Защо е модерно мъжете от чата да пращат снимки на п*нисите си по СМС?

  • 3 568
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20 140
Не знам. При мен винаги е било първо лицето. Да му мислят тези с грозните.

# 46
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Котка да е от сой да е! Като ще го гледам трябва да е спретнат.

Виж сега, има определена гордост и спокойсвие от факта, че някак съм уцелила мъж с нормален, хубав член.
Такаче не съм тотално ядосана.

Последна редакция: нд, 21 мар 2021, 22:42 от PrimaDonna

# 47
  • Мнения: 20 140
До долната зелка не се стига, Гордж, ако горната е твърде рошава. Прави ми впечатление, че сте твърде толерантни на времето си. Спрех. На 35. Животът е ужасно, ужасно кратък, за да давам шанс на секва обърканост. Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 35 281
Аз шанс не им давам, никакъв.
Не търся подобни отношения, опитват се и не успяват.
Но е факт, че при някои хващат.

# 49
  • София
  • Мнения: 12 916
JoyJoyJoy

Разсмя ме неделно...

Аз обичам, ама само поискани Wink Случвало ми се е един-два пъти да ми пращат непоискано, и не ми стана никак приятно. После и на тях, като изразих мнение за постъпката Smile

Иначе моят отговор на въпроса защо е, защото мъжете харесват да гледат женските части и си мислят, че при нас е същото. И не че не ни харесва, но много зависи към кого са прикачени и други такива фактори. Иначе аз едно време се стараех да правя разни красиви еротични снимки да пращам на гаджета... ама с времето разбрах, че тях си ги влече другото, и вече пращам по същество Joy

# 50
  • Мнения: 8 009
мен ме обявиха за мъжемразка, понеже не се впечатлих, а се възмутих от изтъквани и на показ 23 см...в главата отвън го биваше доста, ама отвътрее, нали разбирате...непоискано беше..
успокоих се, че не само при мен пробват.. Joy
ако ще правим котешки годежи, моята е млада, мини, боклукчийска и не е кастрирана все още..бебета не ща.. Animal Heart Eyes Cat

# 51
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
А главата, така де лицето, кога пращат?
А колко интересно би било да пращат различни части и да си го сглобиш накрая. Поне занимавка, ако не друго ...
Hе знам. На мен един по Фейсбук ми звъня сто пъти и като го помолих да не ми звъни повече, ми изпрати светкавично снимката на мъжкото си достойнство.... ама до него се виждаше дупето на лежаща с гръб към него жена... едва успях да го блокирам, че се задавих от смях...

# 52
  • Мнения: 46 577
Уикендът свърши. Край на забавленията, заключвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт