Махат вече с крачета и ръчички - растат в нас АПРИЛските душички

  • 16 034
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 484
Ох, най-после качих снимка на покупката за бременни в албумчето. Обаче ми се струва, че ще е по-нагледно, ако качваме дрешките облечени на нас, м? Как мислите? И може ли да качваме и неща, които не са специално от магазин за бременушки, но биха свършили чудесна работа или такива, които са пригодени от нас? Имам намерение да се възползвам от шиваческите умения на баба  Whistling

Момичета, оня ден, докато се къпех, забелязах странно засъхнало нещо на зърната на гърдите ми. Като малки белезникаво-жълтеникави гурелчета Embarassed Махнах ги и засега ги няма отново, но не е ли рано за каквито и да било секрети?

Забравих да кажа на пловдивчанки, че са много готини. Бенита, искрено ти завидях за шала, страшен е!  Wink

# 61
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте момичета!
Отбих се само за малко по-рано.Сега да Ви споделя какво ми се случи уикенда.
Вчера бяхме на лекция за пренаталното образование.За съжаление от Априлските-варненки бяхме само аз и Вивка.На лекцията бяхме около 9 момичета,като 3 или 4 са с много скорочен термин.Когато лекторката ни помоли да установим контакт с бебо ми беше много смешно,ъй като аз още не го усещам,а какво остава за друго....Simple Smile))След лекцията ходихме на кафе.Побъбрихме си едно хубаво с другите момичета и се прибрахме.
Иначе на мен днес ми беше супер ударен ден.Лъснала съм цялата къща,пресадих всичките си цветя-около 10-15:))),правих десертчета на мъжото,имахме гости за кафенце следобед,направих и вечеря и се чувствам много горда с постиженията си. newsm44 newsm44 newsm68
Но аз си кипя от енергия де....от началото на бремеността.
Най-странното е,че от 2 дни адски ме болят гърдите...може ли толкова късно да започват болките в тях Thinking

# 62
  • Мнения: 7
МИЛА АЙЯ ДА СИ ЖИВАИ ЗДРАВА ЗА ДА РАДВАШ ВСИЧКИ .ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО РАДОСНИ МИГОВЕ ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ ГОДИНИ И ДА НО ТЕ СА МНОГО МНОГО..... nbirthday  Gift

# 63
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добро утро момичета!!!
Желая на всички Ви  лека и ползотворна седмичка bouquet

# 64
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Хриси и мен ме болят гърдите ако ги докосна.

От вчера нещо ме дави в гърлото, кара ме на кашлица и на повдигане.

# 65
  • на североизток
  • Мнения: 285
Здравейте и от мен, момичета!
Аичка,Честит рожден ден на патерици от мен! newsm59
Пожелавам ти много здраве, щастие и любов!И догодина най - прекрасните близначета!Прегръщам те1
Весел и приятен ден и седмичка на всички!Аз отивам да се трудя!

# 66
  • Мнения: 187
Такива като мен които нямат нет вкъщи пропускат празниците! Sad

Честит рожден ден, мила Ая! Желая ти всичкото щастие на земята да ти се стовари на главата!

И моето вечерно гадене се превърна в сутрешно, и естествено по закона на Мърфи трябва да изляза за работа и по улиците да плаша котките. Добре, че мъжа ми ме изпраща. А работи в обратна посока от моята работа.

Хубава седмичка на всички!
Добре дошла на little^cuttie!

# 67
  • Мнения: 85
  bdbaloni на мама Aya  и от мен, макар и със закъснение! Желая ти много здраве, щастие, любов, разбирателство и лека бременност и догодина два сладура-ето такива piasyk
А пък ако ти имаш на ум други-да са каквито си поискаш тогава  Wink.

# 68
  • Мнения: 501
Здравейте слънчевки!

little^cuttie добре дошла Grinning Кога се връща доктора ти от отпуска - много съм любопитна, дали ще си имаме още едни близначета тук. Желая ти успешна бременност и послебременност Simple Smile

Ей майнички, големи сладурки сте Grinning Дано да сте повечко на следващата среща.

Aya честит рожден ден на патерици nbirthday Желая ти много любов и семейно щастие.

