам такива глупости от тях.

# 21
  • София
  • Мнения: 24 839
Жива простащина е това, но за съжаление, има получателки- простакеси, които явно се чувстват поласкани.

# 22
  • Мнения: X
Дидо, положително.
Каква е разликата, ако има взаимност.
И защо е тази дискриминация?
Аз от жени не съм получавала. Освен цици и друго ли пращат? 😜
В друга таргет група си.
Мислех, че три пъти ми се е случвало, но като се замислих...
От крака до женския вариант да дикпик.
Гледайте как ще заключат темата до трета страница.

# 23
  • София
  • Мнения: 35 276
Bigдикpic е новото - здр кп?

На мен са ми пращали, даже си имам един петъчен Mr. Green

Шокирана бях от приятел, непознатите ми е все тая.

И жените пращат, не остават по- назад.

# 24
  • Мнения: 20 099
Дидиш, защо да е дискриминация, аз къде казах, че е лошо или, че са лоши едните или другите.
Зависи от човека.
Може да е забавно, може да е неудобно, може да е нескопосано, може да е просташко. Зависи. Като цяло е доста смешно.

# 25
  • Paris, France
  • Мнения: 14 189
Повечето мъже са привлечени и се възбуждат от гледката на женски полов орган. Съответно мислят, че и жените сме привлечени от мъжки полов орган и бихме се възбудили от гледката. Ако жена прати подобна снимка, 80-90% от мъжете, които чатят с нея биха искали среща и секс. Обратното не е валидно, обаче.

Един гол, мъжки полов орган, сам по себе си не би ме привлякъл и възбудил. Ако мъжът не ми харесва визуално, не е остроумен, чаровен, добър танцьор, няма начин да легна с него само за да пробвам огромния му чеп.

По цял свят го има пращането на снимки на полови органи. За това си има опция блокиране и толкоз.

Приятелка има колекция от над 10 000 снимки на пениси от цял свят, всички получени непоискани в някой сайт. Викам и "Що не изхвърлиш малките и грозните, мазните и спаружени?". Не искала да дискриминира 🥳😁

# 26
  • Мнения: X
Ми хората пращат квото си имат - не може всички да имаме ламборДЖинита и с тях да сваляме мацки. Joy

# 27
  • Мнения: 1 036
смси Слава Богу все още не съм получавала, но в фейсбук най-редовно. Имам 5000 приятеля, не отговарям много и оп-снимка.... Пишат няколко пъти, видят, че няма снимка и айдеее.. Незнам каква е тая гордост.

# 28
  • София
  • Мнения: 35 276
Дидо, пращай.
Ще го обсъдим в и тимен кръг, спокойно Laughing

На мен ми писа скоро някакъв. Аз не го бръсна изобщо, но на предложение искам ли снимка, казах не.
Завърши - Извинете, хубава вечер.
Възпитана работа Mr. Green

# 29
  • Мнения: X
На мен ми писа скоро някакъв. Аз не го бръсна изобщо, но на предложение искам ли снимка, казах не.
Завърши - Извинете, хубава вечер.
Възпитана работа Mr. Green

Ще Ви помоля да не разказвате публично какво Ви пиша по обедно време. Благодаря. Хубава вечер.

Общи условия

Активация на акаунт