Тренировки в домашни условия - 110

  • 31 831
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 737
Благодаря ви момичета ! По- добре съм!❤️

Вчера почнах веднага всички илачи и нагревки с инфраред лампата ,легнах си рано и на сутринта бях много,много по добре ,даже направих една тренировка от Шред,един час без тежести ,плановете ги модифицирах с нещо за крака и така...за първи път ми се разминава така на косъм.....

# 691
  • София
  • Мнения: 1 833
За днес отчитам 2 тренировки, понеже не знаех коя програма да подхвана.
- Горна част от  Килър боди на Джилиън
- Ден 1: Xtreme Burn HIIT30 Workout 1 на Mike Donavanik

Хубава е тази програма на Майк, обаче има тренировки по около час, което няма как да направя.
Чудя се килър боди за една седмица ли е? Не можах да намеря инфо.
Тази Рори и аз съм я засичала из нета,но не съм правила нейни неща.

Забравих да се оплача, че страшен апетит ме е подхванал 2-3 дни - постоянно ми се яде нещо. Гледам в тези моменти да хапвам плодове, но не став само. Дали не е от ваксината, която си сложиж (ха-ха:joy:). Отделно, че заради тази ваксина не тренирах 2 дни, защото страшно много ме болеше ръката..

# 692
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Фрейм, радвам се, че си по-добре.
Днес Шред ден 15 цяло тяло и ден 14 стречинг с ластик. Много ми хареса.
Ден 12 и 13 ще трябва да ги вмъкна накъде по нататък.

# 693
  • Мнения: 1 073
Аз видях линка към нейни тренировки и ми бяха достатъчни по малко от 5 минути да реша, че не ме кефят 😁.

# 694
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Днес една от най-старите тренировки на Памела за корем (която обаче още си ми харесва) https://youtu.be/Q-vuR4PJh2c и тренировка на Линда за дупе: https://youtu.be/wbMofoYzVAM.

# 695
  • Мнения: X
Имам въпрос към тези от Вас, които тичат. Това лято (дано, дано!!) ще имам възможност да прекарвам повече време край морето и планирам сутрешни кросове. Как тичате по морския бряг - боси, обути? Ако сте обути - с какво? И къде е най-добре да се тича - по пясъка, по мократа ивица на брега или всъщност въобще не тичате по брега, а по алеите наоколо?

Аз не тичам по пясъка, защото се страхувам, че ще се контузя. Пробвала съм, на мокър пясък е с една идея по-лесно да се бяга. Ако бягах на пясък, вероятно щях да го правя боса на мокър пясък.

No Frame, бързо да отшуми!

Отчитам седмица тичане + тренировки от 30 Day Breakaway. Получава се добра комбинация откъм време. Мацката е супер ентусиазирана, което на моменти е дразнещо и инфантилно, но определено ми харесва любовта и към бягането. Времето е ужасно. Днес пак ще вали сняг Nature Snowflake В момента навън е около нулата и се чудя дали да отида да бягам .. пфу ...

# 696
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
НФБ - съжалявам! Възстановявай се бързо! Hug

Арсен, моля те, разкажи по-подробно какво имаш предвид за краката след вкарването на Лайт, че може би ще потвърди една моя теория, а нали си ме знаете колко съм (само)доволна, когато ми се потвърждават теориите! Blush

Ама как без сняг в средата на Април!?!?! Ово си е традиция като Великден! На 15 за РД на баща ми се пошегувах, че винаги си имаме снежна буря за неговия ден и на 16 ни удари Grinning








Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 21:39 от Agent Provocateur

# 697
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Миналата седмица тренирах съвсем разбъркано и хаотично, когато имах време. Disappointed  Тази вече ще съм по-свободна. Ще повторя втора седмица с БР 3 и 4, че нещо съвсем се обърках до къде стигнах...обичам да започвам от понеделник.
С килограмите...тъкмо тръгнат надолу и започва да ме обзема неистов глад...и пак отначало....

# 698
  • Мнения: 10 010
Горките дръвчета! Много е красиво, но не е добре за тях.

След "олекотена" седмица с 5 тренировки и ежедневна йога, се отчитам понеделнично с тренировъчен сутрешен полумаратон за 2ч и 6мин, и вечерна силова мини тренировка за крака.

1А. Преден клек 20кг 4х20
1Б. Повдигане за прасец 2х10кг 4х15
3. Тяга на един крак 2х8кг 3х15
4. Тяга с прави крака 25кг 4х15
Тук рязко увяхнах, започнах да се прозявам, и промених тренировъчния план много бързо.
5. Абдукция с ластик 5х20
6. Повдигнат глутеус мост 10кг 4х20. Това ми е опасно, и нарочно с малко. Пак усещам полза.
Разтегнах с йога много порядъчно. Ползвах пудовката от 24кг като дръжка. Sweat Smile Много ми е крив таза, десният ми хип флексор е нещо страшно. Много работа ме чака.