Аз в последно време все не успявам да стигна до форума, въпреки че хвърлям по едно око от време на време Wink
Да ви се похваля - с изследванията ми всичко е ОК. Чакам да идва края на месеца, че да се срещна с беби пак Grinning
Сексът вече не е мираж и тук всичко е ОК. От събота си действаме - реших, че вече би трябвало дъ съм в 12г.с.
За мазането мен страшно много ми опъват гърдите и най-много е когато ставам през ноща до тоалетна. Имам чувството, че ги чувам да пукат Shocked Секрет не съм забелязвала. В събота ходихме до магазина на Чико и си купих мазило и сега си мажа всичко с него, но тези дни ще отида пак да си купя друго - имат едно специално за бюст. Не го взех, защото продавачката каза, че се ползвало последните три месеца от бременността обаче като започнах да чета опаковката на лепенката на български език пишеше, че се ползва от първите месеци на бременността, а на английски въобще не пишеше срок newsm78 пък италиански не разбирам Cry Но съдейки по картинките на кутийките би трябвало да мога спокойно да си го ползвам от сега.
За училищата преди това към 9месеца беше безплатно, а сега мисля е по 2лв. на посещение. На мен вече ми се ходи Sunglasses
За разсеяността не само, че съм мега блейка, ами от около 2 седмици на моменти трудно говоря. Почвам да разказвам или обяснявам нещо и мисълта ми отплува на някъде и въобще забравям за какво говоря и не ми пука особено, а това е странно защото аз много се дразня от хора с подобен стил на изказ Confused
Витамини не пия. Доки каза за сега да приемам само витамините от пазара - плодове и зеленчуци. Обясни, че доскоро са предписвали витамини, но има тенденция бебетата да се раждат прекалено вкостени, в някои случаи дори със затворена фонтанела - а някъде четох вече подобна информация. Та сега изписват витамини само при обусловена необходимост.
Знаете ли, че май в 1АГ вече предлагат раждане във вода? Вече има тема тук във форума http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132247.0;topicseen Аз съм на доктор чак след 3 седмици и тогава ще мога да разпитам за подробности.

Успешна седмица и много усмивки Hug

# 69
  • Мнения: 1 925
Хелоу, дарлингс !    bouquet
Аз продължавам да съм си вкъщи. Боничния ми е до четвъртък, тогава ще реша дали да го продължа, докато не спре тва повръщане. Днес сутринта дори не успях да си изпия чашата мляко и като фонтан и през носа... абе беше ужасно  Sick Но вчера не съм повръщала, само ми беше лошо.  Peace На док съм чак на 25.10. и нямам тръпение пак да видя беби  Heart Eyes
Ая, честит рожден ден на патерица  Hug Пожелавам ти много здраве, лубов и само хубави мигове   bouquet
little^cuttie, добре дошла ! Радвам се, че бройката на младите майки се увеличава  Blush
Melodiya, и на мен ми се ходи на училище, айде да се организираме и да ходим от време на време   Hug
Виви, добре дошла в отбора на сутрешните, въпреки, че аз съм целодневно повръщаща. Аз одаван претръпнах с повръщането по улиците и всички хора да ме мислят за няква купонджийка от снощи   Crazy
hristina_k, при мен гърдите ту болят, ту не, тия дни са ми страшно болезнени   ooooh!
ivalex, както казах и на Виви, при мен повръщането е по всяко време, когато свари, няма определено сутрин или вечер. Но определено по-гадно е вечер, особено при мен, защото ме мъчи 1-2 часа преди да стане и е кошмар, а сутрин си излиза без проблем  Sick Дано скоро да отшуми, че вече ми писна да си стоя вкъщи  Tired
Лек и ползотворен ден ви пожелавам
   bouquet

# 70
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
къде са всички днес???ю
дано ни затрупате с добри новини от изследвания и ехографии по-късно
целувки

# 71
  • Мнения: 161
Здравейте и от мен!
Наскоро ви открих и много се радвам, че ви има! Hug
И аз чакам бебчо през април и всяка информация от вас, мили бъдещи и настоящи мамчета, ще ми е изключително полезна.
Аз още съм в еуфория, зашото преди няколко дни видях, как малкото 64мм бебоче ритка  newsm68
Пожелавам на всички леко и безпроблемно бременеене Joy
Благодаря ви, че ви има и много целувки на всички!

# 72
  • Мнения: 85
Тук сме, ама работим  Sad Но поне четем какво са написали по-свободните. Ние в сряда сме на фетална морфология и само дано всичко да е неред, непременно ще се похваля, стискайте палци!
Много целувки на всички и на мен сега ми се гаади и ми е кофти, ама както мъдро казва съпруга-поне знаеш, че е за хубаво. Аз все му пиля, че какво ли разбира той-човек, на който веднъж през живота му не му е било лошо, пък какво остава непрекъснато да му е зле-няма си и идея как е   #Crazy. Само дано бебето да се метне на него!
Чао и лека и безпроблемна вечер!
Въпросче към мама peti_k-видях снимките от сватбата ви-прекрасна булка си! Тъй като всеки ден съм в един друг форум-този на svatbata.bg и една бъдеща булка там много се вълнува от тоалет за по-зимна сватба дали може да копна една-две снимчици, особено тези на горничката с пухчетата. Естествено само ако ще ти е приятно. Ако искаш може да пишеш и на лични да не отегчаваме аудиторията.

# 73
  • Мнения: 161
Искренно съчувствам на всички, на които им се гади, но така усещате, че нещо се случва с вас! На мен до сега не ми е ставало лошо, нито пък съм имала някакви странни вкусови изблици и някак си още не мога да осъзная, че в мен расте живот.  newsm30
Лека вечер на всички и много прегръдки Hug

# 74
  • Мнения: 187
sissi, добре дошла в отбора!   bouquet

И на мен не ми се гадеше месец и половина, но сега е различно.
Дано да си добре. Дай ни подробности за теб - от къде си, първо детенце ли чакаш, хайде за години няма да те питам!  Thinking
Лека вечер на всички, аз след 1ч съм на фетална морфология.
Мъжа ми каза да не се притеснявам, той не бил " фатален ", и бебето няма да е. Joy

Общи условия

Активация на акаунт