Тренировки в домашни условия - 110

  • 31 904
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 775
Инес Субашка е пуснала безплатни тренировки в домашни условия
https://---spam335---/bg/2020/exercise-bg/43-bezplatni-trenirovk … lnjavate-vkashti/
Нещо май го филтрира като спам 😐
Като отворихте темата за Инес ,преди много я следях ,но с течение на времето ми стана много досадна със стриктното си  ВМ НВ хранене ,не беше яла плодово от 3-4 години и реших ,че е много хард за мен .Сега на какво хранене е ? Следя сестра и ,тя е кинезитерапевт и пуска много полезни клипчета и съвети.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 834
След 21 day fix extreme се спрях да правя 8 седмична програма на  Joanna Soh. Лесна е програмата (поне в началото, но ми харесва начина й на трениране).

сутринта :
- 2 ден от 8-Week Home Workout Plan to Lose Weight & Tone Up Joanna Soh
- допълних с 10 минутка от любима програма 30 Day Fat Burn: Dynamic Strength Training Workout by BeFiT

След работа(имам възможност тази седмица да добавям) и направих:
- 30 Min  HIIT   Caroline Girvan  - за пръв път правя нещо нейно, но ми хареса. Запазила съм си Епик за правене.
- накрая един кратък стреч на  Хедър, който много ми допадна. Само 14 мин. е
Та  днес малко повечко, но се чувствам много добре така.

# 77
  • Мнения: 2 696
Инес Субашка е пуснала безплатни тренировки в домашни условия
https://---spam335---/bg/2020/exercise-bg/43-bezplatni-trenirovk … lnjavate-vkashti/
Нещо май го филтрира като спам 😐
Като отворихте темата за Инес ,преди много я следях ,но с течение на времето ми стана много досадна със стриктното си  ВМ НВ хранене ,не беше яла плодово от 3-4 години и реших ,че е много хард за мен .Сега на какво хранене е ? Следя сестра и ,тя е кинезитерапевт и пуска много полезни клипчета и съвети.
Да, като спам го дава, ама ако някой иска ще го намери в Гугъл.
Ами тя написа две книги, в които описват опита си в храненето и всички грешки. Отчита това стриктно вм като грешка или по скоро като опит. До колкото знам сега на нищо не е. А къде я следиш Габи? Чувам хубави отзиви за нея

# 78
  • Мнения: 2 883
За днес - best booty workout на Клоуи. Това определено е най-лесната й тренировка от програмата, но има една, която още не съм правила.
След нея - 9 минути в опора с една турска треньорка по препоръка на ютюб. Тренировката може би не е свръхтрудна, но моите рамена явно още не са се възстановили от вчера и тя доста ме изтормози. Треньорката е приятна. Прегледах канала, има основно кратки тренировки за корем и дупе. Само музика. Напомни ми малко Памела Райф (не толкова като визия, колкото като структура на тренировките)
https://youtu.be/04VQNLLrmj4
https://youtu.be/FIQ7iwwmw0E

# 79
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 160
Трицепсите много ме мъчат и ме дразнят. правя всеки път поне по едно или две упражнения и за трицепс и не знам какво правя грешно, но като вдигна ръка пак има увиснало там,  усещам стегнато отдолу, но самата кожа там където трябва да е трицепса е отпусната и изглежда зле. не знам къде е проблема но вече почвам да си мисля че никога няма да имам стегнат трицепс и почвам да се отчайвам!  Дано се оправят малко с времето и честите ми тренировки.
От днес това - преправях лицевите, защото не мога да ги правя. и вместо това, си удължих серията от планкове.

https://www.youtube.com/watch?v=15xJnnqlJ34&ab_channel=HeatherRobertson

# 80
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
След днешния масаж бях с най-леките крака на света 😂 Осъществих планираното кардио, че даже и го превиших. Ден 73 cardio core phase 3, 80 DO. Явно съм му свикнала вече, защото след него направих и кардиото на  Сидни ден 23 Burn. Общо 80 мин. Добре ми беше, казано честно след силовите се чувствам по-изтощена Simple Smile
Засега плановете са за ежедневни тренировки, като чак в събота ще почивам. Ако нещо изникне ще добавя още един почивен ден. 5 тренировки седмично ме устройват, всяка в повече е добре дошла.

# 81
  • Мнения: 19 338
Скрит текст:
Инес Субашка е пуснала безплатни тренировки в домашни условия
https://---spam335---/bg/2020/exercise-bg/43-bezplatni-trenirovk … lnjavate-vkashti/
Нещо май го филтрира като спам 😐
Като отворихте темата за Инес ,преди много я следях ,но с течение на времето ми стана много досадна със стриктното си  ВМ НВ хранене ,не беше яла плодово от 3-4 години и реших ,че е много хард за мен .Сега на какво хранене е ? Следя сестра и ,тя е кинезитерапевт и пуска много полезни клипчета и съвети.
Да, като спам го дава, ама ако някой иска ще го намери в Гугъл.
Ами тя написа две книги, в които описват опита си в храненето и всички грешки. Отчита това стриктно вм като грешка или по скоро като опит. До колкото знам сега на нищо не е. А къде я следиш Габи? Чувам хубави отзиви за нея
А книгите й с рецепти знаете ли какви са? Днес ми излязоха на реклама във фейсбук и ги загледах, но не искам ВМНВ.

Днес вкарах хляба на Страхил във фитнеспала и после не можах да го логна с грамажи в дневното меню. Дава ми serving size. Откъде да знам един хляб на колко сервинга ще го изядем. Много глупаво направено.

Да не е спам днес и вчера йога с Витас. Онзи ден тотал боди кор от 80до.

# 82
  • Мнения: 2 696
Имам ги. Или поне едната със сигурност. Не е вм. Мога да пратя колко снимки с рецепти, за да се ориентираш

# 83
  • Мнения: 265
Да се запиша с 30 минути на пътечката - комбинация от тичане и ходене от 4 седмична програма за начинаещи от линковете, които Sprinkles пусна по-нагоре. Чувствам се много добре Simple Smile. Утре е ден за почивка или упражнения и реших, че ще правя упражнения Simple Smile

# 84
  • Мнения: 4 775
Ако имаш везна ,отрежи една рандъм филия ,претегли я и въведи грамажа и калориите  и сървинг сайз ,колкото филии изядеш...
Другият начин е целият хляб мислено да го разделиш на филии ,колкото ще излязат  ,примерно от един хляб 10 филии ; сървинг сайз -0,1 и въвеждаш калориите на целият хляб.
Едит: За днес 30 Мин табата ,Трансенд
Пак преполових по дограмата и се чудя с какво да продължа нататък.....
Дойде ми новият протеин от my protein - 2.5 кг неовкусен и 1кг ванилия колагенов.

Последна редакция: ср, 24 мар 2021, 09:10 от No_frame bitch

# 85
  • Мнения: 10 024
Пропуснала съм да се запиша.

Понеделник- 14км тичане
Вторник- йога за крака и таз
Сряда, т.е. днес, ще е силова-крака довечера.

# 86
  • Мнения: 7 911
Инес доста отдавна не е на НВ хранене, има едно 5 години поне. Grinning Това, което дава (поне преди, сега май вече спря да изготвя) като режими беше балансирано хранене, не е в някаква рамка. Мисля, че изкара и Precision Nutrition курс. Книгите й също не са по конкретен "хранителен план". Има си всичко в рецептите. Без "белите отрови".
Габи също е супер мила иготина. И много в час. Показва, обяснява, винаги е насреща, когато някой се обърне за помощ/ съвет към нея. Препоръчвам я горещо! Heart

# 87
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
Днес много се колебая дали да пробвам някоя от тренировките на Дези за горна част. Много се изкушавам, обаче имам големи съмнения, че ще се справя. Ще се почудя до към 17ч 😂
Каквото и да си говорим - обичам си силовите тренировки. Това кардио вчера беше нещо като нищо. Нямам търпение да се постопли още малко и да почнем да ходим с ММ да тичаме на морето.

# 88
  • Мнения: 13 417
Здравейте,
Чак сега откривам темата, в момент, в който имам нужда и от вдъхновение и от подбутва в преодоляване на мързела.
Домашни тренировки започнах отскоро, но съм неродовна.
Първа цел ми е сваляне на едни 4 пандемични килограма натрупани последната година в областта на корема предимно, преодоляване на мързела, стягане, тонус.
Проблем е, че имам тенисен лакът, който при по-малко по-голямо натоварване се обостря, което пък изхвърля много голяма част от упражненията. Хаотична съм, без никаква последователност, скачам от видео на видео без никаква система и ясна визия, кое до кое води. Бях свикнала да си ходя във фитнеса и да ми казват какво да правя, да изпълнявам и да не мисля по темата.
Единствено постоянство влагам на гребния тренажор 2-3 пъти седмично по 20-30 минути, но и при него не съм сигурна, че го правя правилно, гледах разни видеа, четох, но за програми с гребен тренажор е доста оскъдно като инфо.

Grinning Та да не продължавам с оправданията, какво все ми пречи и как всичко е срещу мен ще ви следя, че да ми стане неудобно от моите извинения.

# 89
  • Там където
  • Мнения: 796
Мисля, че това е линка за безплатните тренировки на Инес:

https://---spam335---/bg/2020/exercise-bg/43-bezplatni-trenirovk … 6jzHJWaUroaAt-WIs

Аз съм чела 3 от нейните книги, има много полезни съвети ( не че  ги спазвам Simple Smile), но разбира се няма общовалидни правила. Даже по едно време се бях засилила да ходя да тренирам в нейната зала  в парк Москва, ама като знам колко е гадно там за паркиране и се отказах...

Скрит текст:
Нещо си прецаках колената от нищо, като бабките и сега гледам да не клякам с повече от 10-12 кг и като цяло да подбирам тренировки без много клекове...да видим до кога

П.С. Абе сестра та на Инес не е ли фотограф- в една от нейните книги при доставката беше пусната визитка на една дама с фамилия Субашка, която е фотограф?

Общи условия

Активация на акаунт