Утре ми е ден за спринтове и рамо.
В сряда ще започна със силовата за крака и предно бедро, за да имам сили. Тичането ще е кротко и дълго.

Ветрена, не тичам на плаж и пясък, ивицата при мокрия пясък ми е крива (космосът и той ми е крив Stuck Out Tongue )и тичам странно наклонена. Пясъкът ми пречи, потъвам и ме освинва, а на босо не бих рискувала. Не си струва.
Тичам по асфалт, с моите си тренировъчни маратонки "обемовки".

Ноу фрейм, радвам се, че си по-добре!

Искрица, по твоя въпрос за тренировъчната организация, аз например променям нещата в движение. Имам общо взето представа, така че не е хаотична история в никой случай, но по-важната тренировка гледам да е първата за деня. И ако тялото реши, че не иска, слушам- модифицирам, намалям тежести ако трябва.

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 22:00 от Dez

# 699
  • Мнения: 6 295
Непо, аз съм на седмица 4 с тренировки 3 и 4. Ще се изравним. Ако караш по план от тук нататък, пада се за началото на лятото на 20 юни да е станала революцията. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 700
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Фрейм, радвам се, че си по добре.
На мен много ми помага след топъл душ малко по студен и болките ме отпускат.
С дискови хернии съм на шийни прешлени и гръбначен стълб.
Да попитам ако някой друг е с дискови хернии до колко кг си позволяват да вдигате.
Много харесвам и аз тренировките на Памела Рейф, но някои ми товарят гърба и ме боли после с дни Grinning.
Днес тренирах 25 минути с Хедър и 10 корем, после вело(Еми супер ми се отра, и по кратката тренировка) Тонизира ме, не се чувствам изтощена. По план утре ми е ден за почивка, но сутринта ще направя малко упражнения с ластиците си и вечерта ако не вали ще тичам Simple Smile
Тренировките на Рори ще си правя събота и неделя когато разполагам с повече време Simple Smile
Само се чудя как да ги разместя, да направя двете за крака в един ден ли. Или в два последователни Grinning.има време до събота ще го реша.
Агентче, сподели повечко за рускинята с която тренираш, може и да си писала, но съм пропуснала.
Интересно ми е с каква продължителност са тренировките и? Как ги усещаш, добре ли се чувстваш.
Чудя се дали да си купя един нейн план Blush

# 701
  • Мнения: 2 876
Нфб, на мен ми помагат леки ММА тренировки в такива случаи. Раздвижват кръста без да го натоварват. Ако евентуално ти трябват идеи за кардио.
Времето явно навсякъде е неприятно. Грета сигурно е доволна, доколкото въобще стига до подобно състояние на духа.
За днес - тренировка за долна част с ластици и тежест с Хедър. Малко ми бяха дълги почивките при силовите и ги правих за повторения, а не за време. Получи се приятна 30-минутна тренировка.
https://youtu.be/XIc4groxzS4

# 702
  • Мнения: 1
Странично дупе и корем от мен Heart
https://youtu.be/4Zne-5V30xg
https://youtu.be/N1axQ7Kejos
Забелязвам, че вече почти нямам hip dipps(на нашенски бричове ли се казва?!). 
Талията също доволно се смали сега е 69 см. нямам идея дали ще може още да спадне, защото някак ребрата ми са по-широчки.. Може това да ми е оптимума.

# 703
  • Мнения: 1 085
И аз миналата седмица бях максимално заета, направо имаше дни в които изпушвах! Поради това имах малко пропуски. Храненето ми е наред, без да спазвам определена диета.
Видях разликата в огледалото с просто око, след което установих -4 см намаление в коремнатра област.
Общо килограмите са: -3 от началото т.е не много, но важното е че се разбутаха нещата за първи път от година!!

За днес:  https://www.youtube.com/watch?v=JV71ZHMMvFs&t=2s

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 16:02 от ~Биб~

# 704
  • Мнения: 265
Здравейте! Аз три дни почивах, няма причина, просто се чувствах страшно изморена и имах нужда от почивка.
Днес направих любимата ми Пилатес тренировка с топка на Трейси Малет и си мисля, че трябва пак да се върна към Пилатес Simple Smile.

Agent Provocateur - къде е това с този сняг?

А при нас последните две седмици е лято в пълния смисъл на думата! Нетипично е, но се радвам Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт