Защо е модерно мъжете от чата да пращат снимки на п*нисите си по СМС?

  • 3 569
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 144
А, като казахте 5000 приятели. Винаги съм се чудила каква е целта на хората, диплещи подобни списъци в социални мрежи (тук изключвам публични личности, фирмени профили, инфлуъенсъри).

# 31
  • Мнения: 6 175
Незнам каква е тая гордост.
То па една гордост като вали. Предполагам, де. Няма ли вече asl? Направо на тезгяха го метне .. мм, хитро. Не щъ черешки аз, избор искам.
п.с. ще си блокирам лс-тата за всеки случай Joy

# 32
  • Мнения: 1 040
А, като казахте 5000 приятели. Винаги съм се чудила каква е целта на хората, диплещи подобни списъци в социални мрежи (тук изключвам публични личности, фирмени профили, инфлуъенсъри).
 

Ами, това ми е работата рекламирам неща.

# 33
  • Мнения: 11 505
Приятелката с 10 000 да направи the wall of wang Grin

# 34
  • Мнения: 5 300
Като чета, може би това, че не отварям съобщения на непознати ме е предпазило от подобни гледки. 😅

# 35
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Дидо, пращай.
Ще го обсъдим в и тимен кръг, спокойно Laughing

На мен ми писа скоро някакъв. Аз не го бръсна изобщо, но на предложение искам ли снимка, казах не.
Завърши - Извинете, хубава вечер.
Възпитана работа Mr. Green

Еми така е ОК, ще сме секси но интелигентно.
Какво подяволите ще ми сервира к*р неподготвена, той вече е праждосан да не мисли че това ще ме върне?!

# 36
  • София
  • Мнения: 35 282
Има логика - бърз мониторинг е тази работа.
Само приятелката на Невена не знам с какво око гледа на спаружените и какво изобщо значи това Joy

# 37
  • Мнения: 42
Пращали са ми, еми не ме кефи. Няма как да се възбудя само от полов орган, ако останалата част не ми харесва или като цяло индивидът ми простее. Но познавам жени, от друг типаж, които се кефят на този тип "внимание", че и те също пращат. Светът е шарен. Не би трябвало да ви изумяват толкова естествени неща. Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 35 282
Кристина, мислиш ли, че имам намерение да им дълбая в астралните карти?
У лево.

# 39
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Има логика - бърз мониторинг е тази работа.
Само приятелката на Невена не знам с какво око гледа на спаружените и какво изобщо значи това Joy

Той да имаше късмета да ми прати и спаружен! Щях да се обадя в полицията тогава.

# 40
  • Мнения: 15 960
Дидо, пращай.
Ще го обсъдим в и тимен кръг, спокойно Laughing

На мен ми писа скоро някакъв. Аз не го бръсна изобщо, но на предложение искам ли снимка, казах не.
Завърши - Извинете, хубава вечер.
Възпитана работа Mr. Green
Този като Вежливият Лос.

# 41
  • София
  • Мнения: 35 282
В едни цветущи любовни отношения мисля, че ще е пиперче в ястието подобна снимка. Или загатване или нещо подобно и интимно в двойката.

С непознати или маломерно познати - абсурд.

# 42
  • Мнения: X
Има логика - бърз мониторинг е тази работа.
Само приятелката на Невена не знам с какво око гледа на спаружените и какво изобщо значи това Joy

Той да имаше късмета да ми прати и спаружен! Щях да се обадя в полицията тогава.
Ааа, значи не е толкова лошо, а?

# 43
  • Paris, France
  • Мнения: 14 227
ето така се прави, още не съм отговорила. Не знам, не знам ...

Скрит текст:

Ууууужас!

Има логика - бърз мониторинг е тази работа.
Само приятелката на Невена не знам с какво око гледа на спаружените и какво изобщо значи това Joy

С никакво око. Спаружен означава стар, атрофирал. Запазила си ги е всичките и е направила албум в нета. Сред тях има и момчета с много хубави тела.

# 44
  • Мнения: 6 175
А главата, така де лицето, кога пращат?
А колко интересно би било да пращат различни части и да си го сглобиш накрая. Поне занимавка, ако не друго ...

Общи условия

Активация на акаунт